Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze dali bysmy rade zejsc do 4h skoro juz wiemy jak to wyglada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem z klanu NaPelnejK..rwie. Właśnie pokonaliśmy Atheona w 7min40sec - jest to chyba jeden z najszybszych czasów, o ile nie z najszybszych na świecie.

Skład przy którym Atheon raczył umrzeć.

JXDREE,

czdz87,

ProExCurator,

taganpl,

wiefiur,

Janekczewski

Cały materiał "dowodowy" oraz nasza komunikacja na TS jest zawarta na filmie.

Pozdrawiam.

ps: rekrutujemy do klanu, o dołączenie należy napisać do JXDREE

DeraleS, ale ten boss z minotaurami to nie Atheon. Minotaury to 1 boss, Atheon to ost boss. Edytowane przez laska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma sprzęt i zna taktykę to spokojnie nawet w 2-3h można się wyrobić.

Na pierwszego bossa jest sposób, że kładzie się go dosłownie w parę minut, labirynt to wiadomo, a na ostatniego bossa potrzeba jedynie dobry sprzęt, żeby się przebić przez tony addów.
Z jednej strony fajnie, ale z drugiej zrobisz ten raid raz dwa i potem tydzień czekania, także wg mnie nie ma sensu bić rekordów szybkości, bo i po co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt to dobre samopoczucie .. nie niszczmy kolegom przekonania ze sa najlepsi na swiecie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie nie wiem skad pomysl ze to najszybszy Atheon i ze jestescie 'first polish clan' ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az jestem ciekaw czy to jest to samo npk co na codzie. Jak beda prywatne serwery to z checia zagram z Wami spara :D

@laska na atheonie tez sie pojawiaja minotaury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

First polish clan? :D Ja nawet nie pamietam w ktory dzien tamtego tygodnia został skończony ale kolorek legendary faktycznie nie jest jakąś mega satysfakcją :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddit koleś zrobił badanie jak wygląda zależność naszego poziomu do poziomu przeciwników.

Jeśli mamy level o chociaż jeden niższy niż od mobów to nasz DMG jest zredukowany aż o 32%, 3 poziomy niżej to już 52%.

Przeciwnicy w VoG przy ostatnim bossie mają poziom 28 i pokazuje to jak ważne jest by mieć właśnie ten level.

Źródło: http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2h9t6b/this_is_how_light_levels_affect_your_gameplay_and/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NPK pozdrawia z czasem 5:40 :biggrin:

 

 

Rozumiem , ze tym oto sposobem powiekszacie swoje e-penisy niczym Pinokio nos :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko mozesz zdradzic sposob na pierwszego bosa albo podrzucic link (ten kilkuminutowy)

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj drugi raz przystąpiliśmy do raida  i 1,h nam to zajęło lecz nadal nie naprawili i po ostatnim bossie nadal brak podsumowania żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawajcie mnie na psn: bielu21 titan 26lvl jestem chętny na raidy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnych na VoG (mój pierwszy raz)! Planuję zacząć we wtorek koło 16 tak ze 2-3 godzinki. Kontynuacja w środę i tu już czas w zasadzie nieograniczony i w razie potrzeby finał w czwartek po 16. Chętnych poproszę o dopisywanie się na liście.

 

1. Twoja_Stara_WIE

2.

3.

4.

5.

6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnych na VoG (mój pierwszy raz)! Planuję zacząć we wtorek koło 16 tak ze 2-3 godzinki. Kontynuacja w środę i tu już czas w zasadzie nieograniczony i w razie potrzeby finał w czwartek po 16. Chętnych poproszę o dopisywanie się na liście.

 

 

Ja we wtorek pewnie będę dostępny tak koło 20 dopiero, ale potem mogę siedzieć do rana, całą środę też mam na 95% wolną. Tytan 27 lvl.
 
1. Twoja_Stara_WIE
2. fryz1916
3.
4.
5.
6.
Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnych na VoG (mój pierwszy raz)! Planuję zacząć we wtorek koło 16 tak ze 2-3 godzinki. Kontynuacja w środę i tu już czas w zasadzie nieograniczony i w razie potrzeby finał w czwartek po 16. Chętnych poproszę o dopisywanie się na liście.

1. Twoja_Stara_WIE

2. Fryz1916

3. Frosta87

4.

5.

6.

Ja z chęcią wezmę udziałw raidzie. Pierwszy raz:p

Hunter 27 lvl

Psnid frosta87

Ps4

Edytowane przez Frosta87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnych na VoG (mój pierwszy raz)! Planuję zacząć we wtorek koło 16 tak ze 2-3 godzinki. Kontynuacja w środę i tu już czas w zasadzie nieograniczony i w razie potrzeby finał w czwartek po 16. Chętnych poproszę o dopisywanie się na liście.

 

1. Twoja_Stara_WIE

2.

3.

4.

5.

6.

 

Grałem wczoraj przeciwko Tobie w PvP, kojarzę nick, bo dobrze kosiłeś :D

A co do Raidu to nie zakładajcie tysiąca grup, bo się nikt nigdy nie dogada. Kumpel (MoonLightbringer) i ja próbujemy zebrać ekipę, napisał odpowiedni post, zgłosiło się multum ludzi, a jak przyszło co do czego, to oprócz nas była jedna osoba. Musicie być zdecydowani czego chceta. ;) Dołączajcie do nas, bo potrzebujemy ludzi. Mój PSN: DeMz90, on MoonLightbringer, któregokolwiek dodacie i jedziemy z tym koksem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można połączyć siły. Moona mam w znajomych więc jak będę dostępny to zawsze możecie rzucić hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można połączyć siły. Moona mam w znajomych więc jak będę dostępny to zawsze możecie rzucić hasło.

 

Mówił, że będzie dziś po 18, więc możemy coś pokombinować :)

Witajcie, jestem z klanu NaPelnejK..rwie. Właśnie pokonaliśmy Atheona w 7min40sec - jest to chyba jeden z najszybszych czasów, o ile nie z najszybszych na świecie.

 

Skład przy którym Atheon raczył umrzeć.

JXDREE, 

czdz87, 

ProExCurator, 

taganpl, 

wiefiur, 

Janekczewski

 

Cały materiał "dowodowy" oraz nasza komunikacja na TS jest zawarta na filmie.

 

Pozdrawiam.

 

ps: rekrutujemy do klanu, o dołączenie należy napisać do JXDREE

 

Mnie bardziej zastanawia jak on potrafi rzucić 3-4 Nova Bomb w przeciągu paru sekund? Jaka perka minimalizuje ten cooldown do 100% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas walki z ostatnim bossem są fazy, że Supercharged ładuje się non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem rozwalajac w portalach wszystkie oracle ma sie buffa na ograniczony czas ktory daje sporo wiekszy damage oraz momentalne odnowienie super charge. Bossa jedzie sie momentalnie.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z checia sie przylacze na raid jak sie znajdzie dla mnie miejsce ;p Na chwile obecna warlock lvl 25.

PSN ID jak nick na forum. Konsola PS3

Edytowane przez Gameboy-92Nami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×