Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

XO jest spoko, co nie zmienia faktu że trochę za bardzo jedziecie po plejce ;)

 

Post nr 664, tutaj się zaczęło, zwykły bełkot oraz prowokacja to i odpowiedź konkretna.

Jak ktoś ma zamiar pisać takie bzdury to niech tutaj nie wchodzi.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pewnie też wynik jakiejś tam frustracji, którą zafundowało Sony zwłaszcza ludziom oddanym marce.

Moim zdaniem posiadanie obu konsol to wersja optymalna bo i tu i tu pogramy w dobre gry.

No i cena obu naraz to cena ps3 z dnia premiery ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman jeszcze trzeba mieć czas aby dwie obrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman jeszcze trzeba mieć czas aby dwie obrobić :)

To prawda, ale mi się gust "growy" już tak spaskudził i udziwnił, że czas się znajdzie na te kilka tytułów. A wszystkiego ogrywać nie muszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez ci podalem kilka faktow, obelga to tylko taki bonus zebys sie ogarnal wreszcie i zdjal klapki z oczu :)

Nie mam klapek na oczach i tak jak już wspomniałem wcześniej, jak tylko wyjdzie quantum break to zamierzam kupić xboxa. Na chwilę obecną ps mi w zupełności wystarcza i jestem z niego zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post nr 664, tutaj się zaczęło, zwykły bełkot oraz prowokacja to i odpowiedź konkretna.

Jak ktoś ma zamiar pisać takie bzdury to niech tutaj nie wchodzi.

 

Pozwól nam proszę tutaj wchodzić, prooooszę. Możemy szefie?

 

Ochłoń lepiej trochę, koleś kulturalnie pisze co myśli a Ty sapiesz na niego jakby Ci matkę zwyzywał.

 

A i btw, co twój filmik z Horizon 2 miał pokazać? Bo potwierdził tylko to co pisał zyga, że DC go zjada wizualnie, co było istotą jego wypowiedzi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne te spiny i tyle. Było miło a tu nagle szambo wybiło i smrodu narobiło. Każdy ma swoje zdanie i niech tak zostanie. Trochę bezsensu jest porównywanie tych naszych konsol. Jest piątek więc trzeba na luz wrzucić. Pozdroo.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szambo wybiło bo przyjechał jeździec na białym koniu bronić dziewicy. Ciężko się spodziewać innej reakcji jak przychodzi ktoś na obcy sobie teren, bez znajomości fizycznej sprzętu i wszystkim dookoła mówi, że nie mają racji, wygłasza kontrowersyjne teorie i czego przepraszam oczekuje w zamian? Poklasku? Ewidentna prowokacja i następne takie próby będę karał.

 

Słowo do stałych bywalców tego salonu. Dużo lepiej na takie zapędy działają spokojne, stonowane wypowiedzi. Jako bardzo stary i doświadczony troll wiem, że postawa kamiennego starca dającego irytujące prztyczki w nos działa cuda. Nie dajcie się sprowokować do wypowiedzi poniżej waszego poziomu. Ofiara znudzi się widząc brak zainteresowania i pójdzie szukać agresji gdzie indziej. Kolejne posty nie spełniające tych prostych wymogów będę karał.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC pewnie miażdży wizualnie Forze, ale co z tego jak jest jakimś średniakiem bez duszy od kolesi od Motorstorma. 

 

