Skocz do zawartości
Twarek

Fifa 15

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Potrzebuje pomocy przy wbiciu stylowo. - ostatni trofek jaki mi zostal. Chetnych zaprazam do wspolpracy. Nick JUNIOR_PL. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylowo:

1. JUNIOR_PL

2. Solid pol

3. Kes- wyslane zapytanie

4. Bert 1978- wyslane zapytanie

Stylowo:

1. JUNIOR_PL

2. Solid pol

3. Kes- wyslane zapytanie

4. Bert 1978- wyslane zapytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobic 2 trofea samemu? mam problem ze strzeleniem gola lezac i wybic wslizgiem z linii bramkowej.wiem ze na 2 pady ale z zona raczej mi sie nie uda tego zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wytłumaczyć jak ustawić sie na trofeum stylowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos moze mi wytłumaczyć jak zrobić stylowo? Tzn jak i gdzie sie ustawić? Prosze o info osob które to robiły bede bardzo wdzieczny za wytłumaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj 2h robilismy extra effort i keepers best friend. bez rezultatu. no w sumie kolega zdobyl extra effort przypadkiem :P dzisiaj powtorka z rozrywki.juz rozne filmy widzialem i nie wiem czy da sie to wkoncu zrobic na 2 pady samemu czy konieczne sa 2 osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kto chce nabic trofeum stylowo zapraszam dzis na godzine 22 na ustawke. Prosze wysylac zaproszenie. Wymagana komunikacja przez sluchawke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak sie taka ustawkę robi? Bo nikt jeszcze dokładnie nie wytłumaczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keeper best friend gdzie nalezy wybic pilke z lini bramkowej wslizgiem. Nareszcie wpadlo. Nie trzeba na 2 pady grac. Ustawiamy poziom legendarny real vs Barca i jazda. duzimy trojkat aby bramkarz non stop wychodzil. Suwaki trzeba tez zmienic w opcjach uzytkownika i cpu.gdy barca strzela na bramke nasz koles z druzyny bedzie stal na bramce i wciskamy kolko.za ktoryms razem wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncze z tym trybem i sprzedaje wszystko. Potrzebny mi jednak trofik. Jesli jest ktos chętny Do wbicia trofeum o wygranie sezonu towarzyskiego fut lub chce zarobic za to 10 tys. Monet to zapraszam. Psn: pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny do wbicia trofików: Wciąż kumple? , W duecie?, Kumple do samego końca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka , ktoś chętny na pomoc w trofeach Online ?? PS3 . :)

Może napisz w dziale ps3, hmmm? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jeszcze osoby, które pomogą wbić stylowo ;) ? Gram na ps4, mój psn ufooo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny na ustawke na trofeum "wlacz niestandardowy styl wykonywania karnych lub wolwolnych"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest ktos chetny na ustawke na trofeum "wlacz niestandardowy styl wykonywania karnych lub wolwolnych"?

Ja jestem, a to trofeum nazywa się stylowo ;). Jest jeszcze jedna osoba, która do mnie pisała na psn, więc brakuje 1 osoby tylko. Ktoś jeszcze chętny ;) ?

Edytowane przez ufooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na kiedy możemy się umówić ? Jak wam pasuje ;) ? I tak ogólnie ktoś dokładniej wie, jak to zrobić, bo ja słyszałem że trzeba zrobić 2 drużyny z wirtualną gwiazdą i chyba się nawzajem faulować ( tylko to długo zajmie, bo to musi być 40 karnych ;) ) Może ktoś ma jakąś radę jak zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na kiedy możemy się umówić ? Jak wam pasuje ;) ? I tak ogólnie ktoś dokładniej wie, jak to zrobić, bo ja słyszałem że trzeba zrobić 2 drużyny z wirtualną gwiazdą i chyba się nawzajem faulować ( tylko to długo zajmie, bo to musi być 40 karnych ;) ) Może ktoś ma jakąś radę jak zrobić ?

Lepiej zrobić dwie drużyny i zrobić napastnika i bramkarza. Sfaulować przed polem karnym i bramkarz ucieka z bramki i strzelasz wolnego do pustej. Potrzeba tak dwa razy. Dodajcie mnie na PSN: pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja szukam kogoś do pomocy przy trofeach

Wciąż kumple ?

Gościnny występ

Jeszcze tylko jeden...

Może zagramy meczyk?

Kumple do samego końca

Klubbing

mój psn Lukash_pl1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×