Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też bym mógł z kimś pójść, ale dopiero około 23, może parę minut po. Jakby ktoś mógł i chciał, można spróbować swoich sił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no tak krycha, ciebie zapomniałem napisać xd. Ty byłeś wliczony od początku ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laska to już są 4 osoby, winiasz, ja, ty i joghurt

Zapomniałem, że dzisiaj Batman na tvnie. Po Batmanie jestem, jeśli o tej porze ktoś będzie chciał VoG zagrać to chętnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie zmiana planów nastapiła. Pewnie w domu nie będę :) Miłego rajdowania.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal chętny Spupukow też chce lecieć.

Jak ktoś ogarnia kto może startowaćo 22-23 to niech zrobi jakąś listę, pododaje do friendsów. Dzisiaj działa...

BTW - Krycha pewnie jeszcze do dziś ma traumę po wczorajszym Nightfallu ze mną i Spu xD 

 

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wam brakowało jednego to piszcie na psn, oderwę się od shadow of mordor i polecę ratować galaktykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 osoba! na szybko!!! Tyle osób się zgłosiło a nadal 1 brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 22:30 do 2 w nocy. Doszliśmy do Time-gate'ów.

Jedyne co mam do powiedzenia - raid jest zajebiście mocny!!!

Dawno się tak dobrze nie bawiłem, zgrana ekipa >>> gear. Koordynacja ważna, jak w żadnej innej grze. Wiele fajnych pomysłów, labirynt i gorgony etc. Tylko drop słaby - z 3 chestów i bossa same shardy. Troche oldschoolu - żadnych hintów, dziwaczne przejścia po gzymsach etc.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i muszę przyznać, że ten Raid podniósł ocenę całej gry w moich oczach. Kapitalne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli graliście na Hardzie to wrazenia odpowiednie .. jesli na Normalu to za 2-3 przejsciem zobaczysz ze jest podobnie jak na Strajkach, tylko troche dluzej i w sumie ten Raid taki straszny nie jest gdy kazdy wie co ma robic  ;)

 

Niestety, dobre zbroje i potezna sila ognia wymagane .. z Voidem ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli graliście na Hardzie to wrazenia odpowiednie .. jesli na Normalu to za 2-3 przejsciem zobaczysz ze jest podobnie jak na Strajkach, tylko troche dluzej i w sumie ten Raid taki straszny nie jest gdy kazdy wie co ma robic  ;)

 

No ja czytalem co jest na hardzie i odniosłem wrażenie, że Normal to taki practice mode. Wiem, że nie jest trudno, pod warunkiem że wszyscy wiedzą co mają robić! Ale i tak brawa się należą dla Bungie za design - Raid jest typowo po 6 ludzi zrobiony i WYMAGA koncentracji i zgrania ekipy. Żadnych hintów, dziwne przejścia po gzymsach - odlschool pełną gębą! Od Strików dzielą go miliony - tam idziesz strzelasz i tyle. Tutaj są dodatkowe mechaniki - które wg. mnie powinny być też w strikach ( w wowie w każdym dungu 60+ jest jakaś mechanika/sposób na bossa poza zwykłym klepaniem). No i ogromne brawa za poziom trudności - nie ma debilnych modyfikatorów, że obrażenia konkretnego typu zadają 2x więcej dmg. Myślałem, że trudność raidu będzie polegać na tym, że wszystko na 1-2 strzały będzie zabijać ale - dzięki Bogu - tak nie jest. W ogóle dmg przeciwników nie jest jakiś duży. Problemem jest ogarnięcie ludzi.

