Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na chwilę obecną dostanę gdzieś jeszcze limitkę w rozsądnej cenie? Moje plany na wtorek się zmieniły i nie mogę podjechać do trójmiasta jak planowałem więc muszę na szybko zamówić gdzieś w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na chwilę obecną dostanę gdzieś jeszcze limitkę w rozsądnej cenie? Moje plany na wtorek się zmieniły i nie mogę podjechać do trójmiasta jak planowałem więc muszę na szybko zamówić gdzieś w necie.

 

Najlepiej zamowic z PSS tylko nie wiem czy cena dla Ciebie jest tam rozsadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, nie mozna grac bez polaczenia z serverem.

Servery caly czas sa wlaczone, a przynajmniej byly 3h temu, aczkolwiek nie dla wszystkich wiadomo;p

Bungie caly czas testuje lub poprostu sie bawia przez weekend i tyle.

Jutro bedzie reset wszystkiego i moze wtedy wlacza juz servy normalnie, ale jak to bedize ktoz to wie.

Licznik na stronie Bungie pokazuje 1day 17 hours  to launch wiec ja bym sie tego trzymal.

 

Czyli gra wymaga stałego połączenia z internetem tak jak choćby Diablo 3 na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już mówione dawno, 20 soft cap + 10 light levelów, czyli max 30.

Poczytaj kilka ostatnich stron w temacie Destiny, tam jest to dokładnie wyjaśnione.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś szczęśliwiec dopadł już gdzieś swoje destiny przed premierą?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś szczęśliwiec dopadł już gdzieś swoje destiny przed premierą? :)

 

Tak będzie wyglądać Wasza przygoda, zanim Bungie serwerów nie uruchomi :D

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade dzisiaj okolo 15 do euro po limitke :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam po swoją limitkę po 14. Jeżeli mi ją oczywiście wydadzą. Na pewno dam znać czy udało się odebrać i czy serwery działają czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamawiał grę z komputronika? Mam nadzieje, że te cholery wyślą grę dzisiaj, kurierem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamawiał grę z komputronika? Mam nadzieje, że te cholery wyślą grę dzisiaj, kurierem. :biggrin:

Póki co nie masz co liczyć, bo nawet jej nie maja na stanie i nie wiem czy dziś się zapowiada przyjęcie towaru. Sledze temat, bo sam sobie zamówiłem limitke i miała być dziś, ale nie wiem co z tego będzie :/ Dodam że pracuje w Komputroniku i mam podgląd na magazyn i jest lipa na chwile obecną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobre Patricko, przeczytaj pare ostatnich stron destiny. Przeciez ten temat ma tylko 200 stron xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle polsza daje radę...czyli tylko szczęśliwcy z Euro dostaną grę na czas (no i rzecz jasna PSN).
Cała reszta jak zwykle w ciemnej dupie...w tym kraju nawet nie potrafią sprowadzić paru kartonów na czas...masakra.

Pewnie wszystkie Komputroniki, Empiki, itd. będą w dupie i gierka najwcześniej dopiero jutro trafi do ich magazynów..

 

Toć z Amazona by to szybciej doszło niż z własnego kraju...lolz...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O PANOWIE!!

 

Moje Destiny jest w EURO (bo wysłali już w piątek!) i co??

 

DZIŚ mi nie wydadzą... Cholera ;) Trza ich olać i pójść do konkurencji, albo w ogóle jak po 14 będę w pracy to zerknę czy do nas doszło, to nie dość że dziś to jeszcze rabat sobie dam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem sms, ze towar juz czeka :D jaki rabat? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z Muve.pl jak mi napisali, że we wtorek powinna być gra, Jak gry nie dostane przed startem serverów to ja dziękuje i mnie to nie interesuję. Biore cyfrową :). Po to robie Pre-order by mieć grę przed Premiera.

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie wydawaniem gry wcześniej w niektórych przypadkach to węszę jakąś niepisaną umowę z Sony. Może boją się, że PSN legnie i chcą żeby część ludzi dostała dziś a reszta jutro co by nie byle jednego wielkiego tsunami a tylko większe fale graczy. Mogę oczywiście mieć urojenia, ale to osobna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna umowa z Sony, po prostu oficjalnie żaden sklep nie powinien wydawać gry przed 9 września i tyle.

Można podkablować sklepy, które to robią i na pewno jakieś konsekwencję będą, ale komu się chce to robić i też bez przesady, żeby w kabla się bawić.

Po prostu od zawsze mnie to zastanawia, dlaczego sklep w którym zamawiam ZAWSZE daje dupy i gry nigdy nie dostaję na premierę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@karaluch

Masz urojenia :P

Żaden sklep nie będzie się bawił w wysyłanie gier dzień później, tak traci się klientów.

Już na pewno nie wychodzą takie dziwne decyzje od Sony, jak pisał Patricko ktoś w temacie dał ciała.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie masz co liczyć, bo nawet jej nie maja na stanie i nie wiem czy dziś się zapowiada przyjęcie towaru. Sledze temat, bo sam sobie zamówiłem limitke i miała być dziś, ale nie wiem co z tego będzie :/ Dodam że pracuje w Komputroniku i mam podgląd na magazyn i jest lipa na chwile obecną.

Jeżeli jutro nie ujrzę w drzwiach kuriera z grą to w tyłku będę miał ich problemy ze sprowadzeniem towaru... Pójdzie negatyw z miejsca (allegro). Dość mam dymania się przez takich partaczy jak komputronik/empik itp. Oł gad, co mnie podkusiło, żeby zamówić u nich grę. :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezła lipa i z tego co patrze to w razie czego nie ma gdzie zamówić już limitowanej wersji :/ więc PSS zostaje, ale chciałem mieć ładne pudełko :) eh... 
Generalnie paczki w komputroniku wysyłają do 17 godziny jak im się uda wprowadzić na magazyn i spakować do 17 to będzie na jutro. Ale nie widzę tego różowo na chwile obecna.. dam znać tak po 13 czy coś się dzieje na magazynie.

Edytowane przez Loopeez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja właśnie nigdy nie robię preorderów na gry. Mam zaufany sklep pod Warszawą, dzwonie sobie w dniu premiery rano na 99% zawsze gra jest jadę odbieram i bez nerwów czy będzie na ten dzień czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×