Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga LTE - Mercedes vs Mclaren Event (Start 27.11.2016 - Zapraszamy!)

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie malo kierowcow merca sie chwalic chce czasami.

mi sie udalo zrobic jakos 1:38.4, ale z aktualnym setupem robie ponizej 1:40 w wyscigu, tamten setup opony za bardzo niszczyl.

 

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia po dzisiejszych probnych okrazeniach. Tempo zjadania opon jest kosmiczne i hotlapy w Mercu na poziomie 1:38 nie pozwola ukonczyc wyscigu bez wizyty w pitach nawet dla krotkiego wyscigu. Trzeba zmienic podejscie do ustawien ale strasznie mnie ten Mercedes męczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jutro bede mogl odpalic i pojezdzic Mercedes-Benz.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie mesiem jezdzi. lepiej niz fordem. wlasnie przez opony beda ciekawsze wyscigi. dodatkowo jak jakis Mc zaspi to powalczy tez z nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie mesiem jezdzi. lepiej niz fordem.

Dla Ciebie lepiej, dla mnie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym jeszcze zwiekszyl zuzycie opon, zamiast x2 dalbym x4 to jeszcze ciekawiej by bylo.

do tej pory zawsze wiadomo, ze najszybsza strategia byl jeden pitstop w R2. moze w tym evencie bedzie inaczej, chociaz nie sadze.

jak bysmy zwiekszyli zuzycie do x4 to w R2 mysle ze 3 albo 4 pitstopy byly by optymalniejsze. dodatkowe roszady ;-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy tak zranić na ze damy x4 zużycie opon

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to bym jeszcze zwiekszyl zuzycie opon, zamiast x2 dalbym x4 to jeszcze ciekawiej by bylo.

do tej pory zawsze wiadomo, ze najszybsza strategia byl jeden pitstop w R2. moze w tym evencie bedzie inaczej, chociaz nie sadze.

jak bysmy zwiekszyli zuzycie do x4 to w R2 mysle ze 3 albo 4 pitstopy byly by optymalniejsze. dodatkowe roszady ;-)

 

Twoje pity zawsze byly wyjatkowo szybkie wiec mialbys przewage ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elegancko, ale to od kolejnego wyscigu, bo juz potrenowalem na monzy i inni pewnie tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro pierwszy raz ! Nie liczac 3 kolek u camela.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz dlugich pojedynkow nie będzie jak zmienicie zuzycie... Nie lepiej jechac np tylko w deszczu... Albo we mgle... :/

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniamy zasad na ten wyścig, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie napisane imienniku moj. Ja bym poszedl w strone deszczu... Mgly.. Nocy i burzy... W marmeladzie mozna to i my mozemy... Badzmy hardcorem.

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dynamiczna pogoda wpływa najbardziej na rywalizację bo nie wiadomo kiedy i jak co się zmienia z góry narzucona pogoda zabija rywalizację skoro wiesz co się będzie dziać w pogodzie takie moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że wyścigi to głównie skill jazdy a nie przewidywania pogody? Wiem, że to jakieś urozmaicenie (pogoda inna niż słońce) ale właśnie jej stałość pozwala skupić się na rywalizacji i technice a nie dokręcaniu wrotek. Ja osobiście nie widzę nic złego w zmiennej pogodzie ale przecież takie ustawienia są od dawna tutaj. Zakładam, że urozmaicenie jest wyjątkiem a nie zasadą.

 

I nie wiem po jaką cholerę jakieś porównania do marmelady, cholera wie co to jest w ogóle. Możemy mieć jak ustalimy a nie dlatego, że oni mają.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie tak jak jest , opony , paliwo tak jak było nic nie kombinujcie bo się pop...... na całego !!! Pogoda zawsze może zaskoczyć jak na Lagunie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą godzinę udziału w wyścigu niedzielnym nie potwierdzili: Snoopix_PL, Starzi535, Topru_pl i Gustaw1982. Wyślę im notę ponaglającą;-) Reszta jedzie. Jeśli się ktoś rozmyśli, niech się wypisze z kalendarza lub da mi znać wiadomością na PSN. Na komplet zgłoszeń i ewentualne rezygnacje czekam do 12:00 w południe w sobotę. Potem niech Sieniu wyciąga konsekwencje.

Widać sporo chętnych rezerwowych. Może wyścig rozgrzewkowy  dla chętnych z głównej i rezerwy w niedzielne popołudnie? Mnie się przyda taki trening bo mnie wszyscy wyprzedają :-(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko zostaje bez zmian :) żadna mgła żaden deszcz,zużycie opon też x2 zostaje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam. Chyba mi umknęło jak się potwierdza udział. Miał ktoś zrobić posta jak to robił error.

Ja myślę że rezerwa może też pojechać równoległy wyścig. Porównamy sobie wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja potwierdzam. Chyba mi umknęło jak się potwierdza udział. Miał ktoś zrobić posta jak to robił error.

Ja myślę że rezerwa może też pojechać równoległy wyścig. Porównamy sobie wyniki

Potwierdzenia przez event / wydarzenie na Psn.

Sent from my HTC One using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pisania postów. Robimy wydarzenie w kalendarzu PSN i tyle. Na przyszły tydzień umówmy się, że robią wydarzenie 2 osoby pewne, że jadą. Gospodarz wydarzenia ma zawsze miejsce na liście i zostaje 7 Złotów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×