Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobyc jeden zamek jeszcze raz i jednego agenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schranz: mnie nie wpadło na przykład za smoki i jeszcze jakieś, nie pamiętam. No ale ja mam to generalnie w ch..... więc odpuściłem. Trofiki w DA:I są zjebane i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azrael88 wystarczy ubic jeszcze jednego i wpadnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiadłem dziś i się okazało że miałem nie ruszoną tą zimową mapkę :)

Zdobyłem zamek postawiłem obóz wszystko wpadło .

Z agentami musiałem zerknąć do neta, na szczęści lizałem ściany w grze niemal wszystko porobiłem więc sporo sam ich znalazłem .

Dołączyłem tegi kapitana z Zaziemia i wpadło .

Ta więc zostało dokończyć story na koszmarze i smoki .

120h na liczniku ...... nigdy bym się tego nie spodziewał po DA że tyle funu mi da !

I nadal mnie ta gra nie muli, nawet jak wbije platynę to wyczyszczę każdą mapę i każdego questa który został, choć niewiele zostało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wili23 - ależ ubiłem wszystkie smoczyce (jakby mi co złego zrobiły...); nie wpadło, ale to olałem, zresztą nie robiłem sejva przed walką i nie chciało mi się powtarzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wili23 - ależ ubiłem wszystkie smoczyce (jakby mi co złego zrobiły...); nie wpadło, ale to olałem, zresztą nie robiłem sejva przed walką i nie chciało mi się powtarzać

Save jest na całą postać a nie przejście gry.

Zaczniesz od nowa, ustawisz łatwy, wbijesz na Zaziemie i ci po pierwszym smoku wpadnie.

Też mi za pierwszym razem nie wpadło ale miałem kopię zapasową save ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzie mogę zdobyć surowiec mistrzowski ktory da mi barierę po każdym uderzeniu czy coś takiego??

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, powiedzcie proszę gdzie znajdę Dalijski Loden i Pluszowy Barchan (ta nazwa to nie żart;))?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już za sobą jakieś 22h rozgrywki, gram qunari wojownikiem i obawiam się, że rozgrywka zaczyna mnie trochę już nużyć. Dopiero dotarłem do Val Royeaux i zastanawiam się ile do zaoferowania ma fabuła i czy nie powinienem zmienić buildu mojemu wojowi żeby był bardziej interesujący. Doszło do tego, że zastanawiam się czy nie kupić diablo 3 i powstrzymuje mnie tylko to, że już wcześniej ograłem je na PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O chłopie, jeszcze masa zabawy przed tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już za sobą jakieś 22h rozgrywki, gram qunari wojownikiem i obawiam się, że rozgrywka zaczyna mnie trochę już nużyć. Dopiero dotarłem do Val Royeaux i zastanawiam się ile do zaoferowania ma fabuła i czy nie powinienem zmienić buildu mojemu wojowi żeby był bardziej interesujący. Doszło do tego, że zastanawiam się czy nie kupić diablo 3 i powstrzymuje mnie tylko to, że już wcześniej ograłem je na PS3 :biggrin:

Mam podobnie do ciebie, też się zaczynam zmuszać żeby włączyć DA:I, im dalej tym gorzej. Diablo ograłem na pc, ps3 i potem kupiłem na ps4, polecam zwłaszcza, że na ps4 to inna gra przez m.in dodatek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walentynka od żony :P

2dlkeme.jpg

 

P.S. Aj low ju

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlej lepiej kwiatka a nie w gry grasz ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kwiatek w tle to storczyk:

3_medium_1.jpg

 

ma charakterystyczne "klapnięte" liście, don't worry :P

A gra zostanie ograna chyba dopiero w letnim okresie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie do ciebie, też się zaczynam zmuszać żeby włączyć DA:I, im dalej tym gorzej. Diablo ograłem na pc, ps3 i potem kupiłem na ps4, polecam zwłaszcza, że na ps4 to inna gra przez m.in dodatek :)

Panowie również grałem qunari wojem z dwuręczniakiem. Doszedłem do momentu, że chciałem już zrobić nową postać. Nagle zacząłem dla odmiany grac innymi postaciami (Vivienne i mase godzin rozgrywki Serą) gra odżyła, 120h za mną i 3trofiki do platyny. Nie zniechęcaj się po 22h, jeszcze masa dobrego soczystego gameplayu przed Toba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką klasę polecacie na pierwsze sielankowe przejście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jaką klasę polecacie na pierwsze sielankowe przejście?

