Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Już się mrozi na jutro :). Dobrze że idę dziś do pracki na nockę, ładnie mi zleci.

 

125827_szampan.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusze sie juz na zobaczenie materialu.PvP opublikowane dzisiaj i gosc ma 18 lvl.Szkoda,ze te lvl tak szybko sie wbijaja :/ (moje zdanie)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wiozę pakę prawie wielkości mikrofalówki z ed. ghost. Nie spodziewałem sie takiego pudła. Od 20:00 gram. Go go Space Hussars :)

Wielkosci mikrofalówki :o?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już na Old Russia hulam, widzimy się w grze Panowie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dla osób kupujących w rtv euro agd... jaki macie status zamówienia ? mi nie wiem od wczoraj czy soboty wisi "Przygotowanie do wydania kurierowi"...  znając życie paczka nie została wysłana :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dla osób kupujących w rtv euro agd... jaki macie status zamówienia ? mi nie wiem od wczoraj czy soboty wisi "Przygotowanie do wydania kurierowi"...  znając życie paczka nie została wysłana :sad:.

Ja mam 

Przesyłka odebrana przez kuriera

Utworzenie kwitu SOA 

 

 

 

Ale na stronie DPD jest ta informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dla osób kupujących w rtv euro agd... jaki macie status zamówienia ? mi nie wiem od wczoraj czy soboty wisi "Przygotowanie do wydania kurierowi"...  znając życie paczka nie została wysłana :sad:.

Ja mam: "Twoja rezerwacja została wysłana z magazynu do wskazanego przez Ciebie sklepu." Tylko że to rezerwacja, więc odbiór w sklepie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 

Przesyłka odebrana przez kuriera

Utworzenie kwitu SOA 

 

 

 

Ale na stronie DPD jest ta informacja.

otrzymałeś nr listu przewozowego od rtv euro agd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dla osób kupujących w rtv euro agd... jaki macie status zamówienia ? mi nie wiem od wczoraj czy soboty wisi "Przygotowanie do wydania kurierowi"... znając życie paczka nie została wysłana :(.

Ja mam : Zamówienie zrealizowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po co jakies preordery, przed chwila kupilem swoja kopie spod lady w MM, 219zl ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup limitkę albo Ghosta, chociaż Ghost jest bardziej prawdopodobny, ale limitki nie ma praktycznie nigdzie.

 

Co do Empiku, to dostałem informacje że wysłali dzisiaj, także liczę że jutro będzie na salonie do odbioru.

Jeszcze przy okazji, w ramach rekompensaty za czekanie dostanę kod na Red Sparrowa :P

Bo w edycji limitowanej go o dziwo nie ma, tylko w podstawowej go dawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się porobiło, dostaniesz grę w dniu premiery i dorzucą jeszcze gratis za to że nie dostałeś szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, najpierw mnie babka utwierdziła, że grę dostanę najwcześniej w środę, albo czwartek.

Więc poprosiłem jakąś rekompensatę małą, bo co to za pre-order jak parę dni po premierze dopiero będzie.

To, że wysłali zamówienie dostałem dopiero wieczorem, jak już ustaliłem co i jak.

 

Nie mój problem ;) Kodzik przyjmę z miłą chęcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko miło, ja nie wytrzymałem i pojechałem obadać w sprawę w Euro.

Akurat trafiłem na 'mastera' z działu gier na swoje nieszczęście.

Powiedział że gry już są ale nie może wydać, mają umowę i nic nie może zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety na empiku jest że towar gotowy do wysyłki i czas wysłania to 9 + czas dostawy więc 10 dopiero co za s......y. Cholerne preordery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym swoją dostał ale pan kierownik usłyszał jak przechodził i zaczął mnie uświadamiać  gdyby nie on pracownik by sprzedał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opublikowane dzisiaj i gosc ma 18 lvl.Szkoda,ze te lvl tak szybko sie wbijaja :/ (moje zdanie)

 

Przeciez to na serverach "testowych" ktore bungie dzisiaj udostepnilo dla wiekszosci ludzi grajacych w halo(czy cholera wie kto tam mial dostep). 

Nie zaniepokoilo Cie ze wszsycy maja nick bnglegendxxx ?;]

Na ta chwile najwyzszy lvl jest jakos 12-14, nie powiem bo przestalem skakac po streamach bo mnie draznia;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ciebie kosciarz. JA włączyłem Twitcha  i też nie wytrzymałem ale dziwne było że o 15.30 już kolo miał 6lvl jak serwery ruszyły ok 14. Szkoda że tak szybko lvl wpada.

edit

na youtube znalazłem filmik wrzucony 4htemu i kolesie pykali strike na venus z lvl16

Edytowane przez Angelus528
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka dostępna jest jeszcze w Komputroniku 309 zł maja 4 sztuki na magazynie, mi dali dupy i mi zamówienia nie wysłali do sklepu księgowa nie puściła chu... wie dlaczego jutro ich powieszę jak otworze sklep, od razu telefon do komputrona co się stało że się zesrało bo do 17 tylko pracują a zamówiłem 3 sztuki dla klientów i siebie i chu.... dopiero w środę będę miał :/ Ale się już nie spinam się pogra na spokojnie w środę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

na youtube znalazłem filmik wrzucony 4htemu i kolesie pykali strike na venus z lvl16

Nie zaniepokoilo Cie ze wszsycy maja nick bnglegendxxx ?;]?

 

Servry testowe czy jak je tam nazwac wylaczyli okolo 19(tzn moze dalej sa on, ale nikt juz z nich nie stramuje wiec stawiam ze wylaczyli). 

Ludzie grali na randomowych postaciach, ogladalem stream Sudotha(halo2 top player) to co chwilke mial inne lvl .

JaK zaczelem ogladac jego stream mial 17 lvl, zeby po chwili miec znow 16, potem 19. Bungie testowalo ostatni raz gre na wszystkie mozliwe sposoby.

 

@down dokladnie tak samo uwazam. Moj sms do patricko jak wlasnie o 15:30 zobaczylem 17 lvl mowie o urwa wtf?  Zeby w nastepnym zdaniu dodac , ale mi sie to w sumie podoba. 

Jak sie okazuje to bylo wszystko testowe, i lvl az tak szybko sie nie wbijaja.;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to że się levele szybko wbija to dobry motyw, wiadomo jak w każdej grze MMO granie zaczyna się na max levelu.

Tutaj będzie tak samo i nie widzę sensu w zbyt długim levelowaniu postaci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×