FH2 miodna jak cholera i o to chodzi. Najlepszy soundtrack jaki słyszałem od dawna i to intro nieźle wprowadzające w klimat. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam dodatek do FH2, a swego czasu był za darmo do pobrania. Dodam jeszcze, ze kto poluje na osiągnięcia, to w tym dodatku bez żadnej spiny zdobędzie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie chciało pisać tak szczerze mówiąc o samym modelu jazdy, o zachowaniu pada w grze, o ilości samochodów, o otwartym świecie, o modyfikacjach samochodów daleko odchodzących poza zmianę lakieru na masce - bo i po co? Doskonale wiem z własnego przykładu, że jak się nie ogra samemu obydwu pozycji to można między poślady sobie wsadzić swoje ja wiem, na YT mam przejechanych pińcet kilometruf, widziałem u kolegi itd itp. Każdemu spodoba się co innego, jeden będzie chciał raz na miesiąc sprowokować wzwód i jęk zazdrości u sąsiada - wtedy włączy DC na 2 godzinki (modląc się o działający multi), drugi będzie chciał ogrywać przez miesiąc ze znajomymi grę o każdej porze dnia i nocy - każdemu według potrzeb. Mam obydwie pozycje (bynajmniej nie jakieś triale, czy free to plus) i nie mam "zmiażdżonych sutów", jak również kompleksu "za mało pikseluf". Grać Panowie, a nie gadać ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie mając Xboxa mogę się wypowiedzieć w tym temacie, ale trudno, zaryzykuję, może nie zostanę zwyzywany przez wyznawców jedynej słusznej konsoli, jaką na forum stał się Xone :)

- ilu graczy na Xboxie może uczestniczyć w imprezie? Też 8 jak na PS4?

- jest tutaj coś w stylu peesowego share? Głównie chodzi mi o nagrywanie filmików z co ciekawszych akcji, to akurat całkiem udana rzecz na PS4 i czasem się przydaje.

- jak z elementami społecznościowymi? Też takie nachalnie wkurzające jak u Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze na chwilę do DX12 i tego czy ma wpływ na wydajność czy nie. Artykuł z pclab.pl w spoilerze. Dotyczy głównie W10, ale przecież Xbox też dostaje DX12 więc sytuacja analogiczna.

 

Programiści z firmy Microsoft zapewniają, że mający pojawić się niebawem interfejs programowania aplikacji (API) DirectX 12 ma pozwolić na uzyskiwanie nawet 20-procentowego wzrostu liczby klatek na sekundach w grach, przy jednoczesnym spadku obciążenia CPU. Jeżeli te zapowiedzi potwierdzą się w praktyce, to można spodziewać się, że gracze raczej chętnie będą przesiadać się na nową platformę programową Microsoftu, a więc system operacyjny Windows 10.

W trakcie konferencji Intela w ramach GDC 2015 (Game Developers Conference) Bryan Langley, kierownik działu grafiki w firmie Microsoft powiedział, że DirectX 12 "to jak nabycie nowego sprzętu". Zapowiedział też, że "jeśli jesteś graczem, dokonasz aktualizacji do Windowsa 10 i masz Iris Pro, to tak jakby dodano mu gazu. Może to zmienić niezbyt grywalną grę w grywalną, ze średniej w niesamowitą, a niesamowitą w coś nie z tego świata".

Warto zauważyć, że Langley do procesora grafiki Intel Iris Pro odnosił się wprost zapewne dlatego, że wypowiedź ta padła w trakcie konferencji firmy Intel. Tak czy inaczej jest to bardzo mocna obietnica, która ma być argumentem za przejściem na Windowsa 10. Jak dotąd firma Microsoft nie ujawniła czy DirectX 12 dostępny będzie dla systemu operacyjnego Windows 7. Obecnie wydaje się to bardzo mało prawdopodobne, ale dopóki Microsoft oficjalnie się w tej sprawie nie wypowie, dopóty kwestia pozostanie otwarta. Windows 8 i Windows 8.1 nie powinny być problemem, zwłaszcza że Microsoft przez rok zamierza oferować darmową aktualizację tych systemów do wersji 10.

