Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Quantum Break  :shok:  :shok:  :shok:  :shok:  akurat mam w kwietniu urodziny, wiecie co mi kupić.

 

Gdyby nie niewyczerpany limit pecha dnia dzisiejszego, właśnie konfigurowałbym Xboxa. Niestety, muszę poczekać do jutra i przemęczyć się tych kilka dodatkowych godzin na lichym sprzęcie Sony  :mellow:

To poproszę o wrażenia ze sprzętu w niedalekim czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać jeszcze o wspaniałym serwisie Sony.

Ostatnio zablokowali mi kartę (bo tak).

Dzwonię do nich, żeby mi wyjaśnili o co chodzi, bo do cholery nie mogę nic kupić w PS Store.

Oczywiście jakieś brednie, czy dobrze wpisana, itd. 

Powiedziałem, żeby się kobieta skupiła na tym co do niej mówię, a nie klepała mi formułki rodem z syntezatora mowy Ivona.

Posprawdzała i tak z 30 minut, 5 przełączeń, 8 utworów i mówi do mnie - bym sobie kupił zdrapkę... Co? Żartujesz... Nie po to mam pieprzony internet, by latać do sklepu po zdrapki... No ale nie ma innego rozwiązania jak zdrapka - Czy mogę jeszcze jakoś pomóc?

I to jest jakby przykre podsumowanie ogółu 4Players w wykonaniu Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poproszę o wrażenia ze sprzętu w niedalekim czasie ;)

Spoko, jako przyszły niedoszły dziennikarz postaram się opisać wszystko jak najlepiej. 

 

ps. Grał ktoś w Sunset Overdrive? Warto brać, bo chodzi za grosze?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać jeszcze o wspaniałym serwisie Sony.

Ostatnio zablokowali mi kartę (bo tak).

Dzwonię do nich, żeby mi wyjaśnili o co chodzi, bo do cholery nie mogę nic kupić w PS Store.

Oczywiście jakieś brednie, czy dobrze wpisana, itd. 

Powiedziałem, żeby się kobieta skupiła na tym co do niej mówię, a nie klepała mi formułki rodem z syntezatora mowy Ivona.

Posprawdzała i tak z 30 minut, 5 przełączeń, 8 utworów i mówi do mnie - bym sobie kupił zdrapkę... Co? Żartujesz... Nie po to mam pieprzony internet, by latać do sklepu po zdrapki... No ale nie ma innego rozwiązania jak zdrapka - Czy mogę jeszcze jakoś pomóc?

I to jest jakby przykre podsumowanie ogółu 4Players w wykonaniu Sony.

Ale wiesz, że jesteśmy w temacie o Magnetowidzie (tak go nazywam bez negatywnego wydźwięku)?

A co do serwisu to się zgodzę - pod tym względem, Sony to dno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jako przyszły niedoszły dziennikarz postaram się opisać wszystko jak najlepiej. 

 

ps. Grał ktoś w Sunset Overdrive? Warto brać, bo chodzi za grosze?

 

Jak dla mnie najlepsza gra 2014 aleeeee... ma dosc specyficzny, internetowy humor, totalnie odjechany gameplay gdzie wiekszosc trikow etc. musisz robic sam odpowiednimi guzikami na padzie co moze odtracic wiele osob. Gra jest szybka, efektowna ale i dosc trudna do ogarniecia poczatkowo.

 

skumaj ten gameplay:

 

 

Kazdy skok, odbicie sie etc. musisz sam wlaczyc korespondujacym klawiszem na padzie, nie ma tak ze trzymasz 1 guzik jak np w asasynach i postac robi wszystko sama. Jednak jak sie ogarnie caly system to mozna robic wiele takich akcji z zamknietymi oczami.

