Skocz do zawartości
DaraS

Street Fighter 5

Rekomendowane odpowiedzi

^^jaka obietnice? Ze dadza laskawie DLC, ktore powinno bylo byc od poczatku na dysku?
NIe jestem wyjadaczem w SF bron Boze, ale SFV to popelina. Nie wiem dlaczego serwisy internetowe pisza, ze mechanika w tej grze jest swietna i w ogole mimo wykastrowanego produktu, to jest to najlepszy SF od 91 roku. Mi sie miodnie gralo w USFIV, potem przyszedl kiepski SFXT, wiec myslalem ze SFV bedzie wlasnie jak USFIV, a tu taki zonk. DLa mnie lipa. W tej chwili ceny tej gry na aukcjach leca na leb na szyje (ceny spadly o polowe - minus prowizja dla serwisu aukcyjnego ewentulanie) wiec nawet nie wiem czy to lajno oplaca sie sprzedawac czy juz odlozyc na pol roku na polke i czekac na latki i DLC...

PS. Na metacritic, USerzy (prawie 1000) ocenilo gre na 3.2 (!!!)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co łaskawie powinno być na dysku? Zawartość którą dostajesz za darmo? Prędzej czy później DLC będziemy mogli wykupić z walutę zdobywaną w grze, zanim to się stanie można te 100k nazbierać. Mamy do zrobienia triale, fabułę, survival. Obecnie łatwo można zarobić od 200k do 300k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty, ale mi sie nie chce pilowac w niegrywalny polprodukt, tylko po to, zeby zdobyc walute, zeby kupic dlc, zeby gra miala w koncu jakis potencjal. Gre sobie dzisiaj odpale. Jesli po takim czasie rzeczywiscie jest to inna gra, albo chociaz zawartosc jest godna miana gry, to chetnie pogram dluzej.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam w tą grę nie grałem. O niej jedynie opowiadał mi znajomy, który pograł w nią może ze 3-4h i odłożył, a potem opchnął i jak sam powiedział nie ma co w niej robić. Mi najlepiej grało się w Street Fighter EX2 Plus pykając Vulcano Rosso. Strasznie okrojony produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał przyjemność wypróbować tryb fabularny, który został dodany do gry w czerwcu? Gra jest aktualnie w promocji, noszę się
z zamiarem zakupu wersji Deluxe, ale chciałbym wiedzieć, czy osoba początkowo nienastawiona na rozgrywki z innymi graczami, ma czego w tej grze szukać.
Z góry dziękuję z odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 25.08.2016 o 12:00, Bełek napisał:

Czy ktoś z was miał przyjemność wypróbować tryb fabularny, który został dodany do gry w czerwcu? Gra jest aktualnie w promocji, noszę się
z zamiarem zakupu wersji Deluxe, ale chciałbym wiedzieć, czy osoba początkowo nienastawiona na rozgrywki z innymi graczami, ma czego w tej grze szukać.
Z góry dziękuję z odpowiedzi.

Ja nie gram online, tylko singiel i do tej pory mam mnóstwo godzin na liczniku. Tryb fabularny fajny, momentami śmieszny. Jeśli bardzo lubisz bijatyki to polecam Ci tryb Przetrwanie, coś ala survival, że niby jedno życie ale ciekawe modyfikacje dochodzą. Przechodząc tryb fabularny, tryb story (indywidualnie dla każdej postaci) czy właśnie Przetrwanie zdobywasz kasę za którą można kupić nowe postaci, areny czy stroje. Dodatkowo za kilka dni wychodzi kolejna wielka aktualizacja z ciekawymi contentami. Jako fan bijatyk polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę czasu minęło...dodali coś do tej gry? Ten season pass coś wprowadził nowego? Popykałbym w jakaś dobrą bijatykę bo wiem, że SF mechanicznie jest bardzo dobry...ale co z resztą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto kupić za tą cenę jaka obecnie jest sklepie ale chyba MKXL jest lepszym wyborem od SFV :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Kolos28 napisał:

Myślę, że warto kupić za tą cenę jaka obecnie jest sklepie ale chyba MKXL jest lepszym wyborem od SFV :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Mortala nie lubię. Zastanowię się jeszcze. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam nad wersją deluxe ale obawiam się, że szybko się mi znudzi.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisi na psn za 99 ziko już, warto brać na kanapowe granie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto, jeśli lubisz tego typu gry :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to w dniu premiery i do tej pory uważam, że warto było to co dopiero za 99 zł z dodanymi funkcjami a we wrześniu kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wstyd sie przyznac ze nie chcialo mi sie do sklepu podjechac w weekend za jedyne 47pln to gonili - w ramach wyprzedazy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to za 47zł chętnie bym zakupił, tym bardziej, że była to wersja pudełkowa.

Jakoś nie lubię cyfrowek. Z drugiej strony za 145zł na pss jest full wydanie z SP :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zakupiłem wersję deluxe.

Mam już za sobą pobrane 10GB gry. Teraz pobiera kolejne 4GB oraz 8gb Story Mode.

Zobaczymy czy czar Super Nintendo powróci, wtedy ostatni raz zagrywalem w Street Fighter i było miodnie :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pobrało mi jeszcze jakąś aktualizacje w wewnątrz gry, po czym gra uruchomiła się ponownie w celu instalacji.

Teraz za każdym razem gdy uruchomię SFV to na ekranie początkowym mam napis instaluje aktualizacje a po chwili, logowanie na serwer.

To prawidłowe zachowanie?

Mam na myśli to instalowane aktualizacji oraz logowanie na serwer za każdym uruchomieniem gry?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udaje sie Wam znalezc przeciwnika w online w sensownym czasie? U mnie trwa to z 15 min. W MKX z 30 sekund zazwyczaj.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udaje się i to jest porażka...

Wielki minus za to dla SFV :38_worried:

Albo tak mało osób gra albo coś mają z serwerami a szkoda bo gra jest świetna.

Ja czekam na update. Podobno mają dodać tryb Arcade :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sf v jak kolejny Sf.... system walki perfect, zakupiona gra w steelboxie na premierę I pomimo wylanego hejtu w internetach nadal jako wielki fan bijatyk stwierdzam : nie ma, I do sf6 nie będzie lepszego systemu walki w bijatykach... hadouken wam w ryj :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejt był uzasadniony. Nadal ta gra oferuje gówno a nie single Player. Z resztą online też ssie bo tak jak Kolos, szuka mi przeciwnika pół godziny. Gdzie w ultra (ps4) trwa to max 10 sekund. Gry się nie pozbywam bo może na starość zapragne opanować tę grę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to przez ten kod sieciowy to odechciewa się grać!

Ten nowy tryb versus COM to też jakaś kpina... Po wygranej przez nas walce, powinno nam automatycznie dobierać nowego przeciwnika. Ogólnie gra jest mogą, dużo trybów i wszystko było by pięknie jakby tylko większość z nich chciała działać dobrze :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu kod sieciowy sprawuje się wzorowo przez co gra się wyśmienicie 👍👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sf to sf... król... pomimo wpadki na premierę nadal pozostaje najlepsza bijatyka od czasów sf4 :kwach:

 

Mk x to koslawy system walki, guilty gear zbyt mały content, kof  to drewno I brzydota, Tekken ma spore problemy techniczne... więc poza pazernoscia I pospiechem capcomu przy premierze sf5 pozostaje krolem.... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×