Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

O cholera, już nie kula a fusy.

Wyższy poziom wróżenia :biggrin:

Win 10, DX 12, obawa o wtopę. Listopad może być przełomowy dla konsoli M$

Ja myślę że M$ bardziej zależy niż Sony.

Sony się wbiło na piedestał i siedzi zachłyśnięte sukcesem a tym czasem M$ nie próżnuje ;)


...a z najnowszych informacji to nie tylko pady Elite będą miały zmianę mapowania przycisków.

Każdy pad do XBone (razem ze starym) będzie miał możliwość zmiany mapowania :biggrin:

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co Xboxowi 1080p, skoro nie ma różnicy między 900p.

;-)

Edit: Eee tam. Coś się zawsze znajdzie :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co Xboxowi 1080p, skoro nie ma różnicy między 900p.

;-)

Tylko i wyłącznie po to, żebyś nie miał o czym pisać :P

Ot, takie utrudnienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i panowie zacząłem swoją przygodę z x one ... menu trochę nie do ogarnięcia ale to kwestia czasu. .. zakupiłem golda na 12 miesięcy i teraz pytanie. .czy nie ma w sklepie osobnego działu dla golda? Tak aby zobaczyć co obecnie jest dostępne? Dodatkowo cały czas mi pisze przejdź na gold jak ja juz nam wykupiony prepaid na 12 miechow. .. gdzie znajdę ea acces aby zakupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i panowie zacząłem swoją przygodę z x one ... menu trochę nie do ogarnięcia ale to kwestia czasu. .. zakupiłem golda na 12 miesięcy i teraz pytanie. .czy nie ma w sklepie osobnego działu dla golda? Tak aby zobaczyć co obecnie jest dostępne? Dodatkowo cały czas mi pisze przejdź na gold jak ja juz nam wykupiony prepaid na 12 miechow. .. gdzie znajdę ea acces aby zakupić?

Musisz ściąnac aplikacje ea Access i tam kupisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie juz mam...teraz zarejestrowałem urządzenie ale okres gwarancji widnieje do 28 lutego 2017 roku także trza coś z tym zrobić. ..gdzie pisać? Gdzie dzwonić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję trochę pograć w Trials Fusion na Xboksie, wcześniej sporo grałem na PS4 i różnica jest dość spora. Nie w kwestii samej grafiki- tu jest identycznie, ale pop-up'u tekstur. Na PS4 była z tym masakra, na X1 wszystko ładnie się wczytuje i nawet jadąc bardzo szybko tor jest cały czas tak samo ostry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszła nowa fala z dashem:

cbf0b354b0f0efabf1efdb09791a02bf.jpg

jest dobrze... :D

505713038b6350457c127150d1bf6897.jpg

Wysłane z iPh... aa wal sie Banzaj :p

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś jeszcze umknęło (zwłaszcza jak ma dzieci) to Project Spark jest od wczoraj w pełni za darmo. 

Zniknęły jakiekolwiek elementy loterii oraz kupowania za kasę w grze. Ostatni patch pobiera i aktywuje wszystko wszystko. ;)

Miłej zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszła nowa fala z dashem:

cbf0b354b0f0efabf1efdb09791a02bf.jpg

jest dobrze... :D

505713038b6350457c127150d1bf6897.jpg

Wysłane z iPh... aa wal sie Banzaj

Kolego gdzie kupowałes ta podstawkę pod kinecta na tv? Możesz zapisać linka na sprawdzony produkt bo jest tego trochę i nie wiem który zakupić. .. :)

Jak komuś jeszcze umknęło (zwłaszcza jak ma dzieci) to Project Spark jest od wczoraj w pełni za darmo.

Zniknęły jakiekolwiek elementy loterii oraz kupowania za kasę w grze. Ostatni patch pobiera i aktywuje wszystko wszystko. ;)

Miłej zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie ta podstawka:

speedlink-tork-camera-stand-right-1000-0

 

ale gdzie ją dostaniesz w PL to pojęcia nie mam. Bardzo fajna i w pełni regulowana co mi bardzo odpowiada.

 

edit:

o jest http://allegro.pl/uchwyt-do-kamery-speedlink-do-playstation-4-i-xbox-i5700902386.html

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie ta podstawka:

speedlink-tork-camera-stand-right-1000-0

 

ale gdzie ją dostaniesz w PL to pojęcia nie mam. Bardzo fajna i w pełni regulowana co mi bardzo odpowiada.

 

edit:

o jest http://allegro.pl/uchwyt-do-kamery-speedlink-do-playstation-4-i-xbox-i5700902386.html

Ja też posiadam tą podstawkę, powiem szczerze, że kupiłem ją pod kamerę do PS4, bo także pasowała. Teraz używam jej do kinecta. Polecam, warta każdej kasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego gdzie kupowałes ta podstawkę pod kinecta na tv? Możesz zapisać linka na sprawdzony produkt bo jest tego trochę i nie wiem który zakupić. .. :)

 

 

Nie zapomnijcie odpiąć wszystkich urządzeń USB przy aktualizacji bo może się zawiesić!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wszystko podpięte - Kinect, dysk (a na dysku mam wszystkie gry i część aplikacji) - nawet się nie zająknął, 25 minut i wszystko śmiagało łącznie z Xbox Fitness, który raczej nie powinien odpalić  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, daję tylko znać bo taki Zeratul którego filmiki oglądam na Jutubach miał z tym problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko on - o dziwo pełno problemów jest z instalacją i jak widać full random komu pyknie, a komu nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym wlascicielem XO  i powiedzcie mi cy mozna te gry sciagac w trybie uspienia wszystkie opcje probowalem i przy wylaczeniu X"a gry automatycznie sie nie pobieraja. I gdzie znalezc aktualizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa tryby - Oszczędzania Energii i Instant-ON - tylko  w tym drugim będą Ci się pobierać - zakładając, że dodałeś je wcześniej do kolejki :)

,a aktualizacje znajdują się same..

 

@down

A masz te gry w kolejce? Jak jesteś zalogowany to normalnie widzisz, jak się pobierają? Konsola ustawiona na domową? Konto główne, nie wymagające autoryzacji innego użytkownika? Brzmi trochę, jakbyś ciągnął ze slota i to takiego, który musi być cały czas na online  :pardon:  choć nawet wtedy w kolejce powinno coś się dziać..

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa tryby - Oszczędzania Energii i Instant-ON - tylko  w tym drugim będą Ci się pobierać - zakładając, że dodałeś je wcześniej do kolejki :)

,a aktualizacje znajdują się same..

wlasnie w instant nie dziala ustawilem logowanie bez hasla by bylo szybciej i tez nic po wlaczeniu konsoli pisze ze niemoglo mnie zalogowac a minute pozniej juz jestem zalogowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padzik pierwsza klasa, bumpery chodzą idealnie plus jack plus od wewnątrz wykończenie ala guma :-)

73abf41ec28f585a9a3e70d11c8a6880.jpg

Headset z edycji forza

dca840fb0f44adedd811223fb5658ee5.jpg

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w instant nie dziala ustawilem logowanie bez hasla by bylo szybciej i tez nic po wlaczeniu konsoli pisze ze niemoglo mnie zalogowac a minute pozniej juz jestem zalogowany.

Jaki masz nat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nat niewiem wifi wykrylo moje przy 1 logowaniu  i nic nie zmienialem natomiast niemam ustawionej jako domowej konsoli i moze przez to ale odkrylem ze jak wlacze opcje by po 1h wylaczyla sie to sie wylancza w tryb instant i sciaga dalej! a sciagam demo fify i forza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę nowy dash! Jeszcze ni mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×