 

Według Granta McMullena z firmy Intel, Microsoft wierzy w to, że DirectX 12 w systemie Windows 10 będzie działać z około połową obecnie używanych komputerów osobistych, a do końca roku jego zasięg ma osiągnąć ponoć dwie trzecie całości. W trakcie konferencji nie zabrakło części demonstracyjnej. McMullen zaprezentował własny program testujący Intel Asteroids, który po przejściu na interfejs DirectX 12 faktycznie wykazywał wzrost liczby klatek na sekundę, podczas gdy obciążenie procesora spadło z około 20 do zaledwie 9%. Wynika to przede wszystkim z przerzucenia większej części zadań na GPU. Demonstrację przeprowadzono z wykorzystaniem platformy opartej na procesorze Intel i7-4770R ze zintegrowanym GPU Iris Pro Graphics 5200. Wyniki są bardzo obiecujące. W trakcie pokazu można było zobaczyć, jak z 29 klatek na sekundę w trybie DirectX 11 robi się nawet 90 z wykorzystaniem pełni możliwości interfejsu DirectX 12. Warto mieć na uwadze to, że jest to tylko konkretna prezentacja, podczas gdy w rzeczywistych zastosowaniach wzrosty wydajności będą zróżnicowane. Najwyraźniej 20-procentowy wzrost liczby klatek na sekundę uznany został za docelowe minimum lub po prostu wartość, którą można bezpiecznie obiecać.

 

W DirectX 12 zawarto rozwiązania oraz programowe narzędzia, dzięki którym programiści mają mieć możliwość zmniejszania narzutu na procesor oraz lepszego wykorzystanie dostępnych zasobów wielordzeniowych CPU. Microsoft pochwalił się, że w przypadku niektórych aplikacji diagnostycznych można osiągać nawet 50-procentowe obniżenie obciążenia procesora. W przypadku gier wartość ta będzie bardziej uzależniona od silnika oraz treści renderowanej grafiki. DirectX 12 według Microsoftu ma też umożliwić łatwiejsze portowanie gier z konsoli Xbox One  oraz urządzeń mobilnych na pecetową platformę Windows i na odwrót.

Oryginał: http://pclab.pl/news62441.html

 

Nie wiem czy nie mając Xboxa mogę się wypowiedzieć w tym temacie, ale trudno, zaryzykuję, może nie zostanę zwyzywany przez wyznawców jedynej słusznej konsoli, jaką na forum stał się Xone :)

- ilu graczy na Xboxie może uczestniczyć w imprezie? Też 8 jak na PS4?
- jest tutaj coś w stylu peesowego share? Głównie chodzi mi o nagrywanie filmików z co ciekawszych akcji, to akurat całkiem udana rzecz na PS4 i czasem się przydaje.
- jak z elementami społecznościowymi? Też takie nachalnie wkurzające jak u Sony?

 

Nagrywanie jest, chociaż trochę inne. Czy lepsze trudno powiedzieć. Trzeba uruchomić aplikacje, dać "nagraj" i nagrywa :P Tak samo z Twitchem. Share jest na YT z poziomu konsoli. Ale każdy gameplay i screenshot zapisać można na dysku Microsoftu OneDrive i wtedy już robić z nim co się żywnie podoba.

 

Elementy społęcznościowe są podobne, ale każdy można wyłączyć w opcjach.

 

Niestety nie wiem ile osób jednocześnie może być na chacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, tylko nie bijcie, a jeśli już to nie w szczepionkę.

Po co komu DirectX na konsolę? Jakby ktoś mi wyjaśnił zalety tego rozwiązania dla użytkownika konsoli, a nie dla tego co te szpile tworzy.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie. To tak jakbyś zapytał, po co konsolom bluray. Przecież na CD też można wydawać gry :)

 

Im lepsze procedury w obsłudze grafiki tym lepsza grafika. Tak to nieporadnie opiszmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im lepsze procedury w obsłudze grafiki tym lepsza grafika.

 

Nie chcę znowu wywoływać wojenki i podnosić ciśnienia niektórym frustratom, ale to takie samo uproszczenie jak to, że lepsze bebechy konsoli to lepsza grafika i wydajność - oczywiście nowy Directx może pomóc X1, ale czy i jak deweloperzy to wykorzystają to się dopiero okaże. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie. To tak jakbyś zapytał, po co konsolom bluray. Przecież na CD też można wydawać gry :)

 

Im lepsze procedury w obsłudze grafiki tym lepsza grafika. Tak to nieporadnie opiszmy ;)

 

Nie no, jeśli chodzi o bluray to jest konkret tak, kryją się za tym wymierne zalety, np. gra na jednej płycie zamiast trzech.

