Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi tylko tej całej kolekcji gier, którą już mam w usłudze ps+ i tego Wieśka 3, którego kupiłem na ps4 a nigdy nie otwierałem.

W x'one zaczynałbym wszystko od nowa. A tak na start przy ps4 miałbym wszystko to co wychodziło do tej pory w ps+ na ps4

 

Ps. Nie jets lepszym filmem, ale nawet megahit nie umiałbym już obejrzeć w avi, serio. Jedynie w HD. Nawet nie oglądam już filmów w necie, bo oczy bolą. Czekam na wersję w minimim HD.

To są detale, ale dla mnie ważne. Dla mnie liczy się grafika>grywalność>płynność>dźwięk. Grafika jest na pierwszym miejscu. Nie biorę pod uwagę PC bo nie chce mi się tutaj grac. Więc wybór padł na ps4 <>xbox one

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#zmstr, Sheldon jest zajebisty!

#rafallo, skończ już bo czuję, że skonczy się jakimś banem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dylemat czy nie sprzedać ps4 i kupić xone ,szkoda było świeżo wykupionego abonamentu i gier na ps4.Więc ,sprzedałem trupka Vitę,dołożyłem i kupiłem X one i problemu nie mam co lepsze :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać coś od siebie . Po prawie dwóch latach przerzuciłem się z PS4 na Xbox One, prawdopodobnie nadal bym miał ps4 ale postanowiłem sprzedać swój stary premierowy model i zakupić nowy CUH 1216, niestety zawiodłem się strasznie bo 3 (słownie trzy) razy w ciągu tygodnia wymieniałem nową konsolę w Media Markt bo z każdą było coś nie tak , pomijam już tragiczną jakość wykonania nowego modelu. Wszystkie sztuki miały pełno odbrawień , tandetna jakość plastiku itp. po 3 konsoli coś we mnie pękło i dałem szanse Xbox One bo już maiłem dosyć , bałem się wziąć kolejne ps4 bo do sklepu mam w dwie strony 70 km. 

I jak na razie jestem zadowolony. Z Xbox'em ma się wrażenie obcowania z produktem klasy premium , jakość wykonania konsoli , nawet kabli to niebo a ziemia w porwaniu do sony . Kultura pracy konsoli to też klasa sama w sobie jak grałem wczoraj w forze 6 to po instalacji słyszałem tylko pracujący dysk (przy wyłączonym dźwięku, jak się pod głosi TV to już nic nie słychać) Ponad to pograłem trochę w wiedźmina 3 i wreszcie gra chodzi płynnie a 900p praktycznie nie widać obraz jest tylko trochę mniej ostry . Do tego w listopadzie wychodzi nowy interface i kompatybilność wsteczna . Prawda jest taka że Sony aktualnie spoczęło na laurach a Microsoft stara się jak może nadgonić przewagę PS4 nad Xbox'em,  oczywiście z pozytywnym skutkiem dla Nas konsumentów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tylko tej całej kolekcji gier, którą już mam w usłudze ps+ i tego Wieśka 3, którego kupiłem na ps4 a nigdy nie otwierałem.

W x'one zaczynałbym wszystko od nowa. A tak na start przy ps4 miałbym wszystko to co wychodziło do tej pory w ps+ na ps4

 

Ps. Nie jets lepszym filmem, ale nawet megahit nie umiałbym już obejrzeć w avi, serio. Jedynie w HD. Nawet nie oglądam już filmów w necie, bo oczy bolą. Czekam na wersję w minimim HD.

To są detale, ale dla mnie ważne. Dla mnie liczy się grafika>grywalność>płynność>dźwięk. Grafika jest na pierwszym miejscu. Nie biorę pod uwagę PC bo nie chce mi się tutaj grac. Więc wybór padł na ps4 <>xbox one

 

wymęczyłeś już WSZYSTKIE informacje na temat obu konsol. wystarczy już. daj nam znać co kupiłeś. albo lepiej - NIE dawaj nam znać. po tym wszystkim co napisałeś to serio nie chcemy wiedzieć...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda. taka ładna seria była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

A mam takie pytanie i to na poważnie : )

Grafika między PS3 a XO ?

Jest różnica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakaś możliwość podłączenia xbox one do tv z wbudowanym tunerem (Samsung 46f7000 z zamontowanym modułem CAM NC+) satelitarnym bo do osobnego dekodera to wiem ze bezproblemowo a nie wiem czy tu jest opcja ??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem poważnie.

Kolega dostał od żony Ps4 wcześniej miał Ps3 i powiedział ze nie ma bardzo różnicy

To się zdziwiłem...

Dlatego pytam. Jestem niedzielnym graczem. Swój wiek też już mam i tak nie siedzę w tym tak jak Wy.

Więc zapytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakaś możliwość podłączenia xbox one do tv z wbudowanym tunerem (Samsung 46f7000 z zamontowanym modułem CAM NC+) satelitarnym bo do osobnego dekodera to wiem ze bezproblemowo a nie wiem czy tu jest opcja ??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

To nie tak - podłączasz tuner/dekoder do X1, a nie X1 do tunera/dekodera - wbudowany moduł CAM w tv raczej wali prosto na matrycę, a nie po HDMI...