Edytowane przez Julius Caesar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem, niektórzy zamiast się cieszyć że dostają dobre gry na Xboxa to bardziej chyba się cieszą, że Sony nic nie pokazało. Szczerze mówiąc myślałem po tych zapowiedziach, że konferencja MS będzie czymś niesamowitym, ale ona była dobra. Jak dla mnie Scalebound wyglądało nijako, ale to może że nie jestem fanem takich gier to samo z Crackdown 3. Jednak trzeba powiedzieć, że Quantum Break wygląda rewelacyjnie, to tego exa najbardziej zazdroszczę MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.polygon.com/2015/8/4/9094911/just-cause-3-xbox-one-just-cause-2

Do Just Cause 3 twòrcy wzorem Gearsòw dorzucà za free drugà część :) Dobra tradycja się zaczyna robić może to zahamuję trochę szaleństwo remasteròw :)

A to jeszcze coś jest do zremasterowania? :D przecież Heavy Rain i Beyond też jest zapowiedziane w remasterze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jeszcze jedna rzecz w tym całym xboxowym szaleństwie :)

 

Rano uruchamiam komputer i sprawdzam codzienną porcję newsów i robię obchód swoich stron. Mając w ulubionych na fejsie czy twitterze XboX Polska i Majora Nelsona wiem dokładnie wszystko. Ale to nie jest news raz na tydzień, o nie. Codziennie podawane są nowe informacje (czasami kilka razy dziennie). A to np, że taka funkcjonalność trafi tego i tego dnia, a to znowu, że dzisiaj mamy w ofercie takie i takie gry po obniżonej cenie. A dzisiaj znowu zachęcamy do kupna takiej nowej gry, screeny, filmy i opis znajdziecie tutaj. A taka to wspaniała gierka już za tydzień itd, itp. Gry i oferty trafiają do Marketplace codziennie a nie tylko z łaski raz na tydzień.

Pełne spektrum informacji. Nawet taka mała rzecz jak odnośnik do kalkulatora godzinowego wyliczającego godzinę dla naszego miejsca zamieszkania, o której zacznie się konferencja na Gamescomie. Klik i wiedziałem, bez żadnych wyliczeń na timeanddate i żonglerki PDT CET GMT... ;)

 

 

Nie do pomyślenia na Playstation. Chodzi o to, że jako posiadacz Xboxa wiem wszystko zupełnie się nie angażując w szukanie informacji. Jak miałem PS3 czy nawet tzw ( ;) ) PS4 i mając pododawane w mediach społecznościowych odpowiednie kanały informacji nie wiedziałem nic. Wszystko musiałem wykopać sobie z innych stron.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja też krótko o konferencji. 

Quantum Break - wygląda bardzo spoko. Mam nadzieje, że nie powtórzy błędów Alana Wake (świetny klimat, dobra oprawa - strasznie repetytywny gameplay i porozciągana historia). Kurde, dam se uciąć łeb, że główny bohater miał inny wygląd, nie przepadam za tym aktorem. Tak czy owak wygląda fajnie, jedna z gier, która będzie system sellerem,

Crackdown 3 - nie wiem, nie znam poprzednich. Sandbox z pełnymi zniszczeniami brzmi fajnie. Chociaż całość wygląda dość schematycznie. 

Scalebound - kurde, dobrze to brzmi na papierze, ale główny bohater dla mnie już nadaje się na liścia. Arogancki szczeniak z modnymi słuchaweczkami - chyba nie jestem targetem. ;)

We Happy Few - świetny trailer, fajny klimat, trzeba obserwować co z tego będzie.

Dark Souls III - jedynka to dla mnie jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji. Teraz powoli przymierzam się do dwójki i miło widzieć, że trójeczka na horyzoncie. Klimat na plus, tylko takie jakieś to... za szybkie? Wygląda jakby poszło trochę w kierunku Bloodborne? Ale może tylko się wydaje, to tylko raptem naście sekund gameplayu. 

Homefront: Revolution - jakoś tak, zdania nie mam. Jedynka była strasznym przeciętniakiem w singlu. Charakter rozgrywki nieco zmieniony, klimat fajny, ale całość wciąż wygląda przeciętnie. 

