Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Oplaca się kupić Rocket League za 49zł ?

Tak. Gra jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca się kupić Rocket League za 49zł ?

Warto dodać, że gra jest ekstra, ale wymaga sporo treningu i wprawy + kilku znajomych, albo znajomy z którym będziesz grał. Można 1vs1, ale co kto woli.

Jak chcesz pograć na zasadzie, że włączysz to na jeden mecz, to szybko odpuścisz. W necie gra już bardzo dużo wymiataczy i będziesz ostro się denerwować jak zobaczysz, że im piłka wpada z każdej akcji, a Tobie nigdy.

Pomijam, że granie z AI w tej grze nie ma sensu.

Gra warta uwagi, ale tylko jeśli poświęcisz sporo czasu na trening.

Jeśli nie masz na to siły to lepiej odpuścić wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę traktuję jako przerwa od produkcji AAA, gram sporadycznie 2-3 mecze i po opanowaniu fizyki muszę przyznać iż mało kiedy przegrywam, a zabawa przednia. Polecam serdecznie. 

P.S. zagrajmy razem zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CDP Wiedźmin ze steelbookiem, razem z dodatkiem Serca z kamienia w pudełku wraz z kartami do gwinta w zestawie z koszulką za 299zł https://cdp.pl/zestaw-wiedzmin-3-serca-z-kamienia-ps4-steelbook-koszulka.htmlWarto brać? Wersji cyfrowej w ogóle nie biorę pod uwagę więc steelbook by się przydał, a karty jako dodatkowy smaczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CDP Wiedźmin ze steelbookiem, razem z dodatkiem Serca z kamienia w pudełku wraz z kartami do gwinta w zestawie z koszulką za 299zł https://cdp.pl/zestaw-wiedzmin-3-serca-z-kamienia-ps4-steelbook-koszulka.htmlWarto brać? Wersji cyfrowej w ogóle nie biorę pod uwagę więc steelbook by się przydał, a karty jako dodatkowy smaczek.

Wydaje mi sie ze to dosyć sporo. Wiesiek nowy jest do wychaczenia gdzieś za 160 zł a dodatek z kartami za 70. Czyli wychodzi gdzieś 70 zł za steelbook i tshirt :) z drugiej strony tam masz wszystko w pakiecie z super pewnego źrodła. Sam ocen czy warto :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę myślę, że warto. Ale w samą grę na razie nie pogram, z racji tego, że pozostałe 7 książęk chcę przeczytać. Obawiam się tylko, że zanim je przeczytam, edycja w pudelku Serca z Kamienia nie będzie już dostępna lub nawet zdrożeje - opisana jest jako 'edycja limitowana'. Co do samej gry to nie jestem pewien czy przez kwartał znacząco stanieje. Może na razie sam dodatek kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz zamiaru grać to olej to tym bardziej.

Jak będziesz wiedział, że przyjdzie czas na grę to wtedy kupisz.

Do tego czasu na pewno jeszcze bardziej stanieje, albo pojawią się inne edycje, bardziej warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie zdrapki do PSN? Ktoś polecił fabrykę graczy, ale nie mają na stanie już akurat PSN 100zł, może ktoś podesłać z jakiegoś innego pewnego źródła, oczywiście wysyłka email mnie interesuje :) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te piękne czasy, że zdrapkę PSN 100 można było na allegro za 80 pare złotych zakupić  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrapki na XBL dalej się da.

*badum tssssss*

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio poszukiwałem psn100 i często zdarzały się ceny przekraczające 100zł  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zdrapek jest ostatnio coraz mniej i zastanawiam się dlaczego ? Może ktoś ma dostęp do informacji na ten temat ? Bez możliwości kupna zdrapki poniżej 100 zł wolę płacić kredytówką, o wiele wygodniej. 

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zdrapek jest ostatnio coraz mniej i zastanawiam się dlaczego ? Może ktoś ma dostęp do informacji na ten temat ? Bez możliwości kupna zdrapki poniżej 100 zł wolę płacić kredytówką, o wiele wygodniej. 

W empiku są różne zdrapki : 28,36,70 etc. Tylko jaki jest sens kupowania zdrapki o jakimś nominale skoro można zapłacić kartą ?  :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku są różne zdrapki : 28,36,70 etc. Tylko jaki jest sens kupowania zdrapki o jakimś nominale skoro można zapłacić kartą ? ardon:

No dokladnie. Dlatego mnie interesuja tylko zdrapki w cenie nizszej niz wartosc zasilenia

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku są różne zdrapki : 28,36,70 etc. Tylko jaki jest sens kupowania zdrapki o jakimś nominale skoro można zapłacić kartą ?  :pardon:

Ja mam dożywotni uraz do Sony za zabezpieczanie danych. Każdy kto w pocie czoła dzwonił zastrzegać kartę bo ukrywano włam do PSN woli zostać przy zdrapkach.

 

Karty zdrapki zawsze w okolicach świąt przekraczają 100, ale w każdym innym miesiącu roku można kupić poniżej wartości nominalnej

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dożywotni uraz do Sony za zabezpieczanie danych. Każdy kto w pocie czoła dzwonił zastrzegać kartę bo ukrywano włam do PSN woli zostać przy zdrapkach.

 

Karty zdrapki zawsze w okolicach świąt przekraczają 100, ale w każdym innym miesiącu roku można kupić poniżej wartości nominalnej

 

Dlatego najlepiej mieć wirtualną kartę, jak chcesz coś kupić to ją ładujesz odpowiednią kwotą i gotowe :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej mieć wirtualną kartę, jak chcesz coś kupić to ją ładujesz odpowiednią kwotą i gotowe :)

Tia tylko zgodnie z rekomendacja czy tam zaleceniem KNF każdy bank likwiduje takie karty.

 

Teraz jedynie posiadać jakieś drugie darmowe konto z kartą do płatności w necie i tam przelewać hajs jak jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, istnieje możliwość przelania jakiejś kwoty np. żeby ktoś przelał mi 5 zł na moje konto na PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrapki albo zasilenie konta z podpiętej karty / PayPala (nie w PL). ALe nie tak niską kwotą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdrapki kupuje w media markt lub saturnie a gdy zdarzyło się że tam nie było to w sklepie sony (tu warto przy kasie zapytac bo rzadko widze na regałach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, istnieje możliwość przelania jakiejś kwoty np. żeby ktoś przelał mi 5 zł na moje konto na PSN?

W Polsce najniższe doładowanie kartą to 20zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda, bo brakuje mi 5 zł do Raymana -,- no nic, będę musiał sobie doładować, dzięki w takim razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem ostatnio zdrapke za 36 zl w empiku i dostalem kozacka smyczke dokluczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×