Skocz do zawartości
Patricko

F1 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ale piękny pocisk :) rozważałem zakup bo miałem okazję ale dam sobie spokôj chyba :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce samego singla to gra jest ok.

 

Multi to póki co paranoja.

Wczoraj wieczorem chciałem zrobić pucharek za ukończenie wyścigu na Expercie online.

Wyszukało mi sesję po 20 min. i wyścig (bez żadnych asyst oprócz ABS i kamery) 25% długości. Dojeżdżam do mety i wywala z gry - no aż mnie .....

Ponowna próba wyszukuję lobby i po chwili ni z gruszki ni z pietruszki kwali, wszystkie ułatwienia ON oprócz hamowania, później wyścig z botami i w połowie pisze że ktoś opuścił grę ale wyścig trwa. Poziom rywali na moje oko Średni był by Expera bym tak łatwo nie wyprzedził. Dojechałem do końca i bum pucharek. 

Na dodatek w trakcie wyścigu wywalił komunikat że sesji nie znaleziono i czy chce wyszukać ponownie :)

 

Multi to losowość totalna.

Dobiję resztę pucharków bo łatwizna i na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może wypuszczą jakiegoś patcha za jakiś czas, bo pewnie wiedzą, że bubel zrobili i planują jakieś poprawki. 

Ehh a szkoda, bo bym się pościgał nawet w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo angoli to kupuje to może podniesie się szum i coś będą musieli z tym zrobić. Potwierdzam, że jeździ się fajnie i gdyby nie jaja z multi i z wyciętymi trybami F1 była by gra bardzo dobrą.  Udało się kupić taniej i ze świadomością tego co mnie tu czeka więc jestem mile zaskoczony tym co działa dobrze, ale oczywista sprawa ze Codi powinna dostać porządne zjeby za zmarnowanie takiego potencjału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu F1 2011 zjeby nic nie dają, bo z roku na rok ta gra jest coraz gorsza, a teraz naprawdę sięgnęła już dna.

Tak jak mówię od bardzo dawna już. Jedyna szansa na porządne F1 będzie wtedy, gdy morony z Shitmasters pozbędą się oficjalnej licencji.

Niestety, zarówno licencje WRC jak i F1 wpadły w niepowołane ręce, przez co musimy się posiłkować zmyślonymi zawodami w PCars, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, edycja 2012 nie była wcale taka słaba. Schody zaczęły się od 2013, w której były ogromne problemy z utrzymaniem opon przy życiu jeżdżąc nawet Lotusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2012 była porażką na całej linii, już nie pamiętacie jakie były cyrki z poprawnym ustawieniem kierownicy? Parodia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zapomnę uniwersalnego setupu 11/11 i bolid jedzie na pociąg po szynach...

Na patcha czekało się miesiąc albo i dwa, a w rezultacie i tak nic nie poprawił...

Zresztą, nie chce mi się wracać do bolączek tych gier, bo każdą część miała jakiegoś "gamebreakera" w onlnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z ustawieniem kierownicy to był chyba we wszystkich częściach. Po wyłączeniu gry ustawienia resetowały się i trzeba było robić wszystko od nowa. No chyba, że o coś innego wam chodzi. A uniwersalny setup był w edycji 2011 z tego co pamiętam. O online nie wspominam, bo po prostu nie grałem, ale jak mówicie, że ostra padaka, to chyba coś w tym musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolejne przygody z gra :sad:

ale ten na końcu na ręcznym  :woot:   

 


 

często dojeżdżasz pierwszy a nie wygrywasz wyścigu, taki brak synchronizacji :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale offline da się przyjemnie pograć ? Mnie jakoś F1 online nie interesuje ze względu  na brak czasu. 

Chcę sobie odpalić raz na jakiś czas wyścig 2h i pościgać się z kompami... 

Ktoś poleca ? 

Nie mam kiery, tylko pad.. Da się jeździć ?

Jak najbardziej polecam :) takim samem graczem jestem jak Ty i gre mam od pt i powiem singiel sie gra miodnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w takim razie poczekam z miesiąc aż będzie tańsza i zakupię. Może do tego czasu coś zrobią z online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra F1 2015 kupiona w Polsce jest po Polsku czy tylko angielski?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra f1 2015 nie warta jest 50 zyla , posiadam ją , zero fizyki jazdy, wyjedziesz na pobocze prawie zero reakcij bolidu na inną nawierzchnię , krawężniki tylko wydają odgłos i tyle , trasy namalowane plakatówkami , zupełne dno , nie polecam!!! :down: , ta gra to PÓŁPRODUKT

Edytowane przez valderama9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Panowie ? Zaliczył już może ktoś kilka wyścigów offline ? 

Są jakieś większe bugi w grze z SI ? Czy nadal mówicie, że ściga się przyjemnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przejechalem pely weekend offline w Australii i jechalo sie super. Jezdzi sie bardzo przyjemnie, trzeba dobrze wyczuc gaz bo mozna latwo zaliczyc spina. Bugow czy bledow zadnych nie bylo, a w dodatku jest to chyba pierwsza edycja w ktorej AI rzeczywiscie dostaje kary. jezeli chodzi o offline to polecam, ale fakt, mozna spokojnie poczekac az stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolejne przygody z gra :sad:
ale ten na końcu na ręcznym  :woot:   
 
 
często dojeżdżasz pierwszy a nie wygrywasz wyścigu, taki brak synchronizacji :sad:

 

 

Tak oglądam ten filmik i jestem po prostu zdruzgotany. Powiedzcie mi kto pracuje w tym CM? Małpy z ZOO? Jak można przez PIĘĆ LAT nie dopracować tych samych błędów i do tego tworzyć coraz to nowsze. Już dawno dałem sobie spokój z tą wersją, ostatnio miałem ochotę do niej powrócić ale po tym filmie wiem że już na pewno tego nie zrobię póki tą grę będzie robiło nędzne studio jakim obecnie jest CM. To jest po prostu śmieszne że wgl taka gra została wydana. Za darmo bym w to nie zagrał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, grę już można wyrwać za ciekawe pieniądze więc zaczynam o niej myśleć.

Mam kilka pytań.

Zacznijmy od tego, że online nie jest u mnie priorytetem.

 

1. Czy jest split screen i da się grać na 2 pady ?

2. Jeżeli nie ma  trybu kariery to rozumiem, że jest po prostu tryb mistrzostw, w którym wybieramy ekipę i zawodnika i nim jeździmy cały sezon tak jak w realu ? (trening, kwalifikacje i w końcu wyścig) ?

3. Czy kupując używkę mamy możliwość ścigania się online i czy już naprawili serwery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie sprawdzałem.

2. Dokładnie tak jak piszesz.

3. W momencie jak ja sprzedawane swój egz. to serwery działały ok jeżeli chodzi o szybkość wyszukiwania gier i podłączanie się do lobby. Tak można normalnie grać online na używce.

Wysłano z Z3 Compact

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze pkt. 1 ?

W recenzji przeczytałem, że nie ma takiej opcji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×