Skocz do zawartości
aluzjonista

Karty pamięci PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

sony nie produkuje 32gb. Przynajmniej nie produkowało pół roku temu, jak ja kupowałem 16gb. Do PSP taka karta nie wejdzie, max 16gb wchodzi.

Mam 4gb na sprzedaż oryginał sony, pisz na PW (40zł+wysyłka)

Z tego co pamiętam jak rozpoznać oryginalne opakowanie sony:

zgrzewy na blistrze mają odstępy 1-2cm

adapter i karta są w jednym poziomie, nie pod sobą

ten srebrny znaczek, co na twojej aukcji jest wysoko koło SONY, powinien być przyklejony PROSTO (nie przechylony) i na dole opakowania po prawej stronie

Edytowane przez Fyjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max 16gb wchodzi.

Na pewno? Widziałem gdzieś, że można kupić adapter na 2 karty microSDHC (chyba), obie karty 16GB i śmigało z dobrą prędkością. Zaraz podam linka jak znajdę.

Mam zdjęcie adaptera:

zdjcie953.jpg

Tu z kartami:

zdjcie957.jpg

A tu prędkość odczytu i zapisu:

blackspeed.png

Jako, że kolega zastrzegł prawo do tych grafik, to podaję linka źródłowego: http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=32&t=44986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jak masz psp 3k to nie domyka się zamknięcie, i niestety wymagane są karty SDHC, które są drogie(można korzystać z zwykłych, ale wtedy powoli to pracuje). No ale masz rację - wchodzi 32gb ale nie w zwykłej wersjii :)

a tak pozatym - ja nie potrafię swoich 16gb zapełnić, na początku tak - umiałem, ale jak miałem wszystkie tytuły na karcie nie mogłem się zdecydować w co grać :)

polecam max 8gb, wystarczy na sporo muzyki, filmów i kilka tytułów w które aktualnie grasz :)

Edytowane przez Fyjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoryginalna będzie ci wywalała błędy przy zapisie plików , save'y po kilku nadpisaniach się wywalają i musisz grać od początku , raz na jakiś czas karta przestanie działać i będziesz musiał formatować - przerabiałem to , nie ma co oszczędzać , trzeba kupić oryginał , po włożeniu do Psp wejdź w informacje o karcie i zobacz na pole Magicgate , jeżeli będzie Suported to znaczy , że oryginalna .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moją kartą pamięci do ps vita gdyż konsolka nie widzi owej karty. prosił bym o pomoc. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak. pierwszego dnia kiedy ją kupiłem nie było problemu potem coś się stało że nie widzi jej czy  ktoś miał taki problem??? Czy problemem może być że karta jest przypisana do jednego konta??? problem tylko by był w tym że logowałem się tylko do jednego czy może to że na moim koncie są przypisane 2 ps3 i ta vita???

 

 

Sprawdziłem bałem się że to może być problem z konsolą a nie kartą jednak zakupiłem dziś drugą i wszystko śmiga dzięki każdemu kto próbował pomóc

Edytowane przez ice240994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Orientuje się ktoś czy na rynku pojawiły się jakieś Vita Memory Card Adapter na MicroSD?

Czy coś w tym guście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te karty 16GB na allegro niby OEM to pewnie używki?

Potrzebuje jakaś kartę do playstation tv a 32GB za drogie ze sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy japońska karta pamięci 32 GB, będzie poprawnie działała z europejską Vitą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem karty 32GB z Japonii/Hong Kongu ale trochę się obawiam czy dojdzie, jak z gwarancja będzie.

Gdzie najlepiej kupić kartę 16GB czy 32GB?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Najlepiej brać 64.

Ja mam 32GB (była promocja na Amazonie) i mam ją całą zapchaną.

Popatrz jak wyglądają ceny na play-asia. Sklep jest pewny i śmiało możesz u nich zamawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Karta do playstation tv. Co ja wgram na kartę 64GB? :) PTV obsługuje z "10" gier :biggrin:

 

Karty na play-asia nie maja jakiejś bariery regionalnej? :) W sumie karta nie powinna mieć :P

Bo przy kartach są flagi i tam gdzie jest Europa nie ma w sprzedaży czyli może to jest bariera regionalna sklepu że jak chce zamówić z Europy to musi być taka flaga?

http://www.play-asia.com/paOS-14-71-1aq-49-en.html

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej HejMam

 

Kartę 4GB mam na niej Killzone Najemnik czy jak kupię większą i pobiorę grę to postęp utracę itp?? czy skopiować na chmurę z plusa i pozniej z powrotem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A save zapisuje się w pamięci konsoli czy na karcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od wersji.Na slim można zapisywać na konsoli.Na starszej i lepszej wersji na karcie tylko

Edytowane przez PatryQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIe ktoś może gdzie za rozsądna  cenę  można  nabyć  kartę  pamięci do ps vita 16 gb? Nowe na allegro  to kwestia 160 zl, a w sklepach stacjonarnych  tego towaru w ogole nie ma. Empik, saturn, MM, sony centre - nigdzie. Patrzylem w Czestochowie, belchatowi, pio tryb., krakowie i przejazdem we wroclawiu. Jak w ogole w jakimś  skepie sie trafia 4 to juz cud ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na allegro,ja swoją 16GB znalazłem za 120zl a starą 8GB sprzedałem za 50 zł.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można w tej chwili kupić Naj taniej kartę pamięci do psv min. 8Gb

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×