Skocz do zawartości
Patricko

Ustawki online

Rekomendowane odpowiedzi

Fredi Bobik dzis dasz rade VOG ok 18 ?

Nie było mnie... Ale dodaj mnie, Kvass1986 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis Cie dodam ale ekipe musimy dobra skompletowac. ja ma dopiero 25 lvl i slaba giwere jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,pomoże ktoś dziadkowi(42l) na rajdach i weekly :biggrin:,na dzień dzisiejszy nie posiadam hs,gram o różnych porach,czasami w południe czasami od 10 wieczorem do 1 w nocy,jak uda mi się dzisiaj dopaść do konsoli to powysyłam jeszcze zaproszenia,nick ronin_7253.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dluga przerwe i szukam kogos na raidy i weekly. 28lvl bo sobie zrobilem kilkumiesieczna przerwe :) psn: Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipiy na raidy mam 2 postacie na 31 najchętniej bym robił odrazu 2 postaciami gram na ps4 na raidy głownie wole chodzić w weekendy ale może tez być poniedziałek i wtorek czasami wbijac psn MithersX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: S0SIK__pl

Szukam chętnych do grania rajdów V i C na Hard oraz Weekly N i H

Mam dwie 32 i jedną 31

Gram dziennie od 20:00-22:00

Ktoś chętny może śmiało pisać ma PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: S0SIK__pl

Szukam chętnych do grania rajdów V i C na Hard oraz Weekly N i H

Mam dwie 32 i jedną 31

Gram dziennie od 20:00-22:00

Ktoś chętny może śmiało pisać ma PS4

Zaproś, jutro cie przyjmę do znajomych. Im więcej znajomych tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do grania strike'ów, raidu, bądź do pobiegania po planetach
psn dawidd-g gram na ps3

 

a jakby sie tak komus chcialo to prosilbym o pomoc przy xyorze do thorna. z gory thx

Edytowane przez dawiddg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno zacząłem grać, 29 lvl dopiero 1 postacią.

Nudno się gra samemu wiec szukam chętnych na wspólne granie wszystkiego :-P pve, pvp wszelkiego rodzaju.

PSN madithon via ps4

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam kogoś chętnego na all misje z HOW dzisiaj od 20:00 do 22:00 na 2 postaciach

PSN:S0SIK__pl

(PS4)

Edytowane przez S0SIK__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam osob chetnych do gry w destiny glownie dodatek nowy oraz nightfalle itp. Moj nick makosa5. Grywam czesto z kolezanka i brakuje nam 3 do teamu na arenie. Gramy codzienie zaczynamy glownie 20-21. psn makosa5 PS4

Edytowane przez makosa5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch uprzejmych koksów do pomocy, nauki i wspólnej gry w Trials od Osiris. Próbowałem w ten weekend z wieloma ludźmi ale nic z tego.. Mam trzy postacie na 34 lvl. Nick: Kvass1986

Ozłocę za pomoc w ten piątek chociaż przy jednej klasie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osob chetnych do gry w destiny glownie dodatek nowy oraz nightfalle itp. Moj nick makosa5. Grywam czesto z kolezanka i brakuje nam 3 do teamu na arenie. Gramy codzienie zaczynamy glownie 20-21. psn makosa5 PS4

To mogę się dołączyć gram dziennie od 20:0 0 ze 2h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok :)

Edytowane przez Fredi_Bobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś, coś, byle co, pisać psn:zmasowany 29lvl titan :) ps4

Edytowane przez Hynta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do Destiny po kilku miesiącach, zacząłem nową postacią , hunter lvl 29, najchętniej pvp ale pve też ujdzie. psn - Golltar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ferajny na raid VoG na normalu, Goltar jest chętny, więc brakuje 4ech, przydałby się ktoś ogarnięty, kto wie co trzeba będzie robić :) - mam Titana na 30lvl. PSN - koosa_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: Wszebor


Wiek: 24


Headset: jest


Platforma: PS4


Warlock - 32lvl


 


Chętnie pogram raidy i nightfalle :]


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam spore zaległości w Destiny,po osiągnięciu max prawie kilka miesięcy temu sprzedałem swoją kopię.

Teraz ponownie zakupiłem płytke wraz z 2 DLC.

Oczywiscie dobra zabawa i kupa smiechu na imprezie zapewniona.

Jestem dostepny 24h na dobę,chętnie i z przyjemnościa pomogę nawet w duperelach i na nizszych lewelach byle tylko pograć.

 

PSN  KAMIL-SZCZECIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej,

Poszukujemy 3 gosci chętnych i gotowych spędzić troche czasu w Destiny z okazji nowego dodatku pomimo wielu ciekawych i premier tej jesieni.

Jesli masz ochotę na dobra zabawę i chciałbyś sprawdzić co ma do zaoferowania Taken King w pełni, odezwij sie. Szukamy ludzi głownie po to, aby

dogearować się na Skolasie i starych rajdach, ( wiec każdy zdąży się doubierać ) a potem jechać z koksem z nowym rajdem!

Często gramy też pvp, smieszki heheszki na imprezie w cenie, dużo pijanych ludzi, płaczące dzieci w tle, krzyki żon i rozpacz.

Jeśli coś powyżej sprawiło, ze poczułeś się jak w domu, napisz parę słów o sobie na priv i wyślij mi zaproszenie.

Mile widzany wymaxowany galahorn, im wiecej galahornow tym lepiej! Nie wahaj się i pisz, bądź wraz z nami znów najszybszą ekipa w Polsce!!!! 11!1

Edytowane przez zibenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej,

Poszukujemy 3 gosci chętnych i gotowych spędzić troche czasu w Destiny z okazji nowego dodatku pomimo wielu ciekawych i premier tej jesieni.

Jesli masz ochotę na dobra zabawę i chciałbyś sprawdzić co ma do zaoferowania Taken King w pełni, odezwij sie. Szukamy ludzi głownie po to, aby

dogearować się na Skolasie i starych rajdach, ( wiec każdy zdąży się doubierać ) a potem jechać z koksem z nowym rajdem!

Często gramy też pvp, smieszki heheszki na imprezie w cenie, dużo pijanych ludzi, płaczące dzieci w tle, krzyki żon i rozpacz.

Jeśli coś powyżej sprawiło, ze poczułeś się jak w domu, napisz parę słów o sobie na priv i wyślij mi zaproszenie.

Mile widzany wymaxowany galahorn, im wiecej galahornow tym lepiej! Nie wahaj się i pisz, bądź wraz z nami znów najszybszą ekipa w Polsce!!!! 11!1

Cześc

Najbardziej spodobało mi się "dużo pijanych ludzi, płaczące dzieci w tle, krzyki żon i rozpacz." to sprawiało że poczułem domową atmosferę :)

Jeśli macie jeszcze wolne miejsce chetnie sie przyłącze.

Przewanie grywam w godzinach wieczornych.

Mam 3 postacie od 32 do 34lvl

Jeżeli pasuje daj zna wysle zaproszenie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×