Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczyło dać pierwszą 10, nie musiałeś mnie pogrążać :P

Tabelka będzie jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, gra nie ogarnela szybkosci z jaka walczyliśmy i stwierdzila ze na 40 któryms okrążeniu zrobi sobie przerwe :) tak czy inaczej jechało sie rewelacyjnie, ale boje że skoro stało się tak raz, to stanie się i kolejny ... a to zepsuję nam ligę. Chłopaki powinni się mocniej wziąść do roboty i puścić szybkiego fixa, czy co kolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło dać pierwszą 10, nie musiałeś mnie pogrążać :P

Tabelka będzie jutro

Niechciałem cie pogrążać :biggrin:

Wynik krótkiego wyścigu Renault Clio Cup

1. Kamaczo

2. Tacho

3. Matijad

4. Mario 

5. Mataman

6. Wyso 

7. Shadow

8. Yelon

9. Polo

Jak byś mógł laptok chłopakom z Renault Clio zrobić albo niech ktoś z renault ogarnie tabelkę 

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie przewidziałem że pokój się wysypie to bym nie zjeżdżał do Pit stop :P a tak prawie wszystkich wywaliło

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą grę wyścigową na ps4 jeszcze przyjdzie nam trochę poczekać.

Na le mans jak i na clio cup gra zawiodła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest dobra gra na wyścigi 5-10 okrążeń później zaczynają się problemy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Renault ja mogę zrobić tabelkę.

Super to jak możesz to ogarni tabelkę dla Renault Clio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje "Ginetta Junior" z perspektywy nowicjusza z padem ;)

 


A tutaj macie dla chętnych 13 minut czystej walki ze Smokey76er, prób wyprzedzenia było kilka, jazda na zderzaku bez obcierki i mój ulubiony zakręt nr.3 przez który wiele czasu straciłem.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zybi. Wszystko ładnie pieknie ale my tu jeździmy bez lini kolego

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu, a może trzeba rozdzielić wątki? Mamy do czynienia w zasadzie z dwoma odrębnymi eventami, piszą tu Cliowicze jak i Żyleciarze, można się pogubić...

Co do linii to zawsze myślałem, że to raczej w błąd wprowadza i daleko jej do optymalnej ścieżki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszmy poprostu w Takim układzie 
Ginetta Junior
I coś o wyścigu 
A
Renault Clio Cup
i o wyścigu :D może być
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, a szczerze nigdzie nie doczytałem by linie miały być wyłączone. Od następnego wyścigu to uczynię :yes:

 

Ale czy to takie ułatwienie to tak do końca nie wiem.

I ciekawe czy ja tak tylko miałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, a szczerze nigdzie nie doczytałem by linie miały być wyłączone. Od następnego wyścigu to uczynię :yes:

Ale czy to takie ułatwienie to tak do końca nie wiem.

I ciekawe czy ja tak tylko miałem ;)

Na pierwszej stronie masz

Asysty :

W lidze wszystkie asysty sa zabronione. A linia jest jako by asystą. Wiem ze nie dokonać to pomaga ale jednak jest to asysta tak jak kontrola trakcji itp. ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać itp. ale chyba wszyscy tu wiedzą, że wszelkie asysty utrudniają jazdę... a linia utrudnia ją najbardziej....

Chętnie bym z Wami wystartował ale ... brak wolnego czasu itp.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ginetta Junior

 

Dobra kilka słówek więcej :)

 

Start - jeszcze tego nie ogarniam. Niby nie ma kontroli falstartu ale wystartowałem słabo; gaz trzymałem ale zanim się pobrał - kilka aut wystrzeliło do przodu jak z procy. Jak w tej grze startować? Po kwalifikacjach miałem słabe przeczucia bo nie udało mi się zbliżyć do treningowych 0:56:2XX. Tymczasem kilka kółek po starcie jechałem już swobodnie 0:55, wysokie, potem średnie by wreszcie wykręcić swój personal best w okolicach chyba 0:55:2XX (oczywiście nie sprawdzę bo nie ma jak, ale o tym niżej). Tak czy inaczej nie spodziewałem się tak znacznej poprawy ale pierwsze skrzypce grały tu nowe ustawienia pada, które pozwalały na szybszą jazdę w łukach. Około sekundy straty do najlepszych to chyba dobry prognostyk przed kolejnymi wyścigami :)

 