Natomiast tutaj z tego co przeczytałem to chodzi o to żeby ułatwić twórcom tworzenie gier, czyli trochę ogólniki.

A już mówienie że DirectX podniesie rozdziałkę we wszystkich grach na iksa do 1080p wydaję się dość pobożnym życzeniem.

Spać jakoś jakoś z tego powodu jeszcze mogę, tylko po prostu tak zwykle jestem ciekawy co konkretnego to rozwiązanie ma na celu, ponieważ jakie bebechy jedna czy druga konsola ma wiadomo od dłuższego czasu, i teraz nagle za pomocą magicznego środka będzie można podnieść ich wydajność.

Tak to rozumiem na swój Śląsko-chłopski rozum, więc albo ktoś robił graczy w wała wcześniej albo dopiero zostaną w niego zrobieni.

(Bo niby da się wycisnąć więcej?)

Na PC wiadomo jak to wygląda, natomiast tutaj szczerze ciekaw jestem jak to będzie wyglądać i czy wniesie coś konkretnego.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że Xbox One operuje na 3 systemach, w tym na Windows 8. Możliwe, że duża część zasobów jest skierowana tylko do obsługi tych systemów i dlatego brakuje mocy dla gier. Odciążenie CPU/GPU o 20% może mieć zbawienny wpływ dla jakości gier. Czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie chciałbym wywołać kolejnej wojenki, podnosić ciśnienie sfrustrowanym użytkownikom psn szukających ujścia dla owej frustracji, w tematach w których mogą co najwyżej gdybać, choć upowszechnione ostatnio "nie mam, ale i tak wiem lepiej" zdaje się funkcjonować dość sprawnie - ale sama implementacja czegokolwiek, co może, ale nie musi przynieść jakikolwiek inny efekt, poza poprawieniem stabilności systemu, pokazuje dość jasno kierunek w którym podążają poszczególne korporacje i co starają się osiągnąć. Stabilności życzę :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie chciałbym wywołać kolejnej wojenki, podnosić ciśnienie sfrustrowanym użytkownikom psn szukających ujścia dla owej frustracji, w tematach w których mogą co najwyżej gdybać, choć upowszechnione ostatnio "nie mam, ale i tak wiem lepiej" zdaje się funkcjonować dość sprawnie - ale sama implementacja czegokolwiek, co może, ale nie musi przynieść jakikolwiek inny efekt, poza poprawieniem stabilności systemu, pokazuje dość jasno kierunek w którym podążają poszczególne korporacje i co starają się osiągnąć. Stabilności życzę :)

 

Kierunek w jakim podążają poszczególne korporacje to każdy myślący człowiek zna od dawna - chcą osiągnąć maksymalny zysk. I ja naprawdę nie życzę Xboxowi źle, a w tym temacie bywam, bo sam myślę (choć póki co raczej nieśmiało) o kupnie konsoli od MS, bo u mnie naprawdę wojenki o dobre imię korporacji wywołują raczej uśmiech politowania. Po prostu apeluję o odrobinę obiektywizmu, choćby dlatego, że jako potencjalny użytkownik X1 chciałbym poczytać o konkretach, a nie wyzwiskach pomiędzy użytkownikami jednego i drugiego pudełka, a Directx to póki co dokładnie taka sama teoria jak to, za co zjechaliście Zygę, czyli większa moc hardware'owa PS4. :)

 

No ale to tyle ode mnie w tym temacie, osobiste przytyki mnie średnio bawią, także życze każdemu zadowolenia z platformy, niezależnie jakiej.

 

I pozwolę sobie ponowić pytanie o maksymalną ilość graczy uczestniczących w czacie głosowym na X1.

Edytowane przez fryz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu na forum stricte o PlayStation po wielu latach powstał dział Xbox. Z jakiegoś powodu nawet moderatorzy sprzedają PlayStation i kupują Xboxa. Z jakiegoś powodu są z tych decyzji zadowoleni.

