Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Za dwa tygodnie koniec serii i co dalej? :P

W przyszłym tygodniu podam propozycje kolejnego eventu ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dopiero dzisiaj mam chwilkę, by pośmigać, więc na dobre czasy się nie nastawiam. Tor trochę z dupy, gdzie nie ma za dużo "wypadkowych" miejsc, to i chęci brak ;) Jednak jak czytam o 1:06 to się nogami zakrywam. Ja, gdy uda się zejść <1:10 to już jest gites, pewnie z 1s mógłbym jeszcze urwać, ale 3, to już kosmos :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:06 to był jakis blad ;) normalne czasy to 1:07-1:08 wiec nie jest zle :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 1:06 to jest prawie niemozliwe sam nie mam pojecia jak sie udalo zdobyc taki wynik juz go nie powtorzylem tak to mam ok 1:08:xxx nieraz 1:07:xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ja tez najlepsze krece w ok. 1:07:4-6 ale ogolnie to ciezko sie schodzi ponizej 1:08. Dokladnie to co laptok napisal, tor nudny to i checi brak, jakos kompletnie mi sie nie chcialo jezdzic po tym torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie coś dzisiaj jakiś trening albo cuś gdzieś  21:40 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko zobacze co renault clio sie dzieje:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko zobacze co renault clio sie dzieje:)

Tez maja wyscig o 21:00

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieraj pokoja...Sieniu pocwiczmy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wyścig do pita fajna walka i pomimo spina dobrze się jechało nawet doganiałem sienia i biłem rekordy swoje na każdym kolejnym kółku bo ciągle 1:07 jechałem :o aż się dziwiłem, że ja tak umiem :d

 

Niestety w picie pomimo tego, że posprawdzałem wszystko to @%^ w lewej przedniej miałem temperatury 160 a w innych z kolei za niskie bo ~75. :| Więc na każdym kurfa prawym zakręcie czyli na niemal wszystkich jechałem ~10 km/h wolniej. Jednak jeszcze fajniej było na dohamowaniach bo mnie ściągało na prawo :d

 

Późniejsza jazda radicalami była fajna tylko proszę, sieniu, daj do kalnedarza Brno :>

 

 

I jeszcze pytanie za 100 punktów do klasyfikacji generalnej.

 

Powiedzcie mi jak ustawić głośność rozmów w słuchawkach? :P

 

Jak odpalam na głośnikach z tv to jest idealnie ale jak przełączam na słuchawki to prawie nic nie słychać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co z tym malowaniem. Spr przed wyścigiem, w lobby, zatwierdziłem 12, a wyjechałem na #13 Jak się okazało pechowo :/ Start trochę nerwowy, ale skorzystałem z lekkiego zamieszania i wbiłem na P6. Oczywiście, zdawałem sobie sprawę, że za długo nie wytrwam ;) ale nie sądziłem, że to tak szybko nastąpi. Pomógł mi w tym Smokey. Na długiej prostej mnie wyprzedził, ja natomiast do lewego zakrętu podszedłem trochę zbyt optymistycznie i chociaż udało się wcisnąć, to Smokeya lekko wyrzuciło. Jednak jego powrót, również nie należał do zbyt czystych, przez co zostałem wypchnięty na kuwete. I pewnie wszystko by się rozeszło po kościach, gdybym nie poczuł potrzeby nagrania zdarzenia :P Niefortunnie nacisnąłem 2x share, wlazłem do menu i... wylądowałem na bandzie :( Następnie przy próbie rozpaczliwego pościgu, kolejny błąd, tarka, dzwon i koniec wyścigu. Straty już były nie do odrobienia. Co ciekawe 1:09,8 udało się uzyskać, bodajże na 2 kółku, ale później zabrakło króliczka i do końca wyścigu, już tego nie przeskoczyłem. Ogólnie tor nudny, jak flaki z olejem.

Ps. Czekam na screeny, bo nie zdążyłem cyknąć zdjęcia.

Ze słuchawkami nie pomogę. Sam mam problem z Elite, dźwięki hulają, a na czacie cisza.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptok, spojrz na swój manewr we wczesniejszym zakrecie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega wyścig i mimo nudnego toru, to jednak cały czas było fajne ściganie.  W kwali nie mogłem zejść poniżej 1,08 i P3 jednak dobry start i awans na p2 co po kilku okr spierdzieliłem łapiąc spina i spadłem na p7 lub p8. Jednak udało się trochę odrobić miejsc jak i wykorzystać błędy innych i awansowałem na p2 ze stratą około 10 s do Niagara. Trochę odrabiałem, ale bardzo mało więc liczyłem na szybki pit i udał się perfekt bo jak autko dojechało na stanowisko, to już zamykałem tabelkę, więc nic nie straciłem. W końcu idealnie mi nalali i wyjechałem ok 1,5 s za Niagarem. Niagar mimo świetnego tempa pechowo znalazł się po pit stopie za Smokeyem, który jeszcze nie zjechał i nie mól sobie z nim poradzić co udało mi się wykorzystać i awansować na P1.  Co by nie mówić, mimo sporego błędu, to jednak miałem fartowny wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smokey, to przecież napisałem, że wpasowałem się, jak Riccardo na hungaroringu ;) i chociaż wynik można ustalić na 1:1, to przez share, a dokładniej swój palec, oberwałem podwójnie. Pomijam już fakt, że trochę mi skakałeś po torze (nie byłeś u mnie, razem z errorem na zielono), ale na to nie mamy wpływu.

