Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze zrobiłeś heheh

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sith @Max namieszaliscie mi w głowie i już sam nie wiem. Kupić xone, czy zostać przy Ps4...

Bart ja mam obie, to fajna opcja aczkolwiek ps4 się obecnie tylko kurzy, albo jak już to córka gra.

Jeśli nie możesz mieć dwóch, to bierz XO, przez najbliższy co najmniej rok na Sony i tak nie będzie w co grać jeśli chodzi o exy.

Poza tym pewnie i tak przepadniesz w Fifie, a ta się bardziej opłaca na konsoli MS (bonusy, dodatkowy content, promocje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem tam Xone swojemu kierownikowi. Wszystko OK:)

Ale lizus :-), pracownik miesiąca,ale to X1 więc sie chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lizus :-), pracownik miesiąca,ale to X1 więc sie chwali.

Ta, jeszcze jechałem podłączyć, nauczyć obsługi i tak dalej Pracownik roku powinien być Ale zadowolenie 100%:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.ppe.pl/blog-28393-5983-maly_hejt_na_xboxa.html

Przeczytajcie! Ja przeczytałem i sprzedałem One będąc jeszcze w pidżamie!

Hehe z tymi instalacjami to trochę racji ma. Jak pierwszy raz odpaliłem, to miałem mały zonk, ale teraz mnie to nie rusza.

Zazwyczaj konsola śmiga w trybie instant on, albo gry instaluję w tle jak gram w coś innego.

Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe z tymi instalacjami to trochę racji ma. Jak pierwszy raz odpaliłem, to miałem mały zonk, ale teraz mnie to nie rusza.

Zazwyczaj konsola śmiga w trybie instant on, albo gry instaluję w tle jak gram w coś innego.

Kwestia przyzwyczajenia.

Tzn na XO instaluje się każdą grę na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważam, że coś mi się instaluje. Wręcz przeciwnie. Nie wiem w ogóle o co chodzi tamtemu gościowi. W porównaniu do PS4 gdzie co chwila jest jakiś patch czy inna aktualizacja w XO wszystko dzieje się w tle, albo kiedy konsola jest wyłączona (na czuwaniu), więc wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill za pierwszym razem miałem zagwozdkę, bo jednak trochę musiałem poczekać, żeby pograć.

Ale teraz jest tak jak piszesz - nie zwracam nawet na to uwagi.

A tamten gość, to jakiś frustrat :D

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tez nie jarze - powinien kupic sobie cyfrowego DriveCrapa i dociągnąć wszystkie łatki i dodatki z psnu - c u next week :/ zreszta co sie dziwić skoro znalezienie w ustawieniach opcji instant-on przekroczyło limit jego zdolności poznawczych..

Wysłane z iPh... aa wal sie Banzaj :p

Edytowane przez m0rph
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lece sprzedać konsolę, bo jakiś random człowiek z internetu napisał, że boli go d.pa jak musi poczekać na instalację. A opcja instant-on jest tak głęboko schowana, że trzeba cały dashboard przebudować, bo nie da się jej odszukać. Widać jak na dłoni, że Microsoft przegrał ten wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ewidentnie przesadza i koloryzuje, co nie zmienia faktu że XO wolniej instaluje gry niż PS4. Ot taki paradoks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kinect w porównaniu z psnowską kamerką?

W sumie nie ma co porównywać :biggrin: (wystarczy wspomnieć o śledzeniu do 6 osób jednocześnie.. )

 

Natomiast co ten plastik potrafi robić ze Skype'm było dla mnie największym zaskoczeniem - automatyczny zoom, unzoom, śledzenie postaci, śledzenie kilku postaci podczas rozmowy - po prostu rewelacja.

 

Responsywność Kinecta to niebo, a ziemia vs pierwsza wersja + sterowanie sprzętem WOW - ktoś tu marudził na rozpoznawanie ruchów dłoni - polecam w poniższym filmiku 9:30 - dziękuję :)

 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze caly czas mam dylemat. Posiadam ps4, ake mam bardzo dobra oferte na Xboxa (1100 zl za konsole z wieskiem 3, konsola z czerwca). Nie stac mnie na obydwie wiec musialbym pozbyc sie konsoli Sony...na koncue ps4 mam mnostwo gier bo mam plusa od poczatku, no i gry ekskluzywne Sony bardziej mnie kreca ( choc troche na nie poczekamy). Dramat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku masz plusa itp IMO nie warto zamieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na koncue ps4 mam mnostwo gier bo mam plusa od poczatku

masz na myśli te wszystkie indyki, które dawali w plusie na ps4 od półtora roku? serio Ci ich szkoda? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn oprocz nich mam bf4, last of us i infamous ( juz ograne) Przede wszystkim napewno wrocilbym do ps4 za jakis rok. Pytanie brzmi czy jest sens wymieniac konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous jest na raz, BF4 możesz mieć z EA Access, a TLoU to gra genialna, ale jak ograłeś to chyba nie ma po co zostawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie, ze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes lepiej chodzi na xbox one? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem obie wersje i moim zdaniem są identyczne. Przed premierą czytałem, że wersja na XO wypada gorzej w pewnych aspektach, ale w czasie rozgrywki tego nie czuć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie, ze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes lepiej chodzi na xbox one? :biggrin:

 

 

Nope :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu, widzieliście te krople na tyłku Snejka? :shok:

Naprawdę w kwestii tyłków ps4 pokazuje moc. Od razu widać, że mocniejsza konsola :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym neonecie z tymi promocjami to jedna wielka ściema. Wrzucili do promocji coś czego nie mają, zamówiłem FH2 12 sierpnia, dalej wisi jako oczekiwanie na towar, a pewnie za tydzień czy dwa anulują, bo niestety nie posiadają towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×