Ja ci polecam łucznika. Dla mnie najprzyjemniejsza klasa :) . 

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy sielankowe podejście ?

NA easy każda postać da radę :)

Ja również 125h, aktualnie męczę smoki a później story kończę .

Story jest na przeciętnym poziomie, na pewno nie jest to element który napędza grę .

Ale jak ktoś uwielbia eksplorację lokacji crafting i trudną taktyczną walkę(na koszmarze) to można się zatracić na 100H +

Jak bym miał oceniać klasy postaci to wojownicy są mega nudni i drewniani, dopiero mając przemyślany build pod dps jako tako można nim pograć .

Najciekawiej gra się wg mnie magiem i łucznikiem, większość czasu latam Viviene to pozwala mi w pełni kontrolować pole bitwy, leczyć, odnawiać barierę itd .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :D

Nigdy nie grałem w Dragon Age. Mam wielka ochote zaczac zabawe z Inkwizycja. Mam takie pytanie czy jak zaczne bezposrednio od tej czesci odbije sie to na historii i zgubie wiele watkow? W sumie nawet nie mam na czym ograc poprzednich czesci. A co do klasy postaci na start dobrze bedzie wybrac łotrzyka z dwoma mieczami w rekach? Mam styl gry taki własnie :D Z gory dzieki za odpowiedz wszystkim i pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz skończyłem grę łotrzykiem z nożami i byłem bardzo zadowolony. Ma fajne i szybkie skille i dość często występuje dla niego mocna broń. Generalnie polecam ;-).

W jedynkę nie grałem, dwójkę tylko liznąłem. Ale i tak mi to nie przeszkadzało, bo bawiłem się świetnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby podrzucić jakiś sprawdzony build do wojownika z dwuręcznym mieczem na Hardzie? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś mógłby podrzucić jakiś sprawdzony build do wojownika z dwuręcznym mieczem na Hardzie? :)

Zależy jaką chcesz specke. Ja robiłem pod Reavera -

 

 

ogólnie polecam jego kanał. Znajdziesz na nim wiele ciekawych pozycji.

Edytowane przez laska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, skończyłem DAI :)

Zrobiłem prawie wszystko co mogłem i po 133h wpadła platyna .

Jest to puki co najlepsza gra na ps4 wg mnie, jestem w szoku jak ta seria się odbudowała na ps4 .

Gdybym miał wystawiać ocenę tak od siebie to dał by bez wachania 9,

130h przepięknej wciągającej jak bagno gry, i gdyby było co robić to grał bym dalej bo nie czuję żadnego znużenia(gdzie w takim Dark souls czy skyrim koło 80h juz nieco muliło)

Fakt story jest nędzne i tu mega minus, jest trochę bugów i niedoróbek ale jako całość REWELACJA .

Nie widziałem nigdzie tak przepięknych lokacji tak satysfakcjonującego systemu walki (na koszmarze) 

I aż trochę mi żal że to już koniec..... leży mi na półce infamous second son ale aż się nie chce odpalać .

Oby Wiedzmin 3 dał mi tyle samo funu co DA .

Z perspektywy miłośnika gier RPG mogę powiedzieć że dla DA warto kupić ps4 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, skończyłem DAI :)

Zrobiłem prawie wszystko co mogłem i po 133h wpadła platyna .

Jest to puki co najlepsza gra na ps4 wg mnie, jestem w szoku jak ta seria się odbudowała na ps4 .

Gdybym miał wystawiać ocenę tak od siebie to dał by bez wachania 9,

130h przepięknej wciągającej jak bagno gry, i gdyby było co robić to grał bym dalej bo nie czuję żadnego znużenia(gdzie w takim Dark souls czy skyrim koło 80h juz nieco muliło)

Fakt story jest nędzne i tu mega minus, jest trochę bugów i niedoróbek ale jako całość REWELACJA .

Nie widziałem nigdzie tak przepięknych lokacji tak satysfakcjonującego systemu walki (na koszmarze) 

I aż trochę mi żal że to już koniec..... leży mi na półce infamous second son ale aż się nie chce odpalać .

Oby Wiedzmin 3 dał mi tyle samo funu co DA .

Z perspektywy miłośnika gier RPG mogę powiedzieć że dla DA warto kupić ps4 .

Jaką klasą postaci grałeś i na jakim poziomie trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest spójna i dobra tylko nie kiedy klikasz O :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×