Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2014

Rekomendowane odpowiedzi

A nie przypadkiem w ciągu 3 lat od premiery na PC (2012)?

 

Panie J - Premiera to bedzie - poki co jest Alfa jako Early Access na Stream na ktora trzeba placic. Gra jako taka nie wyszla. Co smieszniejsze cena wzrasta wraz z rozwojem gry az ma osiagnac pelna cene kiedy ta bedzie gotowa. A milion ludzi zaplacilo za Early Access - to niestety pokazuje ze praktyki placenia za mozliwosc pogrania w niedokonczony produkt beda coraz bardziej powszechne czekam kiedy wejda na konsole...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekowac, ze ten caly event mialem w glebokim powazaniu. Pokaz Sony to jeden wielki festiwal zalosci i szczerze mowiac, to ciesze sie, ze M$ pokazal sie z troszke lepszej strony. Moze panowie oprzytomnieja i zaczna swoje hasla reklamowe urzeczywistniac. Ps4 for gamers? Pic na wode fotomontaz. A nie chociaz nie... przeciez to emulator ps3 z takimi ficzerami jak ostre jak zyleta HD i 609090 fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie powinien być zakaz pokazywania trailerów i zapowiedzi gier na targach. Niech to robia przed targami jakimikolwiek a na tak wielkich imprezach jak TGS,E3 albo GC, pokazują już konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam teraz że o LBP3 też coś mówili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obydwie konferencje nie były najwyższych lotów z tym, że M$ miał jedna bombę. Bo chyba każdy się zgodzi, że zapowiedź nowego TR jako tytułu ekskluzywnego dla X1 zdominowało targi. Sony też zapowiada ekskluzywną zawartość ale przeważnie są to rzeczy pokroju dodatkowych ciuszków dla Aidena wartych 3$ czy możliwość udostępnienia gry koledze na 2h. A tu cała gra jako bezterminowy exclusive. Nie dziwie się, że internet głównie tym teraz żyje ( w temacie gamescom ofkoz). Zapowiedzi kolejny raz tych samych gier to chyba nie jest to po co ogląda się targi. Ja rozumiem, że DriveClub wygląda obłędnie ale ta gra miała wyjść prawie rok temu, więc może w końcu ją wydadzą zamiast prezentować coraz to nowe filmiki na kolejnych targach. Pokaz  MGSV  wyglądał jakby miał sie odbyć pierwszego kwietnia. Za to Bloodborne wygląda zacnie. Ale From Software przyzwyczaili do pewnego poziomu, wiec wypada się cieszyć że będzie to ex na PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały zwrot akcji na korzyść Sony :)

 

P.T. okazał się być...nowym Silent Hillem od Kojimy i Del Toro, do tego na Fox Engine.

W dodatku pierwsze plotki sugerują exa, ale nie jest to pewne.

 

2623067-2780662338-Uwvty.png

 

Mimo wszystko, ukradkiem przemycili bombę, o której dopiero teraz robi się głośno :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły wałek, brawo Sony! :)

Wałek jak wałek, ale nad marketingiem to powinni popracować...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1h dwu godzinna konfa EA, i pewnie tak będzie 30 min FIFA15, 30 min The Sims 4, 30 min Dragon Age, 28min komentarzy twórców i 2 min o nowej grze  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały zwrot akcji na korzyść Sony :)

 

P.T. okazał się być...nowym Silent Hillem od Kojimy i Del Toro, do tego na Fox Engine.

W dodatku pierwsze plotki sugerują exa, ale nie jest to pewne.

 

2623067-2780662338-Uwvty.png

 

Mimo wszystko, ukradkiem przemycili bombę, o której dopiero teraz robi się głośno :)

 

I o takiej bombie informują dopiero po zakończeniu konferencji? Kojima i del Toro robią hit, na który czeka pewnie miliony fanów na całym świecie, a oni pokazują jakiś zwiastun(?) z jęczącą i wystraszoną babką grającą w "P.T"? Dziwne to wszystko, mieli Kojime na scenie pierwszy raz od dawien dawna i większość czasu poświęcili jakiemuś kartonowi. Nie wiem czy się śmiać czy płakać...

 

Chyba, że Silent Hilla planowali zapowiedzieć w późniejszym czasie, ale po fali krytyki jaka na nich spadła po konferencji, zdecydowali się na ujawnienie tego projektu... 

 

Za lekko ponad 15 minut konfa EA. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego  jest demo na PSN czyli jakoś sony wyszło obronna ręką z konferencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o takiej bombie informują dopiero po zakończeniu konferencji? Kojima i del Toro robią hit, na który czeka pewnie miliony fanów na całym świecie, a oni pokazują jakiś zwiastun(?) z jęczącą i wystraszoną babką grającą w "P.T"? Dziwne to wszystko, mieli Kojime na scenie pierwszy raz od dawien dawna i większość czasu poświęcili jakiemuś kartonowi. Nie wiem czy się śmiać czy płakać...

