Skocz do zawartości
SephiroT

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

Kup płytę z pierwszego postu.

Tam masz polskie piosenki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i-singstar-kraina-lodu-gra-ps4.jpg

Nie spodziewałem się, że wypuszczą plyte z kawałkami z tylko 1 kreskówki :P

Jedyną przewagą jest fakt ze dali kilka kawałków po polsku.

A zmieniajac temat... czy komus udało się wyspeiwac SS?

Ja pierdziu. Jak w poprzedniej wersji bez problemu można było wbić SS tak teraz jest jakaś masakra :/ 

Chyba ze są jakies ustawienia trudnosci o ktorych nie wiem :) ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna piosenka jest po angielsku - "let it go" w oryginale.

Reszta jest po polsku i płyta jest świetna.

Polecam każdemu rodzicowi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem dla Córki i na przemian z Żoną lub w duecie 3h to katowały, dobrze wydane 69zł :) Utworów jest całkiem sporo, niektóre chyba nie do zaśpiewania przez dziecko ale moje już nie raz mnie zaskoczyły więc wstrzymam się z osądzaniem.

 

Ważna uwaga: działają na Ps4 przewodowe mikrofony z PS2, mam takie i śmigają bez problemu podpięte do USB, zważywszy na to że można je kupić po cenie paczki fajek to sugeruję takie rozwiązanie zamiast krzyczenie do smartfona :biggrin:

 

643405_091130054240_singstar_mic.jpeg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla 100% pewności, poproszę o linka na Twój wokal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wahałem miedzy kablem (PS2) a bezprzewodówkami (PS3) i czekam na bezprzewodowe. :D

Kurier przyniesie to dam znać czy działają bez problemów z PS4.

Również uważam że śpiewanie do telefonu jest bez sensu i lepiej kupić przynajmniej na kablu.

...tylko niech nikt się nie da nabrać na "Zestawy" od Robsona z alledrogo bo to są dosztukowane elementy z PS2/PS3/płyta z PS4 w chorych cenach. Taniej osobno wyjdzie wszystko u innych sprzedawców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowe też są tanie jak paczka fajek bo są w bundlu z voucherem na 10 piosenek.

Nie wiem tylko jak z wykorzystanie vouchera na PS4. Jak ktoś sprawdzał może się wypowie

 

Ale że na kabelek z PS2 działają super news, szkoda że wszystkie płyty z PS3/PS2 już nie (chamstwo na poziomie niekompatybilnosci kierownic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowe też są tanie jak paczka fajek bo są w bundlu z voucherem na 10 piosenek ...

 

Czyli za ile? Bo przewodówki w KupTeraz na allegro już za 22zł widziałem :) No ale pytam i tak z ciekawości bo skoro je miałem to i tak nie rozważałem zakupu czegokolwiek innego :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundle widziałem coś za 6 dyszek. odliczając piosenki po 5zł szt. taniej niż fajki

 

No to faktycznie dobra cena, mimo wszystko mam już tyle tego plastiku po Ps3 że na kolejny i tych fajek mi szkoda wydać :)

 

Dla 100% pewności, poproszę o linka na Twój wokal :P

 

Wrzucę Ci wiesz gdzie i jeszcze będziesz tego żałował :) Przygotuj stopery do uszu :P

 

... czekam na bezprzewodowe. :biggrin: Kurier przyniesie to dam znać czy działają bez problemów z PS4 ...

 

Działają bo mi wczoraj Facio podpinał i sprawdzał w SonyCenter jak kupowałem Frozen Singstara :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundle widziałem coś za 6 dyszek. odliczając piosenki po 5zł szt. taniej niż fajki

Gdzie taki bundle widziałeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielosztukach w Żabce pewnie ;) Coś mi też za tanio się wydaje ale nie chciałem polemizować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych bundli już dawno dawno temu w sklepach nie ma. Teraz jak są to na allegro nie za 6 dyszek tylko za 16 dyszek albo i więcej :/


@Tomo, te bundle były.

