Skocz do zawartości
Twarek

Fifa 15

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak zrobić takie ustawienie drużyny jak na tym filmiku ? to trofeum jest dla mnie meksyk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobiłem trofeum walka do konca jeszcze prosciej tu macie filmik 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wczoraj męczyłem pół nocy z walką do końca i tymi strzałami aż odpuściłem. Może dziś zrobię drugie podejście, ale to nie na moją cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trofeum "Walka do końca" piłka musi wpaść do bramki po strzale, czy wślizgu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na wszelkich filmikach to po strzale. Czyli najpierw np. wślizg, a potem jeszcze szybko strzał, jak leżysz na ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też mi się wydawało, choć już kilka razy zdobyłem gola leżąc na ziemi, a trofeum jak nie było tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku co wrzuciłem biegłem z piłą bramkarz mnie sprowadził do parteru okej teraz szybko L2 i strzał . Lepszy grajek typu Ronaldo strzeli nie wstawając.

Co do sposobu drugiego czyli wślizgiem to jest bardzo ciężko , piłka odskakiwała i nie mogłem bez wstania z murawy oddać strzału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za wbicie Extra Effort bo dla mnie jest to czysta magia. Ja się dzisiaj będę z tym męczył. Ale muszę poczekać na dziewczynę, bo żonglować się jeszcze nie nauczyłem :( Jeżeli jest ktoś chętny do wbicia: kumple do samego końca, wciąż kumple i podwójne kłopoty to czekam na zaproszenie do znajomych - MakosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny jeden gracz do wbicia trofeum stylowo , ma ktoś chwile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciłem. Sam to zrobiłem ale mogę pomóc :)

 

Edid: 

 

Extra Effort zrobione z Wojciech w 20min dla dwóch graczy. Teraz nawet uważam to za proste trofeum :D. Przy okazji pomógł mi również w 3 trofach o których pisałem wcześniej. Teraz tylko 15lvl i platyna gotowa :)

Edytowane przez MakosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem chętny na wspólne zdobywanie trofków. Zależy mi głównie na tych z WG ("stylowe" i wygranie meczu klubowego) jak i sezon znajomych. Jeżeli ktoś miałby też chęć pomóc z wbiciem pucharku za zdobycie bramki leżąc na ziemii, byłoby super. 

Mój PSN id  -  je_marcin
GG: 37551436  (zwykle niewidoczny, więc pisać śmiało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał dosc trofeum Extra efort zapraszam na priw :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta licznik postępu do platyny stanął na 95 procentach.

Zostały dwa do wbicia, najlepszy ziomek bramkarza i strzał z czuba.

Co do drugiego to są jaja jak berety, strzelasz szpicem i nie wpada. No gdzieś czytałem,że podobno musi się załączyć odpowiednia animacja ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzenie z czuba i prostym podbiciem wpadło mi jak grałem z synem na 2 pady. Przy prostym podbiciu on wybiegał z bramki, żeby nie utrudniać :biggrin: Co do czuba, to sam na sam i strzał razem z R1, jakoś tak mi w końcu wpadło.

 

Jeśli jest ktoś kto chce pomóc we wbiciu trofeów proszę o zaproszenie do znajomych. Różnie mam czas na granie (praca, dzieci) więc proszę o cierpliwość, bo nie zawsze mam czas zagrać, ale za wszelką pomoc będę wdzięczny.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dzięki za radę, nikt wcześniej nie wpominał o przycisku r1...  :)

Platynka wbita bez pomocy synka ( za mały szkrab do pomocy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy jest ktoś chętny na zrobienie lub tylko pomoc jeśli już ma w trofeum STYLOWO w Fifa 15 na PS4? Ja mogę pomóc w innych trofeach online również. Mnie brakuje tylko STYLOWO i ten głupi gol na leżąco :) jeśli ktoś chętny piszcie na PSN dpdominik - grać możemy co dziennie ok 19-21 w piątki od 19 do oporu w soboty i niedziele praktycznie cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał dosc trofeum Extra efort zapraszam na priw :biggrin:

witaj, jakbys mogl pomoc w biciu z czuba i walka do konca to bede bardzo ci wdzieczny. Moj nick : JUNIOR_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam chetnych do trofeum stylowo trzeba w wirtualnych klubach swoim graczem zdobyc 2 bramki z wolnego potrzebuje graczy chetnych na ustawke narazie jest 2 trzeba 4 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da rade sie ustawić ze znajomymi na serwer ? Z tego co wiem te mecze sa losowo wiec jest lekka lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Czy mógłby mi ktos wytłumaczyc jak zrobic trofeum o nazwie "Obiezyswiat"? i ogólnie to szukam ludzi, którzy chcieliby mi pomóc z trofeami online. :)

 

Moje id: Maniek99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz przecież dokładny opis :) Zaczynasz karierę menadżera i musisz w niej poprowadzić trzy kluby, ale nie mogą być one z tego samego kraju. Czyli na przykład trenujesz Bayern, Real i Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo robisz to na szybko. Zaczynasz karierę na najniższym poziomie trudności od jakiegoś mocnego klubu (Real, Barcelona, Mu itp), potem możesz symulować mecze aż do 1 lipca następnego roku. Wtedy pojawiają się dla Ciebie oferty z innych klubów. Wybierasz klub z innego kraju, powtarzasz wszystko jeszcze dwa razy i zrobione. Może lamerskie, ale jak ktoś chce nabić trofka a czas poświęcić na inne tryby, to się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×