Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez, jeszcze 20 min pokazuje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dramat pokazuje 6h nie wiem co jest grane pierwszy raz tak mam :/ ,i wyglada na to ze bede musiał odpuścić dzisiaj wyscig przez jeb.... Łatkę :(

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu przełóżmy wyścig, każdy zainstaluje pacza, oswoi się z nowymi ficzerami bo teraz to w sumie nie wiadomo czego się spodziewać, o której godzinie wystartujemy i jakie niespodzianki jeszcze wyjdą. Co jak co ale bez szefa jechać jakoś tak dziwnie, szczególnie na starcie nowej, tak miodnej serii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nikt nie dał info na forum. Ani tu ani w temacie pcars o tym nie było. A łatka moim zdaniem najważniejsza i najbardziej usprawniająca grę z dotychczasowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieniu, robiles resa konsoli?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wszystko juz zrobiłem teraz pokazuje mi 4minuty miejmy nadzieje ze sie uda

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze 8 min. Powinno byc ok

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka nadzieje :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie resa. Stanelo :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig przefajny. Przez pewien czas jechałem na P3, potem nieco ścigania z Errorem, błędy, utrata pozycji i kiedy dopadł nas Piotras i wylądowałem na P5 pozostała jedna myśl - dojechać w jednym kawałku do mety. Przez pewien czas się udawało, nie robiłem błędów, reszta była sporo z tyłu. Pitstop po 18. okrążeniu poszedł tak, że na następnym okrążeniu zjechałem jeszcze raz - nie zmienili opon i jechałem na felgach. Szczególnie mocno we znaki wdała się lewa przednia opona - zjadało ją szybko i auto traciło na zakrętach bardzo mocno. Pierwsza poważna strata za mną. Kolejne przede mną :) Druga - siada na mnie jakaś latająca kreatura, ubijam ale na zakręcie okazuje się, że nieskutecznie - kolejny strzał i owad żegna się z życiem ale auto leci w piach. Potem jakieś ściganko bodajże ze Smokeyem i na pierwszym zakręcie po prostej S/M coś nie poradziłem sobie z redukcją i auto zamarło po dohamowaniu chyba na szóstce. Żenada. 

 

Gdyby utrzymać tempo z pierwszego stintu i ustrzec się od przygód - byłoby pewnie przyzwoite P5 ale gdybać to sobie można :) Tak czy siak przednia zabawa i mam nadzieję, że godz. 22:00 będzie już na stałe - wtedy będę częstym gościem w MRL :) Dzięki wszystkim za świetne zawody. Sieniu, dobór auta pierwsza klasa! :)

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy wyscig jaki miałem,najpierw w kwali utknąłem za wolniej jadącymi zawodnikami i to nie pozwoliło mi wykręcić dobrego czasu i w rezultacie start z P5. Dobry start i szybko udaje mi sie przecisnąć na P3 i po walce z errorem spadam na P4. Pozniej na okr nr3 popełniam blad i spadam na P5 i moj wyscig kończy sie na okr4 zjazd do PIT spadek na P10 i brak chęci do dalszej jazdy przez większość wyscigu miałem jedna mysl rozłączyć sie i zakończyć ta nierówna walkę. Bo czasy miałem na P3-P4 spokojnie. A tak P8 95d4cae34629b2c6f83fdfea190e422b.jpg9c96f270a4e2ef40de96573907ed17bc.jpg

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścig super. Lubię(jednak podczas wyścigu jest wkurw) jak coś na początku się posypie bo później cały wyścig trzeba odrabiać i jest mega ściganie. Nie podobało mi się co zrobił prawdopodobnie Niagar na starcie. Miałem całkiem solidny start i z P2 wskoczyłem na P1 jednak po chwili zostałem wypchnięty. Rozumiem, że jak ktoś mega wystartował(może nawet z falstartem) to chcę to wykorzystać, ale nie można pchać się na siłę i jeśli nie ma miejsca, to trudno, trzeba odpuścić. Jeśli by ktoś mógł, to proszę o wrzucenie powtórki(od łątki 3.0 można się przełączać na auta innych) ze startu bo zapomniałem zapisać. Trochę mnie to wkurzyło i się za bardzo podpaliłem przez co zaatakowałem Tomka gdy zobaczyłem, że poszedł trochę szerzej na tej szybkiej szykanie, ale niestety lekko go podciąłem i  wylądowaliśmy na trawie, a Tomek chyba nawet lekko na bandzie. Myślę, że to się nadaję na karę i przepraszam Cię jeszcze raz za to. Tak jak później mówiłeś auta po tym były lekko uszkodzone(u mnie tylko trochę wolniejsze na prostych, pewnie coś z aerodynamiką).