 

Chyba, że Silent Hilla planowali zapowiedzieć w późniejszym czasie, ale po fali krytyki jaka na nich spadła po konferencji, zdecydowali się na ujawnienie tego projektu... 

 

Przecież ta zapowiedz SH, to było mistrzostwo świata. Udostępnili ci demo SH, w które grałeś nie wiedząc, że to SH, dopiero po ukończeniu strzał w łeb i cały internet płonie. Genialne zagranie Kojimy, trollwoanie jak to z wymyślonym developerem do Phantom Pain.

 

Poza tym SH na 99% pojawi się na innych platformach.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Tia, po tym jak się skompromitowali podczas konferencji, udostępnienie demka było mistrzostwem świata  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Tia, po tym jak się skompromitowali podczas konferencji, udostępnienie demka było mistrzostwem świata  ;)

Na konferencji już zapowiedzieli, że demo będzie można pobrać, wszystko było już dawno przemyślane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo ciekawe marketingowe zagranie. To wina Kojimy, że gracze są tacy niekumaci? Na konfie Microsoftu by to nie przeszło, bo gra zdążyłaby wyjść zanim hamburgery rozgryzłyby zagadkę. Brawo za odwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konferencji już zapowiedzieli, że demo będzie można pobrać, wszystko było już dawno przemyślane.

 

Tak, wiem, nie przeczę, oglądałem : ) Twierdzę tylko, że można było to rozegrać w zupełnie inny sposób, dzięki czemu ogólne odczucia po konferencji byłyby zupełnie inne. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusem takiej konferencji może być to, że pęknie kolejna bariera cenowa, tym razem 1400zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusem takiej konferencji może być to, że pęknie kolejna bariera cenowa, tym razem 1400zł.

Jutro będzie w Biedronce koło Crocs'ów leżeć. Ile według Was powinien kosztować sprzęt do grania, który wymienicie za 5-6 lat? Rozumiem, że każdy chce by było jak najtaniej, ale bez przesady z tymi obniżkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd taka informacja? Sklepy już oferują taką cenę?

Napisałem, że może być a nie że jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałek jak wałek, ale nad marketingiem to powinni popracować...

Racja. Teraz po okazaniu się tomba tylko czasowym eksem gdyby przyj.. tym silentem to by z microsoftu nie było co zbierać. Marketing Sony to bruk niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie w Biedronce koło Crocs'ów leżeć. Ile według Was powinien kosztować sprzęt do grania, który wymienicie za 5-6 lat? Rozumiem, że każdy chce by było jak najtaniej, ale bez przesady z tymi obniżkami...

Pytasz ile powinien kosztować? Odpowiem Ci, jak najtaniej. I nie wiem co w tym dziwnego i bulwersującego. Sprzęt elektroniczny szybko tanieje i bardzo dobrze. Nie rozumiem oburzenia co niektórych na obniżki cen. Może najbardziej oburzają się Ci co kupili parę miesięcy temu od biznesmenów z alledrogo za 2000 i teraz są zdziwieni że można kupić pięć stów taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o samą konferencję Sony to już wiele komentarzy tu napisano więc pozwolę sobie zmieścić się w dwóch słowach: kpina roku :D

 

P.T aka Sillent Hill ratuje sytuację ale przykra prawda jest taka, że gier od sony, o których można by gadać godzinami, ekscytować się nimi nadal nie ma...  na e3 poza zajawką Uncharted4 nie pokazali nic, teraz poszli jeszcze 'dalej' w niepokazywaniu niczego.... 

 

liczyłem, że na GC pokażą coś w końcu z AAA EXÓW, coś powiedzą o Uncharted a tu nic co nie rokuje raczej na premierę w 1 połowie 2015....

2 exy/rok 2015 to trochę mało jednak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rime, Wild, Bloodborn, Teraway, LBP3, Order 1886, DriveClub, Alienation, wymieniłem same eksy. Jeżeli to jest nic, to nie wiem co pokazał Microsoft.

Uncharted 4 wyjdzie na jesień/zimę 2015. Jest jeszcze nowe ip od GG, gra QD, Sony Bend, SSM, 2 gry robi Sony Japan, plus niezapowiedziany tytuł od Sony London i Campbrige. Zapomniałem o nowym ip od Media Molecule.

Więc do Order 1886, Rime, Bloodborn, Wild i U4 coś na pewno dołączy w 2015 roku.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×