 

edit - zakładam, że pytałeś o pass-through

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem poważnie.

Kolega dostał od żony Ps4 wcześniej miał Ps3 i powiedział ze nie ma bardzo różnicy

To się zdziwiłem...

Dlatego pytam. Jestem niedzielnym graczem. Swój wiek też już mam i tak nie siedzę w tym tak jak Wy.

Więc zapytałem

 

Przerzuc sie do innego tematu bo pytanie o roznice miedzy PS3 a PS4 w watku ogolnym XO troszke nie lezy - stad tez zostales potraktowany jak troll, nawet jesli to nie bylo twoja intencja. 

Roznice sa, ale wiele zalezy od gry w jednej mniejsze w innej wieksze. 

Znajomemu polecalbym sprawdzenie ustawien TV bo to tez ma wplyw na wrazenia. 

 

Koniec offtopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak - podłączasz tuner/dekoder do X1, a nie X1 do tunera/dekodera - wbudowany moduł CAM w tv raczej wali prosto na matrycę, a nie po HDMI...

edit - zakładam, że pytałeś o pass-through

Chodziło mi o oglądanie tv przez xbox ale w moim przypadku to nie przejdzie bo dekoder mam wbudowany w tv a tu potrzebny jest zewnętrzny.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. Jakie gry ekskluzywne ma xbox godne polecenia i na które czekacie? Powiem, że z Sony to ja znam bo się interesowałem, ale co jest w xbox one oprócz Forzy, Halo i Gearsów? Te tytuły znam a może coś jeszcze konkretnego, co ma wyjść tylko i wyłącznie na xbox one?

Quantum Break, Scale Bound, Tomb Raider (jeśli chcesz zagrać przed gwiazdką 2016).

Na PS4 czekałbym tylko na Unchartde 4 ale bez większoego ciśnienia.

 

 

 może kiedyś jak będę miał dzieci

Nie  będziesz miał dzieci, bo nie będziesz mógł się zdecydować. A co jak wyjdą rude? Albo czarne? Albo piegowate? A może będą pyskate i zarozumiałe? :D

 

 

Idź, kup to ps4 i daj już spokój. Pytasz o tonę gier, o grafikę, o płynność, a w co drugim poście piszesz, że jesteś niedzielnym graczem.

Jak na niedzielnego, to dużo rzeczy Cię interesuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam posty na temat tego jakie problemy sprawia ps4 i jak się sprawuje Xbox One i teraz mam taki sam dylemat którą konsole wybrać. Jak od roku myślałem że kupię ps4 tak teraz coraz bardziej myślę że to Xboxa wybiorę bo jest sprzętem dużo bardziej dopracowanym,a że grafika jest minimalnie gorsza...jakoś przymknę na to oko :) Panowie dzięki że opisaliście wady i zalety Xboxa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup obie konsole i nie będzie problemu jaka wybrać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze dla potomnych ze bundle z fifa 16 zawiera starego pada - sprawdzone w sklepie....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam posty na temat tego jakie problemy sprawia ps4 i jak się sprawuje Xbox One i teraz mam taki sam dylemat którą konsole wybrać. Jak od roku myślałem że kupię ps4 tak teraz coraz bardziej myślę że to Xboxa wybiorę bo jest sprzętem dużo bardziej dopracowanym,a że grafika jest minimalnie gorsza...jakoś przymknę na to oko :) Panowie dzięki że opisaliście wady i zalety Xboxa.

No i Xbox to jest sprzęt dla ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerzuc sie do innego tematu bo pytanie o roznice miedzy PS3 a PS4 w watku ogolnym XO troszke nie lezy - stad tez zostales potraktowany jak troll, nawet jesli to nie bylo twoja intencja. 

Roznice sa, ale wiele zalezy od gry w jednej mniejsze w innej wieksze. 

Znajomemu polecalbym sprawdzenie ustawien TV bo to tez ma wplyw na wrazenia. 

 

Koniec offtopu

Wczesniej napisałem czy będzie różnica międzu PS3 a Xbox One

Zostałem uznany za trolla ( niesłusznie )

Więc napisałem skąd takie pytanie.

Napisze dla potomnych ze bundle z fifa 16 zawiera starego pada - sprawdzone w sklepie....

To w jakim zestawie jest nowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To w jakim zestawie jest nowy ?

Niby miałbyć w tym z Forza 6, ale po tych informacjach o zestawie z Fifa już sam zgłupiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bundlu z Fifa 2016 i forza 6 jest stary pad bo taki kupiłem . Nowy jest w gołej wersji 1TB której nie ma w sieciowkach i w niebieskiej limitowanej z Forza 6. Dodam że w tym bundlu co mam Fifa 2016 jest w formie kodu a forza 6 normalnie pudełkowa.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak rozpoznać nowy pad ?

Wejście na słuchawki ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×