Tak, wszystko ma jakiś powód. Tak zbudowany jest świat. Tu powód jest prosty. PlayStation 4 okazała się słaba. Początek zajebisty, potem w dół. Microsoft początek tragiczny i dramatyczny, a potem co jakiś czas lewy i prawy sierpowy, a na targach E3 podbródkowy i knockdown... Sony leży i jest liczone, a doszło już do cyfry 7...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie chciałbym wywołać kolejnej wojenki, podnosić ciśnienie sfrustrowanym użytkownikom psn szukających ujścia dla owej frustracji, w tematach w których mogą co najwyżej gdybać, choć upowszechnione ostatnio "nie mam, ale i tak wiem lepiej" zdaje się funkcjonować dość sprawnie - ale sama implementacja czegokolwiek, co może, ale nie musi przynieść jakikolwiek inny efekt, poza poprawieniem stabilności systemu, pokazuje dość jasno kierunek w którym podążają poszczególne korporacje i co starają się osiągnąć. Stabilności życzę :)

 

Nie wiem do kogo się odnosiłeś, ale ja tylko grzecznie zapytałem, jeśli o to Ci chodzi ;)

Ciekawy jestem po prostu, życzę wszystkim jak najlepiej, oby każdy miał taką konsolę o jakiej marzy i tym podobnych cukiereczków.

Sfustrowany nie jestem i nigdy nie byłem. A dlaczego? Ano dlatego żeby konsolę traktuję jako jedne z hobby, niezbyt poważne, po prostu jako jedną z wielu rozrywek.

Gdy PSN czy Live nie działa, idę robić coś innego. Nie ma co się spierać o kawałek pudełka z elektroniką za około 1500zł.

Apropo korporacji to one działają wyłącznie dla siebie, nie dla ludzi, często niszcząc to co w ludziach najlepsze, także nie doszukiwałbym się niczego szlachetnego w ich działaniu, ponieważ za rok/dwa sytuacja może się zmienić o 180 stopni.

To chyba tyle.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do kogo się odnosiłeś, ale jak tylko grzecznie zapytałem, jeśli o to Ci chodzi ;)

Ciekawy jestem po prostu, życzę wszystkim jak najlepiej, oby każdy miał taką konsolę o jakiej marzy i tym podobnych cukiereczków.

Sfustrowany nie jestem i nigdy nie byłem. A dlaczego? Ano dlatego żeby konsolę traktuję jako jedne z hobby, niezbyt poważne, po prostu jako jedną z wielu rozrywek.

Gdy PSN czy Live nie działa, idę robić coś innego. Nie ma co się spierać o kawałek pudełka z elektroniką za około 1500zł.

Apropo korporacji to one działają wyłącznie dla siebie, nie dla ludzi, często niszcząc to co w ludziach najlepsze, także nie doszukiwałbym się niczego szlachetnego w ich działaniu, ponieważ za rok/dwa sytuacja może się zmienić o 180 stopni.

To chyba tyle.

Nie potrafię znaleźć w mojej wypowiedzi stwierdzenia iż nie pytałeś w grzeczny sposób  :pardon: Instytucji korpo bronić nie będę, po prostu od jednej dostaję jedno, od drugiej co innego - czyste i logiczne podsumowanie, a nie chęć uczłowieczenia korporacyjnych słupków, tym bardziej, że u jednej sytuacja właśnie zmieniła się o 180 stopni w stosunku do tego co oferowała na początku, czy to się jednym podoba, czy drugim bardziej nie :)

 

Btw chciałbym zauważyć szanowni Panowie, nie szukający żadnych zgrzytów, że odkąd utworzono osobny dział dla użytkowników X1 – nie znalazłem wpisów wypowiadających się tutaj użytkowników w tematach np.:o DC jak to ssie, w dziale o fpsach na PS4 o niedziałającym multi itd. Itp. – za to napływ chcących się wypowiedzieć, aczkolwiek broń panie bosze, nie sprowokować, pokojowo nastawionych użytkowników PS4, daje się już tutaj bez problemu zauważyć :)