Euro, Morele ale towar od dawna niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie polemizowałem :) Wiem że takie promocje się zdarzają :yes: No ale w MM widziałem bundle'a z mikrofonami (PS2) i gierką Rockband The Beatles (PS3) za 49zł, też ciekawa opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobną sytuację miałem z Guitar Hero.

Uciekł mi fajny bundle a im później tym było drożej :P

Podsumowałem, dorwałem "obecną" okazję i taniej wyszedł Rocksmisth + najprostsza gitara elektryczna z Allegro :P

 

 

@Tomo, to ze "działają" to wiem, kwestia jest taka czy działają bez "opóźnień" bo telefon na przykład nie łapie "początków" słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundelek ...którego nigdzie od dawna nie ma a tak jak pisałem - na allegro najtaniej 160zł kosztuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie taki bundle widziałeś??

no przed świętami w empik.com był chyba za 66.

Teraz to wszystko wymiotło, więc może być kłopot co nie znaczy że w jakimś tesco czy realu może być

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przed świętami w empik.com był chyba za 66.

Teraz to wszystko wymiotło, więc może być kłopot co nie znaczy że w jakimś tesco czy realu może być

...no to stówka w plery ...ale czego to się nie robi dla dziecka? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyszedł singstar to wiedziałem, że zrobi się obława na te tanie zestawy 2mic bezprzewodowe plus vuocher więc od razu zamówiłem za niecałem 70 zł i teraz patrze i chodzą znacznie drożej. Co do vouchera to już się wypowiadałem na ten temat. Jest problem bo ps4 nie chce przyjąć kodu i tak samo sklep w przeglądarce. Jedyną opcją jest zadzwonienie do kumpla ktory ma ps3 i on musi się zalogowac na twoje konto,wybrać piosenki które przypisują się do twojego konta i wtedy możesz je sobie pobrac na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofony bezprzewodowe przyszły.

Opóźnienie automatyczne - wykrywa 30ms jednak musiałem ustawić 120 jak nie więcej żeby dobrze zaczęło zliczać punkty.

Wykonanie bardzo fajne.

Baterie "oryginalne" Sony praktycznie rozładowane niestety - czas kupić kolejny zestaw akumulatorków w IKEA :D

 

Moim zdaniem jest lepiej niż na telefonie chociaż piorunującego wrażenia na mnie nie zrobiło - może musiałem się więcej pobawić ustawieniami telefonu?? Nie wiem i nie chce nawet sprawdzać żeby się nie okazało że wydałem kasę "za sam wygląd" ;)

 

 

 

A zmieniajac temat... czy komus udało się wyspeiwac SS?

Ja pierdziu. Jak w poprzedniej wersji bez problemu można było wbić SS tak teraz jest jakaś masakra :/ 
Chyba ze są jakies ustawienia trudnosci o ktorych nie wiem :) ? 

 

SS mas zna myśli "Super Gwiazdę" czy jest coś jeszcze wyżej?

W poprzednie części nie grałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli chyba Sing Star :) chyba ze to tez przetlumaczyli :) ostatnio zrobilem ok 2960000 i nie wpadł SS :/ a trophy jest na zdobycie iles razy SS.

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem bo na razie tylko na tyle mnie stać.

Muszę się osłuchać z kawałkami z tej płyty ...a zaraz jeszcze przyjdzie "Impreza". :biggrin:

 

Jnbfs0A.jpg?1


@FreshPrince,

...dziwne bo "SIngStar" powinien wpadać od 2,8KK punktów.

Superstar Quality - earn the "SingStar" score ranking in 20 normal length performances.

 

Adding "normal length" is not necessary, since there are no short versions of songs in the latest SingStar.  SingStar score rating is 2,8mln points. This can be done in the same song. Using two microphones will make both count, so in the best case scenario if both microphones get 2,8 mln points, you will have to do one song 10 times instead of 20. Use the method described in step 3 if the road map.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim nawet Anka i Elza nie pomagają :)

947d0c5552053ad224014456c7039351.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×