Do używających t300.
Czy dalej macie słabnący FF w kierownicy? W ginetta junior chyba w żadnym wyścigu mi się to nie przydarzyło, ale w niektórych autach nadal to występowało, czasem nawet po zaledwie kilku okr. Testowałem już różne opcje i miałem wrażenie, że pomaga, to jednak znowu problem powracał. Tutaj już na 9/10 okr mi osłabł i po pit stopie wrócił na jakieś 2 okr po czym znowu słabł. FF w głównych opcjach mam na 100, ale jeździłem trochę na 75 kombinując z większą siła w skali głównej w aucie i jednak problem powracał.  Na ten czas gra już jest tak dobra, że jedynie co mi nie pasuję to ten problem t300 z pcars. Lubiłem naprawdę mocny FF(w gt6 w t300 miałem 10 na 10 i nigdy nic nie osłabło nawet po kilku godzinach. W pcars i tak już sporo zszedłem z siły, to jednak ten FF znowu słabnie, więc mam wrażenie, że to nie ma znaczenia jaka moc i po prostu sterownik w grze/konsoli do t300 jest spierdzielony. Z tego co wcześniej słyszałem to problem tylko z ps4 - t300. Znowu Tx czyli odpowiednik t300 pod xbox miał podobne problemy z Forza 5, a z takim Pcars wszystko ok. Jest, to dla mnie dość irytujący problem bo jak wiadomo w tej kierownicy głównym atutem jest FF i w sumie dla tego się ją kupuje(no jeszcze dla współpracy z ps4). Zrozumiałbym jeśli po kilku godzinach jazdy na 100% siły by tak słabł, ale podejrzewam, że teraz używam może 1/3 jej mocy.  

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny wyscig choc moich bledow w pitstopie zdecydowanie za duzo. Start faktycznie jak mowi Piotras jest chaosem. Musimy troche odpuszczac na starcie bo inaczej beda karambole. Jesli jestes szybki to i tak sie przebijesz. Nie mniej moj start slaby bo stracilem jedna pozycje. Jednak na zakrecie 3cim odzyskuje pozycje i wskakuje na p3. Za Niagarem nie bylo sensu grzac wiec wolalem wyrobic bezpieczna przewage. Sieniu jednak tak bardzo chcial ze na krawezniku sie obrocil. Cienglasz byl moim celem kolejnym. Szkoda ze taka krotka walka. Potem Piotras nas wyprzedza... no i zaczyna sie dramat. 3 lub 4 razy do pitu zjezdzam. Niesiadomy ze duzo zmienili a zmienili wszystko. Dlatego tez az 4 bledy. Pod koniec mojej przygody z przystankami znajduje sie na 8 pozycji.. Jednak wszyscy byly w kupie... No i sie jaja zaczely. Najpierw gonie Cienglasza ktory spinuje. Ja zwalniam za mna Smokey z obawy o wlasne zycie tez spinuje. Gustaw strzela mnie w bok. No i na koniec cisnalem Tomka ale nie wycisnalem...

Brawo dla wygranego i podium.

 

Lekka propozycja.

A moze by jeden wyscig pojechac na pelnym ustawieniu fabrycznym bez zadnych zmian? Wowczas zobaczymy kto jest najlepszy. Wielu bowiem gra tylko kilka godzin w tygodniu i nie testuje tylu ustawien. Moze bysmy lekko splaszczyli stawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do wniosku Errora :) Jest w ogóle opcja by zablokować modyfikacje i jechać fabrycznymi ustawieniami? Rozumiem, że jeśli mamy nic nie tykać to pewnie i takich detali jak np. ciśnienie opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radical.png

@Sieniu, posprawdzaj No (#) i uaktualnij na 1str, bo chyba cześć ma jeszcze z ginetty.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem powtorke i start mialem idealny szybko wskoczylem na p1 ale juz na pierwszym okrazeniu spadlem na p2 i tak jechalem do pitstopu na 21 okrazeniu po picie juz jazda nie byla dobra mialem przewage ok 17sekund ale dochodzil mnie w bardzo szybkim tempie Piotras 90 i tak mi sie rece spocily ze wyslizgnela mi sie kierownica i dostalem kare ktora pogrzebala p2 pozniej jechalem spokojnie do mety ostatnie 3 kolka z przewaga nad p4 ok 50sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścig to nauka auta i toru :) Przez patch nie miałem chwili na trening (w tygodniu nie dałem rady) i zaczynałem od czasów 1.55, a skończyłem na średnim 1.44 :) 

Mimo wszystko miałem realne szanse na miejsce w okolicach 5. 

