Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ten 1 dzień dłużej wytrzymam, tym bardziej że limitka w Empiku mnie wyszła niecałe 200zł (punkty PayBack), poza tym Steelbook wygląda zajebiście i nie mam zamiaru z niego rezygnować :)

Po prostu cholernie denerwujące jest to, że sklepy dobrze wiedzą o premierze tak wielkiej gry jak Destiny, a pomimo tego dają dupy po całości...

Oczywiście sklep zwali na dostawcę, dostawca na kogoś jeszcze, itd. bo nikt nie potrafi się przecież do błędu przyznać...

 

PS.

Czy ktoś próbował skontaktować się z Empikiem przez ten chat na stronie?
Tam w ogóle ktoś pracuje przy tym? Bo od paru godzin non-stop zajęte i zajęte.

Chyba, że siedzi tam jakiś jeden leszcz, który nie ogarnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie ucieknie :) ja będę miał limitke już jutro, a i tak grać na maska zacznę dopiero od piątku :laugh: (urlop)
Konsolę jak i wszystkie pre-ordery gier kupiłem w Euro i problemów jeszcze nigdy nie miałem :thumbsup: zdecydowanie mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny nie ma polskiej wersji językowej?

Właśnie jestem na stronie rtv euro patrze na okładke a tu ni ma polskiej flagi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już odebrał swoją grę w rtv euro? Podobno można, ale chciałbym sie upewnić, bo nie chce wrócić z pustymi rękoma :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla tych co zamawiali w Komputroniku, towar już jest na przyjęciach i dziś będzie wysyłany :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już odebrał swoją grę w rtv euro? Podobno można, ale chciałbym sie upewnić, bo nie chce wrócić z pustymi rękoma :P

Ktoś wyżej chyba pisał, że był w Euro i dzisiaj gry nie wydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla tych co zamawiali w Komputroniku, towar już jest na przyjęciach i dziś będzie wysyłany :biggrin:

Niechaj Bóg Ci wynagrodzi (jakkolwiek pragniesz) za niesienie dobrych nowin. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Destiny jest już w Euro w Zabrzu , ciekawe czy wydadzą;) Jak by co mam tajną broń :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na stronie niby jest napis zarezerwuj i odbierz swoją kopię za godzinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Właśnie rozmawiałem z pracownikiem Ultimy i poinformował mnie, że nie mają jeszcze gry na stanie, a nawet jak dzisiaj dostaną to i tak mogą sprzedac dopiero jutro, bo mają zakaz... 

nie rozumiem takiej sytuacji skoro i tak serwery dopiero od jutra startują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Właśnie rozmawiałem z pracownikiem Ultimy i poinformował mnie, że nie mają jeszcze gry na stanie, a nawet jak dzisiaj dostaną to i tak mogą sprzedac dopiero jutro, bo mają zakaz... 

nie rozumiem takiej sytuacji skoro i tak serwery dopiero od jutra startują

No mają odgórnie narzucone embargo na towar i teoretycznie żaden sklep nie może dziś wydać (nawet przedpłaconego) zamówienia. Jedynie kopie idą do firm kurierskich, które jutro - powinny - dostarczyć Ci grę. Co w tym niezrozumiałego? :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek rozmawialem z pewnym sporym sklepem zajmujacym sie sprzedaza gier i wtedy nie mieli jeszcze podpisanej zadnej lojalki o zakazie sprzedazy przed premiera i nie wiedzieli czy w ogole cos takiego bedzie w przypadku Destiny.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się nakręcacie, co za róznica czy gra dojdzie dzisiaj czy jutro czy pojutrze, jeszcze żadna duża gra online nie działała dobrze w dniu premiery i przez kolejne 3 dni. Nawet taki Blizzard nie dał rady a my tu mówimy o PSN które leży przy premierze minecrafta. O 23.59 czekam z uruchomieniem mojej wersji cyfrowej, ale daje sobie 5 % szansy na to ze w ogóle uda mi sie postać stworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać tworzysz na konsoli, nie na serwerze już, także stworzysz bez problemu :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki: wie ktoś może ile będzie ważył ten "DayOnePatch"? Mój internet to wstyd i hańba, także pytam, bo nie wiem jak się do tego nastawić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę was, niech ktoś mi wytłumaczy fenomen tego tytułu, kompletnie się nim nie interesowałem, widziałem góra dwa filmiki, w alfy, bety, gammy nie grałem, hype mnie nie dotyczy. Ruch tutaj całkiem spory, zapewne nawet moderatorzy banują jak się o grze złe słowo powie. Tak więc co w tej grze jest takiego specjalnego, że ludzie się o nią zabijają? Ktoś tu wcześniej pisał o instach a'la WoW, wspólnym zabijaniu bossów. Brzmi ciekawie, ale to samo było w chociażby Borderlands i nie wyszło jakoś nadzwyczaj dobrze.

 

Jutro będę miał grę i nie wiem czy wypakowywać czy puścić w obieg na allegro. ;)

Edytowane przez Duszol_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie, nie grałem ani w alfę ani w betę, tymczasem to co się tutaj dzieje to chyba porównywalne jest tylko z premierą GTA V :P Tymczasem na YT nie wszystkie opinie są tak jednoznaczne :P

 

 

Pff, i tak pójdę jutro do tego TESCO :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×