Skocz do zawartości
Sundayek87

Projekty na konkurs Playstation Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wziałem udział w konkursie Sony Playstation Polska którego zadaniem był stworzenie koszulki gracza. Jako że niestety nieudało mi się wygrać wrzucam tutaj mój projekt. Może komuś sie spodoba :) 

post-18478-0-51915400-1418315608_thumb.j

post-18478-0-51799000-1418315615_thumb.j

post-18478-0-51607800-1418315625_thumb.j

post-18478-0-80666600-1418315635_thumb.j

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz wkleić projekt który wygrał ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sunday, wiadomo kwestia gustu, ale jakbym miał wybierać między zwycięzcą a Twoim wzorem to wygrałbyś z palcem w nosie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrał projekt znajomego organizatora :)

Patrząc na zwycięzki projekt i porównując kilka pozostałych, to chyba masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się starałem jak mogłem troche mi to zajeło. Specialnie plusa zrobilem do konkursu. Projekt ktory wygrał niepowiem pomyslowy ale zbyt prosty moim zdaniem.Sie zastanawiam czy jest sens  brac dalej udzial w innych konkursach na tej stronie... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci pod zwycięską koszulką na FB że powinieneś pokonać swoim koszulkę która wygrała, o reszcie nie piszę bo nie widziałem. O gustach można nie dyskutować, ale skoro miało to być podsumowanie 20 lat Playstation to dlaczego wygrywa ludzik z symbolami z pada zamiast twarzy, a jedynym symbolem 20-lecia jest logo na 20 urodziny. U Ciebie jest to w formie konsol i wygląda bardzo dobrze. Sam miałem zgłosić się do konkursu na ten 20 punktowy plan dnia, ale jak zobacyzłem co wygrało konkurs na koszulkę to sobie odpuściłem, niech się bawią we własnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci pod zwycięską koszulką na FB że powinieneś pokonać swoim koszulkę która wygrała, o reszcie nie piszę bo nie widziałem. O gustach można nie dyskutować, ale skoro miało to być podsumowanie 20 lat Playstation to dlaczego wygrywa ludzik z symbolami z pada zamiast twarzy, a jedynym symbolem 20-lecia jest logo na 20 urodziny. U Ciebie jest to w formie konsol i wygląda bardzo dobrze. Sam miałem zgłosić się do konkursu na ten 20 punktowy plan dnia, ale jak zobacyzłem co wygrało konkurs na koszulkę to sobie odpuściłem, niech się bawią we własnym zakresie.

Niestety nnieudało sie. Bardzo chciałem wygrać. Teraz podjełem się kolejnego wyzwania polegającego na zrobieniu tła na fejsbooka. Juz mam wszystko praktycznie gotowe. Jak uda mi sie to poskładać w całosc to będzie jebnięcie. Cały dzień nad ttym pracuje. Niepoddam się tak łatwo :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wyzwanie Cover na Facebooka zamną.Zdjęcie mojej pracy w załączniku. Jak oceniacie ? Czuje ze konkurencja będzie duza :)

 

post-18478-0-29736000-1418468629_thumb.p

Edytowane przez Sundayek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodzinowy cover z okazji 20 lecia Sony.

Kolejny projekt który przegrał z bliżej nieokreślonym coverem. Udostępniam tutaj. Może wam sie spodoba :)

post-18478-0-10961500-1418841440_thumb.p

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam brać udziału w tych konkursach na FB ;) Raz był konkurs, w którym trzeba było zrobić sobie zdjęcie i wstawić do aplikacji #4theplayers. Jury miało wybrać najlepsze prace, a kryterium wyboru miała być liczba udostępnień. Przez 2 tygodnie męczyłam znajomych, konkurs się zakończył. W Rankingu byłam na zwycięskiej pozycji. Jakie było moje zdziwienie (i wkurzenie), kiedy pojawiły się wyniki, z wybranymi zupełnie innymi zdjęciami :)

 

Edit: A nie, jednak polecam  :pardon:

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×