Halo 5 - musze ograć Master Chiefa, bo kontakt z halo mialem dawno temu przy okazji jedynki i nie polubiliśmy się wtedy. Ale chcę dać szansę. Tutaj multi wygląda jak coś z czasów Quake III / Unreal Tournament i jest to baaaaardzo spoko dla mnie. Tak więc czekam. ;)

Rise of the Tomb Raider Creed - z jednej strony jedynka była bardzo fajną grą. Ale rozczarowało mnie w niej to, że było w niej tyle strzelania a tak mało puzzli / skakania jak ze starych części. Myślałem, że to się zmieni przy okazji nowej części i... no obiecują, że się zmieni. Problem w tym, że panom się coś powaliło i pokazali gameplay z jakiegoś nowego, przyszłego Assassina... Gram właśnie w Black Flag, przecież prawie różnicy nie ma w tym jak się bohater rozprawia z ludźmi w AC i w TR. Nie lubie tego kierunku, nie w tej serii. Wszystko inne mi się w gameplayu podoba i nie miałbym problemu, gdyby pani Lara PRZY OKAZJI musiała kogoś rozwalić.
Od bycia seryjnym mordercą mam kurde inne gry. 

Edytowane przez drake_neith
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj gadam do konsoli :D plus pełna integracja z nc+ włączając w to epg - muszę tylko sprawdzić nagrywanie - to już by była jazda z dwoma miejscami do nagrywania. To czego się obawiałem, czyli lag jeśli chodzi o kinecta (miałem niemiłe doświadczenie z X360) zostało wyeliminowane z czego jestem naprawdę zadowolony. Teraz kiedy włączam X1 od razu uruchamia się tv, dekoder nc+ i sprzęt audio - każdym steruję tak jak chcę  :blink: senka opada...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dam se uciąć łeb, że główny bohater miał inny wygląd, nie przepadam za tym aktorem.

http://www.develop-online.net/news/all-new-cast-revealed-for-quantum-break/0209731

No dokładnie zmienili głòwnego bohatera plus sporo znanych twarzy się pojawi , jak dla nie spoko zwłaszcza że migneli mi tam aktorzy z the wire i gry co już podnosi mi apetyt na dobre story :) Trochę się Apocalypse kojarzy , wiem że to nie ten kaliber no ale w grze akcji aż tak często nie występujà znane facjaty także Micro musi być pewne swego skoro sypneli kasà :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem, że w w tym roku wyjdzie wersja z dyskiem 1 TB i padem który będzie miał wejście na słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słowo stało się ciałem. Niestety w tle jakiś paszczur wbił się na zdjęcie. Może ktoś usunąć? :/

 

20frou1.jpg

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobra opcja z tym padem z wejściem na słuchawki, nie trzeba pada pogrubiać w przejściówki :-). Chyba że przejściówka potrzebna i tak do jakiś extra funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do XO jeżeli chodzi o słuchawki używam PX4 Turtle Beach, mimo że sygnowane pod PS4 to działają bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Posiadalem kiedys x360,mam profil z trofeami i kilku znajomych,jak sprzedawalem iksa profil zgralem na pendriva.Jakis rok temu pozyczylem x360 od siostry by ograc gearsow 3, czy ten profil ktory mam jeszcze z czasow iksa i mam go na pendrivie bedzie dzialal na xbox one? Chodzi mi o to czy profil przechodzi tak jak w przypadku przesiadki z ps3 na ps4.Dzieki za odpowiedz

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób aby za darmo zmienić Tag gracza? Bo jak mi wywaliło cenę 35 zł, to prawie z fotela spadłem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pierwsza zmiana jest za free, nie bawiłeś się wcześniej w żadne zmiany, by zobaczyć jak to jest? Jak coś to załóż nowe konto na innego maila i zmienisz tag za free.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×