Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Zgłaszam Yogiego :whistling:

Hehe tez o nim odrazu pomyślałem ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna kwestia: tuning. Nie ma o tym za wiele na forum, przynajmniej nie widziałem, żeby ktoś o konkretnych setach pisał albo wręcz w ogóle wspominał o tym w kontekście ścigania w pcars. Jak jest u nas? Czy jest to dozwolone? Czy gra blokuje w ogóle możliwość grzebania w setupie? No i wreszcie, czy ktoś już próbował zmian pod kątem nowej serii w Clio/Żyleta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze nie widziałem możliwości zablokowania tuningu,tak jak ma to miejsce w gt6. A jesli chodzi o jakies setupy to próbowałem zrobic z dwa dla Ginetty,i jakies wielkiej różnicy nie widziałem w czasach ;) pewnie dla tego ze nie potrafię ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę coś pomóc w sędziowaniu mam za sobą prowadzenie sam lub wspólnie kilkanaście pucharów timie tralów podjazdówek w GT5 prologe GT5 i GT6 i jakby nie było GTPL.pl współtworzyłem z kolegami od początku.

mogę robić jakieś dyplomy za miejsca 1-3 w pdf 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wiec jestes naszym kolejnym sendzial a zarazem dyplomowym ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna kwestia: tuning. Nie ma o tym za wiele na forum, przynajmniej nie widziałem, żeby ktoś o konkretnych setach pisał albo wręcz w ogóle wspominał o tym w kontekście ścigania w pcars. Jak jest u nas? Czy jest to dozwolone? Czy gra blokuje w ogóle możliwość grzebania w setupie? No i wreszcie, czy ktoś już próbował zmian pod kątem nowej serii w Clio/Żyleta?

Możliwości zablokowania nie ma. W Clio mała korekta, dużo pomaga na zamiatajacy tył ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, to (brak blokady tuningu) dodaje naszym mistrzostwom dość intrygujący wymiar :) Nie bawiłem się jeszcze setupem w pCars ale w GT grzebanie w ustawieniach potrafiło zdziałać cuda. Co prawda Ginetta prowadzi się jak dla mnie bardzo neutralnie i nie widzę jakichś rażących punktów do poprawy (może jest nieco zbyt nadsterowna w konkretnych sytuacjach) ale chyba trzeba spędzić chwilkę nad setupem i pogrzebać dla zasady. Pewnie najpierw przyjrzę się ustawieniom dyferencjału, z tym zawsze było najwięcej fajdy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Clio bez zmian zamiata mi tyłem na zimnych oponach w każdym zakręcie. Jak pozmieniam ustawienia to tylko w co drugim trzecim więc muszą zostać :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jakiś setup żuljęty macie pod ten tor?

ja na razie tylko mieszałem z ciśnieniem hamulców i rozkładem balansem hamowania co by tak tyłem nie wierzgała po zamianie balansu transferze masy na przód i ostrym hamowaniu.

dziś chętnie jakiś pokój treningowy koło 22 plus dodatki z psn trzeba obadać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sieniu: jeśli chodzi o malowanie to nie będę kombinować i wybieram Bielik #12

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się wczoraj nieco ustawieniami. Zacząłem od diffu na przyspieszenie i w pierwszej chwili wydawało mi się, że mocne zmiejszenie (5%) pomaga. Na koniec sesji jeździłem już jednak na 100% i wydaje mi się, że specjalnego wpływu nie ma - auto na pełnym gazie wychodzi z łuków tak czy inaczej  :) Z kolei ciśnienie w oponach odbija się dość mocno na prowadzeniu. Wystarczyło zdjąć nieco ciśnienia z przodu by auto było zauważalnie mniej podsterowne, bez jednoczesnego spotęgowania nadsterowności. Problem w tym, że mniej powietrza w oponie = wyższa temperatura i już po paru okrążeniach BH Indy lewy przód był czerwony (temperatury rzędu 122 wobec niecałych 100 z drugiej strony). Pewnie nie wpłynie to pozytywnie na żywotność opony w wyścigu. Z drugiej strony zastanawiam się czy okrążeń będzie na tyle dużo by na rzeczywistym zużyciu w ogóle doświadczyć przykrych akcji ze strony ogumienia - ma ktoś jakieś obserwacje z dłuższej jazdy?

