Skocz do zawartości
Patricko

F1 2015

Rekomendowane odpowiedzi

nic w tym nadzwyczajnego, shitmasters się postarało, jak zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra warta nie wiecej niz 50 zł

:down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahha, gra wyścigowa bez trybu kariery, hahahahahahah :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Career mode isn't in 2015 – we felt like we weren't able to put career mode to the level we wanted, so that's something we're also looking at. We'll also wait until it's out in the market and evaluate what people actually like – what they are playing, what features do they like the most?
Czy to jest jakis zart? 
wypuszczamy gre zeby sprawdzic co ludzie lubia na czym im zalezy, jak graja i jakie funkcje lubia najbardziej - co ja czytam? To jest na opak - czy badanie rynku nie powinno byc przed tworzeniem produktu lub w jego wczesnej fazie aby na produkcie zarobic? No dobra moze to ja sie nie znam. 
 
There are a number of tweaks we'd like to make anyway in terms of what it looks like, too. I think our character models are still a certain way away from how I'd like it to look, from perhaps what the other top, top sports games look like.
No rozbrajajaca szczerosc, wiem ze modele postaci w wyscigach nie sa najwazniejsze, ale mimo wszystko...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą pozycje szkoda nawet stówkę za slota wydać po tym co widzę, każdy spodziewał się krapa i chyba raczej nikt się nie zawiódł, obietnic dotrzymali.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany ostatnimi newsami więc liczę na marną sprzedaż i szybką przecenę na psn przynajmniej o 50%, wtedy chętnie kupie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak trybu kariery, brak HUD-a (dla mnie to duży minus, bo jego obecność wpływa na odwzorowanie realiów transmisji F1, stworzenie go nie wymaga także wielkiego nakładu pracy), masa błędów mimo przesunięcia terminu premiery. Mając w głowie to co było z poprzednimi tytułami podziękuję. 

Martwi mnie, że od lat marnują licencję, bo F1 zasługuje na porządny tytuł. I co gorszą, mają ją jeszcze na sezon 2016 (wiele wskazuje, że będą chcieli ją także przedłużyć).

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety brak konkurencji robi swoje, to co odwaliło Code to jakaś kpina z graczy, wiem że to nie realne ale cieszyłbym się jakby Ci wszyscy którzy zamierzali kupić tego gniota zbojkotowali i nie kupili go, może chociaż ostra fala krytyki się posypie na nich, tak jak pisałem wcześniej czas najwyższy aby licencje przejął ktoś inny choć niestety wszystko na to wskazuje że w przyszłym roku znowu Code wyda F1......żenada :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma kariery to co jest??? Tylko jazda na czas w kółko????

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem,ze z kolegów co ściągają się online, mało kto gra karierę, wiec żadna strata, zakup gry traktuje, jak co roku, jako abonament i bilet wstępu do ścigania się online w lidze, która daje niesamowite emocje, pozdr.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety brak konkurencji robi swoje, to co odwaliło Code to jakaś kpina z graczy, wiem że to nie realne ale cieszyłbym się jakby Ci wszyscy którzy zamierzali kupić tego gniota zbojkotowali i nie kupili go, może chociaż ostra fala krytyki się posypie na nich, tak jak pisałem wcześniej czas najwyższy aby licencje przejął ktoś inny choć niestety wszystko na to wskazuje że w przyszłym roku znowu Code wyda F1......żenada :down:

Nie kupuje już od wersji 2013, bo to gniot nad gnioty. Uświadomiłem to sobie wtedy, gdy przegrywałeś po tygodniu treningu nie przez lepszych przeciwników, a przez bugi i tragiczną jakość online.

Co do 2015 to się nawet nie wypowiadam. Shitmasters od czasu Dirta to jakaś banda partaczy i wyłudzaczy hajsu. Usunięcie trybu kariery, miazga... Pewnie go dadzą w dlc XD

Poza tym obejrzałem trochę streamów i pomijając już grafikę jak na PS3, to fizyka jazdy wygląda mega idiotyczne. Ja wiem, że to arcade pełną gębą, ale te bolidy jadą jak po sznurku, nawet na wszystkich asystach off. Tragedia...

Dopóki te głąby mają licencje, tak nigdy nie zobaczymy dobrej F1. Wciąż uważam, że najlepszą F1 na konsole było F1 CE na PS3. Wszystko tam świetnie grało i pracowało, łącznie ze świetną karierą, no i rzecz jasna oryginalny hud. Da się? Da.

No i te tłumaczenia tych idiotów, że "usunęliśmy bo praktycznie nikt tego nie używa". Używają tego określenia w każdej grze gdy coś wycinają, paranoja. A ludzie im w to jeszcze wierzą XD

Po pierwsze chciałbym wiedzieć na bazie czego te wyniki, a po drugie to po co się męczyć jak masa i tak kupi :)

Do tego brak jakiegokolwiek wsparcia. Na patch od tych lebiod czekaliśmy chyba dobre kilka miesięcy, bo oczywiście wina Sony. Szkoda, że wszędzie patch miał mega opóźnienie, ale na kogoś swoje nieudolnictwo trzeba zwalić.

Jak ktoś się chce w ligę bawić to polecam PCars, znacznie więcej funu i możliwości.

