Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT - USTAWKI MECZOWE

Rekomendowane odpowiedzi

Gomi żyjesz ? kiedy możesz grać?

Piachu żyje ale zastanawiam się jak jest z Tobą bo przecie my już grali :-D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu żyje ale zastanawiam się jak jest z Tobą bo przecie my już grali :-D

Masakra Hehe z Diksonem nie grałem

Dikson, żyjesz ? ;)))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz dostępny kto gra? :) Nie bać się :) bo w tym tempie nie zagram wszystkich meczy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos z osob z ktorymi jeszcze nie grałem bedzie dzisiaj dostepny po godzinie 22? Istna promocja na punkty, gram ostatnio beznadziejnie wiec mozecie powiekszyc swoje dorobki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dikson,danon, joseph969, baku83, GomiPL i O. Tadeusz, mam taki plan co by skończyć skończyć swoje mecze w ten weekend. Plan nie powiedzie się bez waszej pomocy :P Dlatego mam prośbę o info (najlepiej na priv) czy dysponujecie czasem i w jakich godzinach. Mam nadziej że to dogramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie weekendy różnie, dlatego jak tylko się pojawię i będę mial czas aby rozegrać dwa mecze i będziesz dostępny to napewno się odezwę. Zawsze jak tylko odpalam FIFE, to zaglądam w znajomych czy nie ma kogoś online żeby zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę czynny za jakąś godzinkę jak co, także Baku można zagrać po 22 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema dzisij i jutro moge grac caly dzien w ndz nie wem jak z czasem. W tyg jest sabo, poniewaz pracuje. Pozdrawiam i czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem do gry dzisiaj do późnych godzin, jutro wieczór a niedziela ciężko powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że wczoraj nie odpisałem już 2 osobom jakoś po 23, ale nie byłemj w stanie, trochę piwek poszło i po tym jak mnie bodajże  Depcik zdemolował 0:7 stwierdziłem , że refleksu już mam 0 i trzeba było odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że wczoraj nie odpisałem już 2 osobom jakoś po 23, ale nie byłemj w stanie, trochę piwek poszło i po tym jak mnie bodajże Depcik zdemolował 0:7 stwierdziłem , że refleksu już mam 0 i trzeba było odpuścić.

Rozumiem, wybaczam :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soorki joseph, zagralem z Awrukiem i Pietruchem, teraz nie moge bo caly dom juz na nogach, troche roboty jest. Odezwe sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czwartku włącznie musze rozegrać wszystkie mecze, bowiem w piątek wyjeżdzam w delegacje do Wrocławia na targi fitness (swoja drogą zapraszam! :) ) i nie będzie mnie do niedzieli. Zostały mi 4 osoby, jestem dostępny codziennie od około 22 jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku zaklepuje sobie Ciebie w czwartek na 22 bo ja mam czas tylko w czwartek i w piątek.

 

EDIT:

złe dni wpisałem.

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czwartku włącznie musze rozegrać wszystkie mecze, bowiem w piątek wyjeżdzam w delegacje do Wrocławia na targi fitness (swoja drogą zapraszam! :) ) i nie będzie mnie do niedzieli. Zostały mi 4 osoby, jestem dostępny codziennie od około 22 jak coś.

Kurcze, a dałbyś radę dzisiaj ok. 21 (lub wcześniej)?

Ja znowu po 22 to też tylko w czwartek i to po wojnie domowej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a dałbyś radę dzisiaj ok. 21 (lub wcześniej)?

Ja znowu po 22 to też tylko w czwartek i to po wojnie domowej

Dzisiaj i jutro może być ciężko, żona okupuje w poniedziałki i wtorki tv, bo jest M jak pierdoly i dopiero mogę po 22 :( natomiast postaram się byc około 19, ale nie obiecuje. Jak będę i zobaczę że jesteś to od razu napiszę na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i jutro może być ciężko, żona okupuje w poniedziałki i wtorki tv, bo jest M jak pierdoly i dopiero mogę po 22 :sad: natomiast postaram się byc około 19, ale nie obiecuje. Jak będę i zobaczę że jesteś to od razu napiszę na psn.

ok, to ja tez tak będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę dostępny dopiero w czwartek. Zostało kilka spotkań, mam nadzieję że rozegramy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×