Ps. A tek BTW, kto rozwalił tabliczki z pierwszego zakrętu. Przez jakiś czas za cholerę nie mogłem złapać dohamowania :P tzn później się nauczyłem, że wystarczy odpuścić na sek gaz ;)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez przestawil sie numer z 13tki z ktora zawsze jezdzilem na 36 chyba.

 

Ogolnie wyscig super, po kwalifikacjach bylem pozytywnie nastawiony, wyjezdzam na pola startowe i nagle sie okazuje ze nie mam HUDa. Musialem zmienic na kamere z kokpitu, żeby wiedziec kiedy biegi zmieniac i ogolnie w pierwszej czesci wyscigu sporo stracilem przyzwyczjajac sie do widoku, biegow i probujac przywrocic HuDa roznymi przyciskami. W drugiej czesci duzo lepiej mi sie jechalo i caly czas jezdzilem ponizej 1:08.

 

Wyscig ogolnie super, szkoda poczatku bo byla realna szansa na P1, no ale coz...

 

P.S Swietna walke z Sieniem mialem przez chyba 10 okr :D Jak nagrywales to moze wrzucilbys na forum? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a moj wyscig taki se...

Start zaskakujaco dobry... z p7 na p3... Zescie chyba dopalaczy nie wzieli... ja wzialem.. jednak potem oddalilem ta opcje i juz spadalem nizej i nizej. Za Smokeyem sie trzymalem (troche szkoda ze nie dalo sie ciebie dojsc jak to mialo miejsce w gt6 :( ) Swietna jego jazda spowodowala ze za bardzo chcialem i nie wyrobilem razy kilka. Zibi potem narobil mi strachu. Tak chyba z 10 kolek za mna.. az do momentu w ktorym pomogla mi gra i Zibi wpadl na bande po stronie gdzie bandy nie ma :D

 

Dzieki za sciganie i graty dla wygranych.

 

Po wyscigu pojechalismy w czyms co bardzo mi sie podoba. Ten Radical ma potencjal. Jakos duzo lepiej mi sie prowadzi niz ta zyleta... Moze w nastepnym evencie cos wiecej powalcze. Pozatym ja tez mialem problemy z malowaniem.

 

ps...

takie durne pytanie...

Jak wy startujecie?? Trzymacie gaz w podlodze czy raczej nie? z biegiem czy na jalowym?? na recznym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam gaz z biegiem i sprzeglo (t3pa) mam wiec troche latwiej mi ruszac.Wyscig udany ze wzgledu na dobra pozycje start mialem bardzo dobry zaraz znalazlem sie na p1 i pusty tor przed soba odjechalem na ok 6 sekund i spokojnie jechalem dobrym tempem pozniej cos sie z tylu dzialo mialem juz ok 10 sekund i ten pit zablokowalem sie za Smokeyem i za cholere nie moglem go wyprzedzic musialem odpuszczac gaz i sporo tracilem przez co dogonil nas Piotras i wyprzedzil obydwoch pozniej wyprzedzilem Smokeya i robilem przewage ale Piotrasa juz bylo ciezko dogonic wiec spokojnie pilnowalem swojej pozycji zeby nie popelnic bledu.Panowie od wtorku zaczynam urlop wiec w ostatnim wyscigu nie bede bral udzialu zycze wam powodzenia bardzo fajne sie jezdzilo i czekam na kolejny event do milego

Edytowane przez niagar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

079ff782a2e326d945f4813b1e2afedc.jpge636f14d587b499ab82d8eff13586f5b.jpg

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, mamy rozstrzygnięcie jeśli chodzi o 1 i 2 miejsce, o 3 powalczą Niagar, Zybi i Michał. Można składać gratulacje :D

ginetta.png

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i sorry za brak wiadomości z mojej strony ale już w tym sezonie nie zasiądę za sterami Ginetty... Powód godziny pracy przez ten system 4 brygadowy ehh. Mam nadzieje że widzimy się w nowym sezonie. Jeszcze raz dzięki i powodzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie bede ostatni...:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie napisac jakie mielisci wczoraj na wyscig ustawione cisnienie opon na start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.25 z przodu i z tylu

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×