Na chyba 29 kółku spanikowałem widząc incydent przede mną i poleciałem w bandę, no a potem to już rozkojarzenie i seria błędów.

Gdyby nie to , wynik byłby znacznie lepszy, dlatego ze udało mi się idealnie z pitem. Tylko jeden postój dawał nadzieje, ale sam sobie jestem winny.

 

następnym razem potrenuje jednak ;)

 

p.s. tez chętnie bym pojechał w opcji "bez tuningu"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jechanie na podstawowym setupie jest kompletnie bez sensu bo nie mozna tego ustawic w grze a pozniej moga sie zaczac domysly ze ktos cos zmienil bo ma lepszy czas okrazenia moze i by byla rowniejsza walka jezeli ktos ma problem z zrobieniem ustawien moze poszukac jakiegos zarysu na necie i zrobic delikatna korekte pod siebie moge tez wstawic setup na ktorym jechalem w barcelonie czasy robilem w treningu na poziomie 1.42.180 najlepszy i 1.44.xxx normalnej jazdy bez napinki

Edytowane przez niagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niagar, daj ten setup - na pewno się przyda do wyciągnięcia wniosków czym można zrobić zdecydowaną różnicę a co przydaje się już raczej do śrubowania wyników. Jeśli nie chcesz wchodzić w detale to rzuć choćby listę elementów, które modyfikowałeś - to też cenna wiedza. Jeśli wiem, że np. wysokość zawiechy czy dyferencjał robi tutaj różnicę to już w znalezieniu konkretnych wartości moja zabawa :)

 

Laptok, z tego co wiem Tomek jeździ na kierownicy a nie na padzie :) Poza tym możesz dodać info o teamie oraz gdzieś poniżej osobną klasyfikację zespołową - będzie dodatkowa zabawa :) Ja + Tomek to Team Brazylia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi rywalizacje zespołowa i kto dla kogo jeździ,to ja musze to zrobic zeby Laptok wiedział co jest piec :) .A jesli chodzi o zablokowanie możliwości tuningu to w tej grze takowego niema,a co do setupu z Barcelony to na Brno on sie do niczego nie przyda inna specyfikacja toru :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi bardziej o to do czego warto zaglądać (bo konkurencja to robi). Jeśli ograniczacie się do docisku oraz ewentualnie modyfikacji zawiechy to jest to informacja o innym ładunku niż np. atak na zaawansowane ustawienia dyfki. To oczywiście istotne z punktu widzenia kogoś kto nie ma czasu na mega testy a chciałby mimo wszystko nieco pogrzebać - jak ma podane co a nie jak i zapewnienie, że to robi różnicę - skracamy wymagany czas do minimum :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawie jak wroce do domu po 16.Trzymajcie moje ustawienie przypominm ze to jest na Barcelone niech ktoś przetestuje i napisze jak mu się jedzie na tym setupie skrzynie dałem o jedno oczko do góry

egy4k0.jpg

Edytowane przez niagar
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyscig byl perfekcyjny, wiec nie ma sie co rozpisywac. Co do ustawien to nie zmienialem wiele jedynie cisnienie opon 1.35 i 1.24, skrzynia 4.9 i docisk 1 i 6, a czasy mialem regularnie 1.42 z najlepszym 1.41.6xx. :biggrin:  Oczywiscie malowanie mialem znowu inne pomimo ustawienia przed wyscigiem (biore team Italia #5).

 

Oczywiscie mozemy jezdzic na takim samym tuningu, ale wtedy moga powstac pewne domysly i takie tam. Poza tym wystarczy 20-30 min w tygodniu zeby ustawic sobie pare rzeczy, a jak sie juz znajdzie te ustawienia to dobra frajda tez jest :biggrin:

Edytowane przez F1 maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze gry sie zmieniaja i generacje rowniez ale podejscie takie samo caly czas.

Propozycja o braku tuningu jest  tylko i wylacznie dla prawdziwych graczy ktorym dobra zabawa stoi ponad wynikiem rywalizacji. Rozumiem ze jestesmy wszyscy dorosli i jesli takie bedzie postanowienie o braku tuningu to kazdy sie dostosuje i bedzie uczciwy. Tak wiec jesli kazdy uwaza sie za uczciwego to mozna wg mnie sprobowac z okreslonym lub zerowym tuningiem. Jesli natomiast taka propozycja nie jest przyjeta to juz nie ma co dyskutowac. To jest sytuacja zero jedynkowa.

Czekamy zatem na info glownej PANDY! :)

 

sieniu, Pan Da nam wytyczne :)

 

Ps... zrobie filmik z mojego wyscigu... ale bez komentarza poki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×