Ale tak jak pisałem - Normal to practice mode. Hard to będzie prawdziwe wyzwanie!!! Nie mogę się doczekać kolejnych raidów i mam nadzieję, że nie będą powielane te same patenty, tylko każdy nowy raid będzie oryginalny na swój sposób!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych 8 dostanych ascendanatch shardach, nawet mi się nie chce gadać o loocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych 8 dostanych ascendanatch shardach, nawet mi się nie chce gadać o loocie

No my też tylko shardy dostajemy. Ktoś tam chyba jakieś trampki dostał. A za przejście bossa, na ekranie statystyk też się loot jakiś dostaje, czy tylko to co w trakcie raidu się zdobyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten raid, gdybym... nie zaczynał od ostatniego bosa xDD Trochę brakowało mi siły ognia, bo przecież mam tylko niebieską broń i 27 lvl, ale chyba źle nie było. Męczyliśmy się dość długo, aż ekipa się rozsypała. Tak więc panowie, szukałbym 5 osób, które byłyby chętne dzisiaj rozegrać raid po godzinie 23, bliżej 23:30, bo o tej powinienem już być u siebie po pracy. Nie ważne kto, bo ja też dopiero wczoraj zacząłem, ale tak się złożyło, że od głębokiej wody. Każdy z hs-em jest mile widziany. Chciałbym wreszcie móc zagrać ten raid, więc pomóżcie mi trochę w tym xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten raid, gdybym... nie zaczynał od ostatniego bosa xDD Trochę brakowało mi siły ognia, bo przecież mam tylko niebieską broń i 27 lvl, ale chyba źle nie było. Męczyliśmy się dość długo, aż ekipa się rozsypała. Tak więc panowie, szukałbym 5 osób, które byłyby chętne dzisiaj rozegrać raid po godzinie 23, bliżej 23:30, bo o tej powinienem już być u siebie po pracy. Nie ważne kto, bo ja też dopiero wczoraj zacząłem, ale tak się złożyło, że od głębokiej wody. Każdy z hs-em jest mile widziany. Chciałbym wreszcie móc zagrać ten raid, więc pomóżcie mi trochę w tym xD

Dobrze było, tylko się nie zgrywaliśmy wcześniej. Nast. razem zaczniemy wcześniej i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to polecam wam się zabrać za raid ok 20-21 jeśli chcecie go skończyć "na raz". Nawet jak 2 osoby wiedzą co robić, to i tak zanim wszyscy ogarna i wyszlifują to troche czasu minie! Ale gorąco polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, z wielką chęcią spróbowałbym VoG, mam chęć mic i mózg więc nie powinno być dramatu :D Jeżeli ktoś by szukał to psn id : oleeinr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie robic raid to ja tez jestem chetny w sumie.  

Moja ekipa zrobila jak juz spalem (coz starosc nie radosc) .

Wiec jak bedzie wam brakowac jednego to wolac.

 

lvl 29 G Gun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończony raid. Krew, pot, cola i łzy. W sumie graliśmy niecałe 8h. Jakoś 7h 30min. Ogólnie dropy kupy dla moich ziomków ale dla mnie poleciał egzotyczny rewolwer. Ostatnia walka naprawdę wymagająca - tzn problemem był harpie, zwłaszcza jeśli pojawiały się przy portalu z którego wlaśnie wychodzila ekipa - zazwyczaj instant wipe 3 graczy w takiej sytuacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raid wygląda właśnie tak jak powinna wyglądać cała ta gra - konieczna współpraca i odpowiednia strategia. Ciekawa konstrukcja etapów zamiast ciągłego "idź bijąc wrogów, wypuść ghosta, broń się przed trzema falami, idź, bij bosa i addy."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam wielką ochotę na VoG'a. Strasznie trudno jest złapać się do jakiejś grupy. Propo jest takie. Kto chętnie popróbowałby codziennie po 22 ze mną, proszę podajcie swoje id tutaj, zgadamy się i połowimy legendy :) Jeżeli jest ktoś, kto był już w VoG, kuma o co chodzi i chciałby podzielić się swoją wiedzą z rookies, zapraszam. Ostatni raz rajdowałem 6 lat temu w WoW'ie i trochę mi tęskno :D
Dozo w Tower!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"połowimy legendy"

 

Połowisz to na rajdzie,ascendenty, przeważnie egzotyk dostaje 1 na 6 osób kończących rajd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×