Dalej jazda z różnym szczęściem. Były momenty kiedy gnałem regularnie solidnym tempem, wpadło fajne ściganko i udane wyprzedzanie Toreso. Naprawdę świetnie jedzie się tutaj bok w bok, widoczność jest moim zdaniem lepsza niż w GT, jest lusterko, można się rozejrzeć, jest miodnie. Kiedy zacząłem się oddalać - bam, zdarzał się spin na 3. zakręcie (nie raz) i spadek na P10. Potem na szczęście udało się nieco odbić chociaż zużycie jest tutaj trochę trudne do okiełznania. Z jednej strony jechało się w niektórych sytuacjach zauważalnie trudniej ale po włożeniu extra wysiłku w kontrolę spinów jechało się równie szybko a może nawet lepiej niż na świeżych gumach (biorąc też pod uwagę mniejszy zapas wahy). Zainstalowałem się na P7 i powoli redukowałem przewagę Marka, z 30 s zrobiło się dość szybko 20 s i spadało. Wtedy obroty podkręcił Toreso, zaczął się zbliżać i groził atakiem. Na 2-3 okrążenia przed końcem zaatakował na ostatnim łuku przed S/M, wyprzedził. Złożył się do pierwszego łuku toru a ja zaraz za nim, próbując wejść z większą prędkością ale nie zrobić Toreso kuku. Kontrując znalazłem się na zewnętrznej i...nastąpiło coś czego próżno szukać w GT: przy delikatnym kontakcie (z tego co pamiętam było to lekkie przytulenie) centralnie przykleiłem się do boku auta Toreso i razem, sklejeni pojechaliśmy wprost na bandy, w piach bez kompletnie żadnej możliwości sterowania. W GT w takiej sytuacji ten po wewnętrznej dostawał wsparcie, miał się od czego odepchnąć więc w pierwszej chwili myślałem, że pomogłem :) Tego trzeba się będzie nauczyć, nie jeździłem jeszcze w pCars online na dłuższą metę i nie znam tutejszej fizyki - to jest chyba pierwsza zajawka :) Tak jak mówiłem Toreso, wybacz bo moim zdaniem to moja wina, straciłeś pozycję. Przez chwilę czekałem na Ciebie byśmy mogli razem jechać dalej ale dłuższą chwilę nic nie robiłeś - pomyślałem, że może to jednak jakieś DC i pognałem. Swoją drogą, nie pamiętam czy był tam kontakt z bandą ale zniszczeń żadnych nie odczułem, jechało się jak przed kraksą. Ponawiam jednak, Sieniu jeśli możesz to wyciąć i wrzucić - będę wdzięczny bo ja osobiście bardzo doceniłem sposób w jaki wypadliśmy, zupełnie nowe zachowanie i można powiedzieć, że w pewien sposób piękne :) Ta bezwładność, ślady na piasku :)

 

Z innych rzeczy, mniej przyjemnych:

- warto podkreślić zasadę, że ten kto wyjeżdża z boksu musi ustąpić autom znajdującym się na torze. Podczas kwali zdarzały się sytuacje, że ktoś wyjeżdżał wprost pod moje koła i miałem spin po awaryjnym hamowaniu

- marudzenie na głosy w HS - z jednej strony jakiś tam mechanik z gry sobie nawijał i kiedy już się do tego przyzwyczaiłem - ktoś (Smokey to Ty huncwocie?) pięć razy głośniej wydzierał się do ucha jak to go vqrvia :) I znowu, i kolejny raz. Opanujcie się pany, używajmy tego HS naprawdę w uzasadnionych sytuacjach bo to żadne wyścigi kiedy człowiek skupiony na jeździe nagle musi słuchać pierdolenia i to monotematycznego :) Albo inaczej: dajcie mi sposób na wyciszenie HS całkowicie i nawijajcie ile chcecie :biggrin:

- gra jest niedorobiona (a to ci niespodzianka :) ) ale tego co zobaczyłem zupełnie się nie spodziewałem. Nie chodzi o bugi w grze ale po prostu podstawowe braki funkcjonalne. Dopiero co ktoś zbijał się z GT, że do tej pory czasów dobrze zrobić nie mogą (od/do pojazdu przed/za nami) a tutaj jeszcze gorzej: po wyścigu kompletny brak jakiegokolwiek podsumowania, tabeli, czasów, możliwości nagrania powtórki - centralnie nic. Gra jak gdyby nigdy nic przechodzi do porządku dziennego i pozwala na wystartowanie kolejnego wyścigu. To jest wręcz żenujące :sad: Jeśli jest na to metoda, być może w jakimś menu pośrednim, które ktoś pogonił to prośba by jednak zostawiać je chwilę dłużej by każdy mógł się w tym odnaleźć, zapisać co potrzebuje i lecieć dalej. Obczajka powtórek to dla mnie dodatkowy element frajdy po wyścigu, nie wyobrażam sobie, że tego nie ma...

