Skocz do zawartości
Twarek

Fifa 15

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba czekać do 1 lipca, już w trakcie sezonu można popatrzeć na oferty. Druga sprawa to taka czy Cię przyjmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego polecam czekać cały sezon. Z mocnym klubem i niskim poziomem trudności masz pewność wynków i tego, że Cię potem przyjmą w następnym :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do wbicia trofeum stylowo pisać na ps4 lub priv. Moglby ktoś powiedziec też jak wyglada robienie tego trofeum przez ustawke?

Edytowane przez massinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum to to jest kosmos nie zrobicie tego przez ustawkę ze znajomymi musi być mecz wybrany losowo,my zrobiliśmy na serwerze azjatyckim gdzie jest mało meczy ustawiliśmy dwie drużyny tak ,żeby się automatycznie znalazły dwie nasze drużyny i przerywaliśmy mecze do skutku aż znajdą się nasze drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam apel - szukam chętnych do pomocy przy trofeach online sezony, fut itd. Z racji tego, że pracuję, żona, dzieci, dom nie zawsze mam czas, więc szukam cierpliwych :D Narazie siedzę i próbuję wyleczyć grypsko do jutra, więc mogę w ciągu dnia. W większości przypadków jednak bardziej późnym wieczorem. Jak ktoś chętny i nie zraża się tym, że nie zawsze się złapiemy to zapraszam. Psn id pod awatarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moze mi ktos powiedziec co jest z tym trofeum walka do konca bo to przeciez sa jakies jaja :) wszystko robie to samo co na yt i nic jakies sugestie ??? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych na stylowo i nie tylko ;)

Mój login

Kaktus_1979

Edytowane przez Bartek Nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych na stylowo i nie tylko ;)

Mój login

Kaktus_1979

Wierzcie lub nie mialem dzis ogromne problemy z internetem. Dwa razy wywalilo mi internet i akurat niefortunnie dwa razy bylo to podczas gry. Nie mialem zamiaru wbic trofeum i olać reszty myślałem, że po pierwszym dc będzie wszystko ok i dam rade pomóc innym. Niestety jak ostatnia osoba robiła znów dostałem dc. Tak wiec przepraszam za te sytuacje i naprawde nie bylo moim celem wyjscie w trakcie gry

Edytowane przez massinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam trofeum. Tylko chciałem wyjaśnić sytuacje żeby nie było jakis nieporozumien, ze sam wbilem a reszte olalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem ostatnio z Bartkiem i miałem to samo. Wpadł trofik dla mnie, a potem net mi się wysypał i dobre pół godziny walczyłem z routerem. Głupio mi było ale pomyślałem, że zrozumie i chyba nie ma żalu :) Raczej tutaj ludzie dość inteligentni się ogłaszają i nie mają zamiaru robić innych w konia.

 

p.s. gratuluję trofka i żałuję, że wczoraj nie miałem zbyt czasu żeby się dołączyć.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Widzę, że pomocne chłopaki tu są więc założyłem konto ;) Czy ktoś byłby tak chętny i kiedyś ze mną również zrobił to Stylowo ? (jak Sony wróci wszystko do życia ;) ) Tylko prosiłbym jeszcze o wytłumaczenie jak Wy to dokładnie robiliście. Ustawiacie jakoś 2 drużyny przeciwko sobie czy po prostu mecze i strzelacie co trzeba po kolei ??

 

Jeszcze mam pytanie odnośnie trofeum czas na turniej. Zrobiłem i Wygrałem puchar Hiszpanii i nie wpadło. Źle zrozumiałem "własny turniej" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ślepota nie boli bo właśnie nie widziałem innej opcji jak tylko puchary krajowe... muszę popatrzeć jeszcze raz ;) Dzięki za inf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum "Gościnny występ". Jak rozumiem mogę je zrobić na 2 pady, ale czy ten drugi może być zalogowany jako gość, czy muszę mu tworzyć konto w psn? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam do pytania, bo to, że konto w psn to wiedziałem, a co z kontem origin? Też musi być drugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka dzisiaj o 21:00 będziemy robić trotrofeum stylowo potrzeba min. 4 osoby jak ktoś jest chętny to zapraszam, mój Nick Stanlejsg.

Edytowane przez Stanlejsg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was jakiś dobry sposób na trofeum za zdobycie gola leżąc? Próbuję je zrobić z pomocą yt ale z kiepskim skutkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz się uzbroić w cierpliwość ja robiłem na dwa pady z żoną jak na tym filmiku: 

Generalnie jedyne co mogę Ci doradzić to że ona bramkarzem biegła tak delikatnie po przekątnej w górę ekranu i do póki ja robiłem wślizg zawodnikiem prawonożnym to on nie strzelał albo strzelał tylko, że wstawał ale wpadłem na pomysł że zmienię zawodnika na lewonożnego i WESZŁO ZA PIERWSZYM RAZEM nie wiem czy to fart czy nie już nie wnikałem bo to trofeum dużo zdrowia mnie kosztowało.

Nie zapomnij pozmieniać ustawień.

Jak coś to mam Cię w znajomych w razie czego mogę pomóc ;)

Edytowane przez Stanlejsg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Stylowo
Włącz dla swojej wirtualnej gwiazdy niestandardowy styl wykonywania rzutów wolnych lub karnych "


Jest to moje ostatnie trofeum do zrobienia... widziałem, że ludzie się zgadują w grupy i robią to jakoś... Czy znajdę teraz ludzików wiedzących jak to zrobić i chętnych aby mi pomóc, aby wpadła moja pierwsza platynka w karierze ? clear.png Piwko stawiam ;)

Edytowane przez gredluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×