Wyrokować, czy to ta osławiona frustracja, wpływ wysokich temperatur, czy po prostu pękająca żyłka doopna - nie zamierzam i przyznaję mało mnie to obchodzi, ale myślenie, iż tak słabo zaowalowany trolling się powiedzie, urąga nieco inteligencji wypowiadających się tutaj userów :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw chciałbym zauważyć szanowni Panowie, nie szukający żadnych zgrzytów, że odkąd utworzono osobny dział dla użytkowników X1 – nie znalazłem wpisów wypowiadających się tutaj użytkowników w tematach np. :ohmy: DC jak to ssie, w dziale o fpsach na PS4 o niedziałającym multi itd. Itp. – za to napływ chcących się wypowiedzieć, aczkolwiek broń panie bosze, nie sprowokować, pokojowo nastawionych użytkowników PS4, daje się już tutaj bez problemu zauważyć :)

Wyrokować, czy to ta osławiona frustracja, wpływ wysokich temperatur, czy po prostu pękająca żyłka doopna - nie zamierzam i przyznaję mało mnie to obchodzi, ale myślenie, iż tak słabo zaowalowany trolling się powiedzie, urąga nieco inteligencji wypowiadających się tutaj userów :)

 

To nic dziwnego że ludzie chcą informacji.

Dotychczas większość ludzi beształa MS i iksboksa równo z błotem (Patrz premiera PS4 czy XO), dlatego niektórzy chcą się spytać co się stało się? Co to ten iksboks, itd.

Użytkowników na forum PS siłą rzeczy było, jest i będzie więcej bo to (chyba) w dalszym ciągu forum o Playstation. Więc zaglądać tu będą.

I jeśli będzie TVP Kurtula to chyba nic w tym złego, a i może ktoś się przekabaci czy coś w tym stylu.

Poza tym pożartować w inteligetny sposób zawsze można, tak jak i robiono to wcześniej i to że kilka osób kupiło konsole od MS chyba tego nie powinno zmienić, chyba że zmieniamy trendy i sami doszukujemy się jakichś podteksów ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czemu w zwykłej dyskusji od razu szukasz trollingu. Zrozum, że dla niektórych konsole to naprawdę nie jest cały świat, ja mógłbym równie dobrze grać na konsoli sygnowanej logiem Apple, a jak PS4 zacznie mnie frustrować (do tej pory przyznaję, że czasem mnie irytuje) to je zwyczajnie sprzedam. Co do ułomności Playstation to czemu ktoś miałby o tym pisać w działach o X1? Wystarczająco dużo postów o niedziałającym PSN czy słabym DC powstało już w odpowiednich działach, pisanie o tym tutaj chyba nie ma sensu, bo to w końcu dział o X1. Do tego dział, w którym nigdzie nie jest zaznaczone, że można konsolę tylko chwalić, wydawało mi się, że dopuszcza się też rozmowy o wadach czy wątpliwościach dotyczących dzieła Microsoftu, a niemalże religijne bronienie konsoli, gry czy pada (nieważne od którego producenta, bo do tej pory na tym forum to przecież użytkownicy PS4 w tym przodowali) jest dla mnie absolutnie niezrozumiałe. Ludzie, to tylko konsole, zwykłe pudełka, a wy się spinacie, jakby ktoś mówił, że wasze dziecko jest najgłupsze z całej szkoły..

 

Oczywiście jeśli się mylę, a temat służy tylko do wychwalania Xboxa to proszę o zaznaczenie tego w nazwie tematu i obiecuję, że z opiniami wyrażającymi wątpliwości dotyczące konsoli już się tu nie pojawię.

 

@morph: cieszę sie, że przeprowadziłeś tak świetną analizę moich wypowiedzi i psychiki, jakbyś jednak miał zamiar odnieść sie do postów, a nie rzucać "argumentami" personalnymi to nie krępuj się, napisz, może być na PW żeby tu już nie spamować. Do tej pory nie chce mi się wchodzić w jakąkolwiek polemikę, czemu to już sobie sam zanalizuj z moich postów. :)

Edytowane przez fryz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×