Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem się za tabelkę jeszcze przed śniadaniem i to był błąd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zeby mnie na ostatnim miejscu umiescic.. Walczylem wczoraj jak lew aby nie byc ostatni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dupy czy nie z dupy ale walka byla... ino ze wyszlo jak zwykle... ale chcialem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już po urlopach wyjazdach na razie wracam w niedzielę wieczór i środowe treningi

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5641659657

sprzedaje , jak jakiś babol zauważycie podajcie mi proszę
jak ktoś od nas zainteresowany za 15 000 oddam

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy trening zaliczam do bardo udanych pomimo małej frekwencji,po kilku intensywnych okrążeniach udało sie zejsc z wyjściowych 1:35,xxx do regularnych 1:32,xxx,a najlepsze okrążenie 1:32,120 z tego co pamietam wiec jest spory progres :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze tak moze byc ale wczoraj na treningu robilismy czasy ok 1.33.xxx wiec moze tez to byc dosyc wyrownany wyscig chyba ze trafia sie jakies przygody.Ja dzis troche posmigalem i tez schodzilem na 1.32.xxx no ale luzna jazda a rywalizacja to dwie rozne sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w ta niedziele pojedziemy wyscig o 22:00 moze to poprawi frekwencje. A jesli nie to bede zmuszony zawiesić obie serie i zrobic jedna super serie

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze teraz wyscig odbedzie sie o 22 zobaczymy ile osob sie pojawi co glosowali za ta godzina bedzie czysta sprawa czy robimy nowa serie czy lecimy dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem i chętnie wpadnę ...choć obiecać nie mogę;) Głównie dla tego że nie odpalałem gry od miesięcy , 0 ustawień auta czy pit stopu, a potrzebę ścigania w pełni  dalej zaspokajam w GT6:) 

Skoro jednak jest bardziej realna szansa na wyrobienie się na wyścig to postaram się to wykorzystać :)

 

Temat obserwuje i to co mógł bym podpowiedzieć to nie zmieniajcie jeszcze formuły ligi. Jeszcze wciąż ludzie są w rozjazdach i w każdej lidze jezdzi mniej osób . Ja bym poczekał do końca września. Jeśli jednak dalej będziecie się ścigać po 6-8 w jednym i drugim pokoju to lepiej połączyć i mieć frajdę z pełnego składu. W sumie jak już ładnych parę lat śmigam w organizowanych zawodach to ludzie przychodzą i odchodzą , różnie bywa i dopiero przy 20-30 chętnych na  ściganie regularnie zbierze się  szesnastka. Zawsze ktoś z jakichś powodów nie może i dobrze mieć wtedy zapas...chętnych:)

 

Pozdro i do zobaczenia w niedzielę ....oby:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Yogi piszę, żeby prawie zawsze był pełny pokój, chętnych musi +20. Dotychczas najwięcej nas było 12(chyba) i to tylko na pierwszym wyścigu w Ginetta junior, a jak wiadomo nie ścigał się wtedy Error, Tomek i Maniak, którzy teraz zawsze są. Nie ma co patrzeć, że zapisało się więcej osób.  Chyba lepiej jak będzie brakowało miejsca niż mają być ciągle pustki. Jeśli jest za dużo chętnych, to tylko się cieszyć i jest na to sprawdzony sposób z listą rezerwowych. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22.00 to bardzo dobra opcja... u mnie czas wolniej leci wiec lepiej... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady jednak. Zeby sciganie mialo jakikolwiek sens w powaznych zawodach trzeba wczuc sie w gre , poznac auto i tor. Ja nie poswiecilem nawet chwili na cokolwiek z tych zeczy w PC. Za duzo innych fajnych gier na ps4 , nie bylo czasu i ochoty.

Takze start jest raczej bez sensu bo jedyne co mogl bym wniesc na tor to chaos i amatorke;)

Mysle ze jak polaczycie obie ligi to miodniej sie bedzie Wam scigalo bo w komplecie:))))

Pozdrawiam i udanych zawodow zycze:))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie, ja dziś odpuszczam wyścig. Powoli dochodze do siebie, ale niema sensu startować. W tygodniu pojawie się na treningu. Do zobaczenia na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ja tez rady nie dam.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema to jak przesunięć godzine wyscigu na 22:00 zeby polepszyć frekwencje. A zamiast tego wyszlo pogorszenie :/

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam z powodu braku kierownicy która poszła do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jak coś, najwyżej się sam przejadę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie z lekka robic coraz wiekszy problem z frekwencja chyba naprawde czas polaczyc lige bo dzis bedziemy pewnie w pieciu jechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie pojechac dzisiaj, a od przyszlego tygodnia zrobic osobny temat i nowa, polaczona lige. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

476842461d174986fe5f2ba56bba2f99.jpg2d125cc5921792a4023bcb420d0b13b7.jpg

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To my to zaliczamy do ligi czy nie bo cos byla mowa ze luzna jazda a za tydzien jedziemy lige jezeli frekwencja dopisze jezeli nie to laczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem to z automatu :)

Wydaje mi sie ze ten tor przesuniemy na koniec kalendarza. A jesli frekwencja nie dopisze w następna niedziele to zawieszam obie ligi i robie jedna super serie ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mysle ze powinnismy dac szanse jeszcze jeden weekend i tor powinien zostac ten sam jezeli sytuacja sie powtorzy to wtedy laczymy lige

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×