Marzy mi się, żeby licencję kupiło Evolution Studio. To zrobili z WRC i to co mogliby zrobić z królową sportów motorowych to masakra. Ewentualnie powrót do Sony, ale to jest mało realne niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po streamach ciężko ocenić jakość grafiki. Patch jest tym razem dodany wraz z grą. Najwiecej o grze wypowiadaja sie ci co jeszcze nie zagrali. A przeciez odczucia subiektywne kazdy będzie mial inne. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć o online z poprzednich części. Gdy ścigaliśmy się w lidze nie pamiętam wyścigu który udało by się ukończyć w pełnym składzie, czasami nawet wywalało połowę kierowców, nie mówiąc o stojących duchach na torze o które można było się rozwalić, nie znikały do końca wyścigu. Nagminnie zdarzały się lagi gdzie traciło się na parę sekund kontrole nad bolidem, jadąc pełny wyścig takie coś pod koniec zawodów podnosiło człowiekowi nerwa do granic możliwości. Sam jestem ciekaw czy w obecnej odsłonie F1 Codi potrafiło uporać się z tymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra sie bardzo przyjemnie. Az jestem zdziwiony.
I jeszcze pytanko. Ktora gra wyscigowa oprocz PCars miala kariere? Bo z tego co pamietam to:
GT5 i 6 - nie
Forza - nie
Driveclub - nie
No chyba ze ktos odblokowywanie gwiazdek nazywa kariera.

I zeby byla jasnosc, absolutnie nie twierdze ze to dobrze ze jej nie ma. Wrecz przeciwnie, lepiej jak cos jest niz jak tego nie ma. Tylko czy akurat w F1 kariera ma sens? O ile w PCars mamy rozne sporty motorowe, rozne klasy itp, to tam te wszystkie zaproszenia, kontrakty, zmiany teamow itp maja sens. A w F1 jest wszystko dosc zamkniete. Wiec po co tam tryb kariery? Chyba tylko po to aby jezdzic pod swoim nazwiskiem.

Mi z kolei brakuje informacji podczas wyscigu, o ilosci paliwa i stanie opon. Nie wiem gdzie to mozna sprawdzic. Jakby ktos to rozkminil, to prosze o info.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info sprawdzasz wciskajac L1 i potem krzyżakiem wybierasz poszczególne opcje, z tym ze nie ma takiej opcji w próbie czasowej. Testował ktoś te rozmowy z inżynierem?

Edytowane przez Ksys03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich informacji w postaci wizualnej nie ma, jedynie wciskając L1 i odpowiedni temat to wtedy inżynier gada do nas co i jak.

Model sterowania jest inny, trzeba się przyzwyczaić bo bolidy są jakby cięższe tzn. nie ma błyskawicznej reakcji na wciśnięcie hamulca czy skręt przez co bardzo często wynosi mnie z zakrętu jak przegapię punkt hamowania.

 

Kariery nie ma rzeczywiście ale są mistrzostwa świata (różniące się od kariery w poprzednich częściach tylko brakiem rozwoju bolidu) i to do wyboru 2014 lub 2015, Tryb dla wymagających Seasons Pro, i Grand Prix. 

 

No i jeszcze jedno oglądając stream'y lub YT nawet nie wypowiadajcie się o grafice. Mi wystarcza i mnie bawi ta gra bo do tego są gry !

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak działa online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by bylo, gdyby wypowiadaly sie tylko osoby ktore graly w ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 2015 to się nawet nie wypowiadam. Shitmasters od czasu Dirta to jakaś banda partaczy i wyłudzaczy hajsu. Usunięcie trybu kariery, miazga... Pewnie go dadzą w dlc XD

 

DLC nie bedzie bylo sesji Q&A z redbullem. 

 

A gra sie bardzo przyjemnie. Az jestem zdziwiony.

I jeszcze pytanko. Ktora gra wyscigowa oprocz PCars miala kariere? Bo z tego co pamietam to:

GT5 i 6 - nie

Forza - nie

Driveclub - nie

No chyba ze ktos odblokowywanie gwiazdek nazywa kariera.

 

W mojej opinii system progresji (nieobecny w pCARS) jest czyms co mozna nazwac kariera. W shiftach, GT5 i 6 - wlasnie przejscie przez pewne serie wyscigow czy zdobycie gwiazdek oblokowywalo kolejne eventy glowne i poboczne. Dla mnie to kariera. Niemniej masz prawo do odmiennego zdania. 

 

Najlepiej by bylo, gdyby wypowiadaly sie tylko osoby ktore graly w ta gre.

 

Jestes na forum tak dlugo ze powinnies wiedzec ze kazdy ma prawo do swojej opinii. 

Negatywna opinia usera X czy Z nie powinna wplywac na fun ktory masz z gry. 

Jesli ktos stosuje porownania ktore uwazasz za niestosowne mozesz o tym napisac. 

 

Nie kazdy kupuje kazda gre zeby sie samemu przekonac czy spelni ona jego oczekiwania. 

 

Ja, mimo iz F1 mnie nie interesuje czekam w tej chwili na jakies recki z ktorymi z mila checia sie zapoznam. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak działa online.

 niestety ale jest zle :( trenowaliśmy online hungaroring i są takie lagi, ale nie takie ze ktoś ci skacze na torze, jakby brak synchronizacji, każdy widzi inna rzeczywistość, inna kolejność inna różnicę czasowa, wyprzedzany nawet nie wie nic o tym, a w quali nie ustępujesz miejsca bo nawet nie wiesz ze kolega robi okrążenie czasowe....

nie wiem teraz czy jest to błąd gry ,czy tani serwer na, którym wisi :( w obecnej formie niemożliwe będzie ściganie ligowe online :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CODEMASTERS robi sobie żarty z  graczy chwalili się że robią duży krok do przodu a zrobili krok w tył usuneli kariere usuneli SAFETY CAR .Ciekawe co usuną w następnej częsci może będziemy się ścigać tylko po 1 torze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, z każdym rokiem udowadniają że można zrobić jeszcze większy crap :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×