- były ponoć problemy z boksem i paliwem. Ja jeszcze nie ogarnąłem ustawień postoju, co i jak ale do baku nie zalali mi ani kropli (czyli prawidłowo). Dużo osób skarżyło się, że lało pod korek (wbrew temu co wprowadzali)

- duble kolorowania. Wydaje mi się, że Toreso jechał w moich barwach, być może jeszcze ktoś. Ogarnijcie to, to fajna sprawa i przydaje się w wyścigu :) U mnie wybór przez garaż jest niezawodny - wybieramy w nim auto w konkretnym malowaniu, potwierdzamy krzyżykiem i jest dostępne do jazdy w wyścigu

 

PS. Przydaje się mocno info o zbliżającym się szybkim aucie. Pomaga. W GT często człowiek budził się dopiero wtedy kiedy ten dublujący nas z tyłu rzucał już qrvami :biggrin:

PS2. Myślę, że do tej serii spokojnie można było dobrać dłuższe tory i zacząć np. od pełnego BH. W żadnym wypadku nie było nudy ale kilka zakrętów więcej by nie zaszkodziło :)

PS3. Laptok przyjechał z dużą stratą ale wzorowo puszczał, czasami chyba wręcz zbyt przesadnie :) Wystarczy zjechać delikatnie albo po prostu nic nie robić, szczególnie na prostych.

Edytowane przez cieglo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qyteqexj3tti.jpg

 

Klasyfikacja:

 

64badab2af238.jpg

 

Sorki za "jakość", ale to tak na szybko. W wolnej chwili na spokojnie uporządkuję i najwyżej doinstaluje Gimpa, bo paint w pracy się nie sprawdza :P

Dobrze by było, jakbyście się określili na czym śmigacie (K - kiera; P - pad)

 

Ps. Co z Gustawem, dawał znać, że go nie będzie?

Ps2. Aha, zwycięzca serii otrzyma numer do Pani ze zdjęcia ;)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś słabo wkleiłeś, problemy z tymi tabelkami. Jeśli chodzi o soft to mogę polecić to: http://pixlr.com/editor/. To taki trochę Gimp, trochę Photoshop ;) Powinno wystarczyć, nie trzeba nic instalować, dostępne normalnie na stronie.

 

Jeżdżę na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cieglo, po zakończeniu wyścigu jest tabelka i opcja zapisania powtórki na dole :P

Co do HS, w lobby możesz każdego wyciszyć klikając jego nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cieglo, po zakończeniu wyścigu jest tabelka i opcja zapisania powtórki na dole :P

Co do HS, w lobby możesz każdego wyciszyć klikając jego nick.

Ok, czyli wychodzi na to, że Sieniu za szybko pognał do przodu bo zaraz po ukończeniu wyścigu od razu wylądowaliśmy w lobby :(

 

HS, chodziło mi o bardziej niezależną opcję np. wyciszenia całkiem w ustawieniach konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptok Czemu nie wyświetla mi twoich tabel? Mam tylko "zakaz hotlinkowania".

 

Niech Mario, Kowal i Marcin podadzą barwy żebym mógł wpisać ich numery aut do tabeli.

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS, chodziło mi o bardziej niezależną opcję np. wyciszenia całkiem w ustawieniach konsoli.

Nie ma takiej opcji.

Jeszcze co do startu. Można zrobić falstart, tylko aby było to możliwe trzeba używać ręcznej skrzyni. Na automacie fura sama wbija pierwszy bieg i rusza. Dlatego niektórzy wystrzelił na starcie, bo używali ręcznej skrzyni, masz wtedy bardziej panujesz nad sytuacją.

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz, ja niemam wpływu na to jak długo sie wyświetlają wyniki i możliwość zapisu powtórki przez to jest zależne od gry i trwa 18secund https://vimeo.com/130732044

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×