Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie kiedy dazo.

Czasowy ex dla Xbotów :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie z innej beczki. Nie grałem w poprzednie dragon age. Słyszałem że części nie są ze sobą ściśle powiązane ale w inkwizycji jest sporo bohaterów i smaczków z poprzednich części. Znalazłem coś takiego jak Dragon Age Keep, jest to aplikacja która pozwala jako tako zapoznać się z historią, dokonać wyborów które można później przenieść do gry. Korzystał ktoś z niej? Czy to dobry pomysł żeby właśnie w ten sposób poznać poprzednie części? Nie bardzo chce mi się wracać na 80 godzin do PS3, ale z drugiej strony jeżeli aplikacja niewiele daje to może się zmusze. Fajnie gdyby wypowiedział się ktoś kto z tego korzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem żeby importować postaci wybory z poprzednich części ;) 

Więcej się nie wypowiem :P

Moim zdaniem bez grania w poprzednie części ta gra bardzo dużo traci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie gralem w poprzednie czesci. Nie importowalem. Fabułę ukonczylem. Na liczniku 45 h a tu jeszcze tyle roboty. Gra swietna i daje jej 10/10. Lokacje piekne. Zastanawia mnie tylko czy warto po skończeniu gry zaczynac od nowa inna postacia? Przeciez mozna przełączać sie pomiedzy pionkami. Czasem latam Sera czy Dorianem :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki skład drużyny polecacie? Mam odblokowanych Sere,Doriana,Varrika,Kasandre,Blackwalla,Cole'a,Vivienne i Solasa.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easy mode to Blackwall, Vivianne i  Sera, tylko musisz dobrze skille dobrać, nie napisałeś kim Ty grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easy mode to Blackwall, Vivianne i  Sera, tylko musisz dobrze skille dobrać, nie napisałeś kim Ty grasz.

Gram wojownikiem dwuręcznym i aktualnie chodze wlasnie z vivienne i blackwallem tylko ze zamiast sery mam doriana.Myslalem nad zamiana go na Varrika ale podales Sere i jestem troche zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecią postacią rotowałem zależnie od okoliczności, po zdobyciu specjalizacji gra robi się na tyle prosta, że obojętnie kogo weźmiesz będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to pora zacząć przygodę z Inkwizycją. O ile próbowałem ogrywać tytuł na PC to zbyt wiele rzeczy mnie tam rozpraszało. Teraz mam nadzieję że gra mi starczy tak z minimum na te 60h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120h i nie zrobiłem wszystkiego .

Puki co gra na 2 miejscu w moim rankingu po BB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że mimo platformy, gra nie trzyma stałych 30 klatek non stop i ma pop up tekstur :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: ukończyłem dane zadanie i pokazał się komunikat aby udać się do sali narad w celu jego zakończenia.

No to idę do sali narad ale tutaj mogę wybrać tylko eksplorację kolejnych miejsc i wybór innych zadań.

A z tym, które wykonałem ciągle nic się nie dzieje.

Ma ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Dalszą częścią tego zadania widoczne jest nowy obszar lub trzeba kogoś gdzieś wysłać. ...albo jest to jakieś zadanie rozłożone w czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Spotkal sie ktos kiedys z bledem po walce z księżkną Florianne, że nie można przejść dalej? Właśnie mnie to spotkało. Leci non stop muzyka z walki, a babsztyla juz dwa razy utukłem...prosta do pokonania na koszmarze to ona nie jest i juz nie wiem jak to popchnąć dalej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...jak zabić smoka ?.

 

Spotkałem już kilka sztuk które sobie latały i atakowały z powietrza ale żaden jeszcze nie zlazł do mnie na ziemie żeby go ubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak to ktoś kiedyś powiedział: trzeba my zadać więcej obrażeń niż on tobie. Póki co mi się jeszcze nie udało żadnego utłuc na hardzie , ale mam dopiero 9 lvl wiec może dlatego

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to, to ja wiem...problem jest taki że one tylko latają i nie schodzą na ziemię. Ubić smoki to pikuś szczególnie że mam poziomy wyższe od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uk i szczały? ;)

Zwykle staromodna porządna kula ognia też zadziała ;)

Smoki mają kilka faz ataku. 

Jak przykujesz jego uwagę to zleci na ziemię.

Nawet zawoła na pomoc dzieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i poszło. Smok zabity a problemem był skrypt który nie odpalał się co powodowało, że smok non stop latał.

 

Walka ze smokami strasznie długa ale za to ciekawa. Wyzwanie żadne ale tego nie przeskoczymy.

 

EDIT: no i Inkwizycja siadła...42h godziny zabawy = koniec fabuły.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie. Ukończyłem główną oś fabularną gry, zwiedzając wszystkie lokacje - większe jak i te pomniejsze. Zadania towarzyszy już też chyba wszystkie odhaczyłem. No i co teraz? No bo tak: brakują mi odłamków aby dostać się do świątyni Solasani (i zrobić te trofeum), tylko skąd brać odłamki, skoro wszystkie lokacje już zrobiłem? Czy w post game jakaś jest dodatkowa miejscówka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie odlamki odkryles i tyle. Gral ktos w ten nowy dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wszystkie. Nie wiem jakim cudem mogłem je wtedy pominąć? Zmęczenie? Nevermind. Abstrahując od tego, mieliście też bug z trofikiem za wszystkie smoki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wystarczyło powtórzyć ostatnią walkę i wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×