Skocz do zawartości
Patricko

Ustawki online

Rekomendowane odpowiedzi

diabol_16

 

Mam wszystkie dodatki
Szukam osób które raczej grają rekreacyjnie, głównie wieczory i weekendy.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam osób na Nightfalla z TTK. Chciałbym też zagrać nowy raid. Sunbraker 290 light.

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zakupiłem na próbę podstawkę Destiny :) Będę cisnął od zera więc jakby ktoś chciał wspólnie polatać od początku to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Chętnie dołącze do jakiejś grupy/pojedynczych graczy. Po premierze Taken King odkurzyłem postać w Destiny - aktualnie gram Hunterem (poziom 25). Docelowo chciałbym zaliczyć Raidy. Gram relaksacyjnie, bez spiny, raczej nie cisnę codziennie. Głównie korzystam z remote play :).

Psn: toomekpl

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie zagram z kimś równie swieżym co ja :)

Gram od premiery dodatku TTK, obecnie mam 32 lvl Huntera, jeśli ktoś chciałby się uczyć razem ze mną to chętnie przyjmę takie osoby do Friend zona :p

Psn: Muzinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, poszukuję graczy z Polski do gry w Destiny w polskich godzinach, czyli wieczory w tygodniu oraz popołudnia + wieczory w weekendy. Należę do amerykańskiego klanu, z którym łatwo o super fajną grę, ale tylko późno w nocy. Brakuje mi ekipy do gry w normalnych porach. PSN taki jak nick forumowy.

 

Gram by wygrać, ale na luzie i bez spinki. Mam porządny headset i wszystkie dodatki, teraz pierwsze skrzypce gra naturalnie The Taken King. Gram wszystkimi klasami i zarówno w PvE jak i PvP (KD 1.8). Umiem wszystko i widziałem w tej grze w sumie wszystko. Chętnie zagram z weteranami i ze świeżynkami :) Serdecznie zapraszam, atmosfera gwarantowana.

 

// Gram naturalnie na PS4.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wracam dziś do destiny po kilku miesiącach przerwy. Muszę z 31 lvl dobić do 40. Tak więc będe zainteresowany wszystkim - może ktoś zabierze mnie na "mój pierwszy raz z Crotą" :P Nie ukrywam że za jakiś czas chętnie bym poćwiczył by zdobyć "flawlessa".

 

moj psn - mispuszysty

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, poszukuję graczy z Polski do gry w Destiny w polskich godzinach, czyli wieczory w tygodniu oraz popołudnia + wieczory w weekendy. Należę do amerykańskiego klanu, z którym łatwo o super fajną grę, ale tylko późno w nocy. Brakuje mi ekipy do gry w normalnych porach. PSN taki jak nick forumowy.

 

Gram by wygrać, ale na luzie i bez spinki. Mam porządny headset i wszystkie dodatki, teraz pierwsze skrzypce gra naturalnie The Taken King. Gram wszystkimi klasami i zarówno w PvE jak i PvP (KD 1.8). Umiem wszystko i widziałem w tej grze w sumie wszystko. Chętnie zagram z weteranami i ze świeżynkami :) Serdecznie zapraszam, atmosfera gwarantowana.

 

// Gram naturalnie na PS4.

 

Dodaj mnie. BijaMnieNiemcy. Chyba przedstawiać się nie ma potrzeby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do wspólnej gry. Dopiero zaczynam. Psn teynarix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób na nowy raid light 290+ mam save na oryx ale moge tez od poczatku psn taki jak nick na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w Destiny można grać online (raid, strike itd.) z przypadkowymi / losowymi osobami? Czy na coś takiego trzeba ustawić kilka osób wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłe striki, pvp itp. jest machmaking. Natomiast jeśli chodzi o raid i nightfalle to musisz mieć znajomych. Zresztą gra z randomami nie sprawia takiej frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie raidu z losowymi osobami, potrzebna jest komunikacja i dobrze zgrana drużyna.

Wczoraj ponad 2h zajęło nam ogarnięcie Golgorotha, na początku nauka i próbowanie taktyki, potem eliminowanie błędów przez które padaliśmy.

Nie wyobrażam robić sobie tego drugi raz, dlatego najlepiej grać ze stałą ekipą bo później raidy szybko idą bo każdy wie co robić.

Nightfall zazwyczaj można robić z randomami, trzeba jedynie mieć trochę farta i trafić na ogarniętych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komuś brakowało osoby do rajdu to zawsze mogę wskoczyć. PSN Sousso :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z dwoma znajomymi szukam ekipy na nowy rajd i nie tylko. Titan 296 Light (znajomi mają podobnie). Gramy praktycznie codziennie (w dni robocze od 16 do zmęczenia) oraz w weekendy.

 

PSN: bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, szukam osob do pogrania w destiny :biggrin:

Titan 40 lvl Light ~290 zalezy co zaloze aktualnie na siebie ;P

Smutno mi grac samemu a moi znajomym niestety ta gra nie podchodzi a chetnie porobilbym cos innego niz tylko Heroic Strajki. Jakies NF czy Raidy czy co tam jeszcze fajnego mozna robic :)

 

Nick na psn: marciniuk :)

 

Gram najczesciej po pracy od ~19 powiedzmy no chyba ze mam wolne to caly dzien potrafie przesiedziec jak jest co robic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, chetnie pogralbym z kims, szczegolnie nowy rajd. Jestem praktycznie codziennie o roznych porach, zaleznie od tego jak pracuje. Moja postac to warlock, aktualnie lvl 291-294, w zaleznosci co tam sobie dobiore do sytuacji

Psnid: diodaq

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jesteśmy grupą czterech kolegów, którzy lubia spędzać czas farmiąc różne rzeczy w Destiny. Wszyscy wbiliśmy juz ponad 290 light i fajnie było by zwiedzić nowy raid ale w czworke niestety nie dajemy rady.

Jeżeli ma ktoś ochote bezstresowo spędzić środowe i/lub niedzielne wieczory to dajcie znać, na pewno fajnie się będziemy bawić odkrywając tajemnice Kings Fall ;)

Jeżeli masz mikrofon to super, jezeli nie to tez spoko, na pewno cos wymyslimy więc daj znac tutaj albo na psn ( nick taki sam jak na forum albo do nolbi78 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ^_^ Psn:Lipres 

Też chętnie z kimś  pogram i wstąpię do klanu 

Raidy ,pvp czy Nf mile widziane 

Obecnie  titan 292  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na razie gram sam,ale mysle, ze czas na coś wiecej.

Hunter - okolo 240 /TK od 2 dni/

Czasu mam dużo,rózne godziny.

Nie wiem czy spełniam wymogania,ale chicialbym sie sprawdzić.

I myśle,że istotne pytanie,czy zestaw sluchawkowy dodawany do ps4 ,jest cos warty

czy raczej muszę pomyslec o zakupie lepszego.

Sry,ale nigdy na ps4 nie grałem z znajomymi.

nick :  Ovosim

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

psn: wyvern_pl

 

Szukam ludzi do grania bo moja stara ekipa się rozsypała (z wyjściem TK). Strikelista/weekly/NF z przyjemnością. Na raid bym też ruszył ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

40 lv Hunter z 220 light, mogę misję z dlc pograć i wgl wszystko, dołączę do klanu i wszędzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×