 

Inna sprawa, że co bym nie robił - czasu znacząco nie poprawiłem. Zbliżyłem się tylko bardziej do jazdy z ABS, teraz tracę niecałe 0,1 a więc tyle co nic. Zapomniałem jednak o jednym: skrzyni :) Mam nadzieję, że Sieniu zaglądał tam i grzebał co nieco bo 1,7 s straty do niego (na best lapie) nie prognozuje dobrze przed wyścigiem :) Dzisiaj pewnie rozkminię setup przełożeń, mam nadzieję, że jest to w ogóle możliwe w Żylecie (jest?).

 

PS. Jak skutecznie wybrać barwy zespołowe na sesję treningową? Próbowałem offline, próbowałem online - zawsze jakiś random, wybór auta jest tylko generalny bez wskazania malowania.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online żeby malowania się nie dublowały, to w poczekalni nie wybierasz po prostu auta tylko wchodzisz trójkątem do swojego garażu i tam wybierasz sobie malowanie. Offilne też jak wybierzesz z garażu malowanie, to powinno je zapisać przy wyborze auta na trening, ale tego nie jestem pewny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór malowań jest zwalony, pisałem o tym na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zwalony,poprostu za każdym razem jak wchodzisz do pokoju online to musisz pamietać zeby wejść w wybur auta trójkątem, zeby wybrać swoje malowanie

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zwalony,poprostu za każdym razem jak wchodzisz do pokoju online to musisz pamietać zeby wejść w wybur auta trójkątem, zeby wybrać swoje malowanie

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

 

No czyli jest zwalony, bo powinny się zapisać i zostać nie zmienione dopóki tego nie zmienimy a tego nie robią.

Poza tym mimowolna losowość wyboru malowań występuje nie tylko w online.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zwalony,poprostu za każdym razem jak wchodzisz do pokoju online to musisz pamietać zeby wejść w wybur auta trójkątem, zeby wybrać swoje malowanie

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Mimo to i tak kiedy zaczyna się wyścig, wiele razy miałem już inne malowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas tak postępuje,i jeszcze nigdy nie miałem innego malowania niz wybrałem


Wielki Start Naszego sezonu już w tą Niedzielę 14.06.2015

Wysłane z mojego iPhone 5
przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hip Hip HURA ! 

 

Proponuję zatem żeby się zebrać w pełnym składzie Clio Cupowców, zrobić jakiś trening, podzielić się ustawieniami :) cokolwiek. Dziś wieczorem jestem chętny i gotowy !

 

o 21:00 założę lobby i będę grzecznie oczekiwał na chętnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wbić na godzinkę , między sesjami kwalifikacyjnymi Le Mans 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, przejechałem się tą Z4, jak to brzmi cholerstwo, zakochałem się :) Możemy tym jechać kolejny event, nie mam nic naprzeciw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą Z4 ? przecież to chyba auto w standardowym zestawieniu.

 

A wracając do wczorajszych Clio Cupów, już mi się podoba sezon :) Wyso i Mario, będzie z kim się pocić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, przejechałem się tą Z4, jak to brzmi cholerstwo, zakochałem się :) Możemy tym jechać kolejny event, nie mam nic naprzeciw :)

 

Najbardziej uniwersalne auto w GT3 podobno, co nie znaczy że najlepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą Z4 ? przecież to chyba auto w standardowym zestawieniu.

Czym jest "standardowe zestawienie"? Ja pisałem o dźwięku, pierwszy raz tym jechałem (kilka okrążeń) i od samego słuchania banan na twarzy.

 

 

Najbardziej uniwersalne auto w GT3 podobno, co nie znaczy że najlepsze ;)

Być może, nie mam porównania jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×