Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

To wiem mialem ok 4l poprosilem o 22l a po picie mialem 14 jakim cudem a na drugim zjezdzie zalali poprzednia wartosc co prosilem 22 a chcialem 8 wiec nie kumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na temat PIT to sie nie wypowiadam byłem tam tak często jak Cygan pod marketem. A wyscig fajny udało sie duzo odrobić straty okrążeń do rywali i w ostateczności strata tylko 4okr :) wiec cieszę sie z tego ;) i do następnego

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up a ja myślałem, że dnf-a zaliczyłeś, a tu taki klops ;)

@niagar w takim razie patch, który miał ten bug poprawić, ch... dał, w tym tempie, to najwcześniej w PC 2 zaczną odpowiednio lać do baku :/

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Wyscig ukończyłem ale z problemami :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzająca jest ta gra ecodriving stosowałem bo zamiast 26 wlali mi 20 i P1 straciłem cholera jasna frustrujące to jest musiałem zjechać jeszcze raz do pit stpu :sad:

brakło mi na 1 kółko plus zjazdowe kółko do boksu 

Gustaw, ale to większość osób tak miało w tym wyścigu i chyba tylko F1 maniak pojechał na 1 pit. Przecież twoje p1 w tym wyścigu byłoby dlatego bo innych wychujała gra. 

Ja zjeżdżając miałem ok 20s zapasu nad 2 miejscem i nie dość, że stałem bardzo długo w pit stopie aby wszystko dobrze poustawiać czyli opony, ciśnienie ustawić ok i paliwo aby było 30l, a po wyjeździe mam dalej deszczowe i dodatkowo 18L czyli za mało, wiec też jestem zmuszony zjechać ponownie i spadam na p4. Jednak po drugim pit stop paliwa dolali tyle co ustawiłem wcześniej czyli miałem 30L czyli teraz dużo za dużo, ale nie chciałem już kombinować aby nie zjeżdżać ponownie, jednak znowu na złych oponach. 

Oprócz źle działających pit stopów, to wyścig fajny a pogoda super zagrała. Zaczęło padać na 5 minut przed końcem kwalifikacji i ogólnie wrażenie wizualne i dźwiękowe są super(oprócz kropel na szybie). Jak mocniej padało, to było to czuć i widać na nawierzchni, a i dźwięk kropel uderzających o auto był głośniejszy i z większą częstotliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig bardzo fajny.Deszczowa pogoda pomogła mi uzyskać P4 bo inaczej pewnie zamykał bym stawkę.Troche miałem problem bo rozładował mi się pad i byłem lekko głuchy grając na dźwięku z TV przez co pierwsze dwa kółka były słabe.

Na szczęście udało mi się złapać niezły rytm i pojechać na jeden pit stop chociaż tak założyli mi deszczówki i na suchym przegrzewały mi się opony co powodowało błędy a po jednym z nich straciłem P3 na rzecz Piotrasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cichą nadzieję że coś z tym zrobią bo gra fajna ekipa dobra a od wrześnie będzie coś może na serio ze ściganiem jak będzie nas jeszcze więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechalem na 1 pitstop. ale moje tempo pupy nie urywalo wiec nie ma co nawet sie wychylac mowiac o pitach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak czasy na nowym torze

Przed chwila pojezdzilem po silver a najlepszy czas jaki udało mi sie wykręcić to 1:08,225 wiec bez rewelacji

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ustalimy sobie jakiś dzień w tygodniu na wspólny trening? Piątek 21:00? Bedzie to fajny event to wspólnego pojezdzenia i pogadania. Takie luźne ściganko przed niedzielnym eventem. Co Wy na to? Ewentualnie innym dzień, ale z gory ustalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za. Jesli chodzi o mnie to Sroda była by optymalnym dniem na trening :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja srode lubie..

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli oficjalne jutro pierwszy otwarty trening o godzinie 22:00 :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak narodziła sie nowa, swiecka tradycja ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez SMokey76er
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj katowałem tą gre ze 6 godzin i wiecie gdzie fajny ubaw znalazłem caterchamem tym mocniejszym na Watkins glen kurczę świetny tor.

 

dziś dodatki oficjalnie Audi Pack i nowa trasa Ruapuna Park - chyba po parku będziemy jeździć.

 

 

ps.

a i z przykrych spraw wczoraj pochowali Julesa Bianchiego pierwsza ofiara śmiertelna w F1 od Artona Senny  :sad:

http://f1.autoklub.pl/news/pogrzeb-julesa-bianchiego,62503

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się zejść poniżej 1:08 na ok 10L paliwa, ale więcej już chyba nie dam rady zejść. Tor trochę nudny i prosty. Uczucie podobne jak na brands hathc indy czyli jest świadomość, że jedziemy po wykastrowanej pętli. Szkoda, że zamiast tego lub BH indy nie wrzuciłeś Sieniu tego kozackiego Cadwell GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz układałem na szybko i starałem sie aby był podobny do oryginalnych torów po jakich scigają sie te Ginetty. Jesli chodzi o te zejście poniżej 1:08 to zmieniałeś cos w swojej żylecie czy pełna seria :)

Piotras

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę moim czasem, 1:07:463, przy czym przez bardzo dlugi czas nie moglem zejsc ponizej 1:08. Kluczem ustwienia które tylko troszeczke zmieniłem ze snettertonu i pierwszy zakręt na którym można sporo stracić i zyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz układałem na szybko i starałem sie aby był podobny do oryginalnych torów po jakich scigają sie te Ginetty. Jesli chodzi o te zejście poniżej 1:08 to zmieniałeś cos w swojej żylecie czy pełna seria :)

Piotras

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Oprócz ciśnienia i hamulców nic nie ruszam. Względem snetterton zmieniłem tylko trochę balans hamulców bo tam miałem bardzo na przód jakieś 63%, a teraz 60. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy trening fajny tylko frekwencja niska bo bylo nas trzech tor raczej nudny ciezko bedzie o wyprzedzanie pierwszy zakret jak ktos pisal bardzo wazny zeby uzyskac dobry czas no i bledy bledy raz zaczelismy wyscig i po starcie zaczelo odliczanie do mety a z tym moim czasem to sam nie mam pojecia jak to weszlo powtorki nie zapisalem ale musialem przyciac tam gdzie jest wyjaz na dluga prosta wchodze tam na 2 jakos mi latwiej niz na 3 i gra zaliczyla czas czyli bledy a byl imponujacy bo 1:06:8xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trening bardzo udany,tylko ta frekwencja no coz moze kiedys doczekamy większej :) Ale najwazniejsze ze trening sie odbył w online bo samotna jazda jest tym autkiem dosc nudna ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie bylo.. pozatym ja nakrecilem sie na twitcha. Bede popularny :D Ogolnie dzieki sieniu za nauki jazdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×