Skocz do zawartości
mataman

"3h Le Mans Endurance Race" by pCARS - pod patronatem ligi MRL

Rekomendowane odpowiedzi

U kolegi polo z perspektywy auta LMP1, a umnie z GT3

http://www.twitch.tv/sieniu8

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Przerzedziło się w GT3 i jak kilka kółek treningu wystarczy, to poproszę o zgodę na start w Ruf RGT-8 GT3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie wystarczyć ;) Prawdę powiedziawszy to wy w GT bardziej musicie uważać na to co za wami niż przed wami  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Przerzedziło się w GT3 i jak kilka kółek treningu wystarczy, to poproszę o zgodę na start w Ruf RGT-8 GT3

Nie ma problemu. Wbijaj.

Panowie będzie 5min opóźnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zaproszenie :) Prawdopodobnie musisz mieć w znajomych matamana ;)

Swoją drogą siema marek , kope lat  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o dupę roznieść taka organizację , jak się robi restart to należy grę wystartować jak wszyscy powrócą  do pokoju, a tak zostawiliście mnie bez zaproszenia i odpaliliście Kwali ,a po pięciu minutach jak one już trwały to  Mati posłał mi zapa na którego nie można było wbić i później pisze mi ze pokój jest pełny, i nie można dołączyć,cały tydzień siedzenia w dupę poszedł , szkoda że nie pamiętacie o wszystkich    pozdro  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yelon bez nerwa gra ma glicze zajebisty po paczu

ja po godzinie nie mogłem wyjechac z pitu 

bieg wpiety kolka kreca w powietrzu i jakby auto w powietrzu wisiało i dupa blada jeszcze sie z zona poklucilem ze w sobote jade wieczorem urwa mac 

bledy bledy  potworne czekamy na pacz ktory naprawi pacz i tak w kolko czy wszystkie gry teraz musza byc od poczatku zjebane ?

 

ma ochote to w pizdu plyte polamac z PCarasmi i w to nie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film z tego co mnie dopadło podczas wyścigu.

Watch "Project Cars online session bug" on YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa to może za mocno, ale zal  jest ,  cały tydzień godzinami nad tym torem siedziałem żeby choc gra mnie wyj...a ale czynnik ludzki zawinił a nie gra ,ale trudno Historia myślę że na przyszłość koledzy którzy włączają początek turnieju skorzystają z rady  i będą czekać aż wszyscy zgłoszą gotowość


nieżle to jest zrypane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wyścig fajny dopóki nie złapałem mega freaza i dupa zbita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie, bo i tak na nic się nie nastawiałem skoro zrobiłem z 5 kółek przed wyścigiem :biggrin:

 

W co drugim picie albo nakrętka awaria elektroniki wtf

 

No i inżynier ciągle płacze o deszczu a suchoooo

 

I jeszcze ciekawostka. Tak wyłączyłem mikrofon to miałem normalnie dźwięk z gry. Jak włączałem to na słuchawkach miałem dźwięk z lapka gdzie prawdziwe Le Mans było :d

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończony wyścig,  :biggrin:  mega trudno cały czas utrzymać koncentrację.  :shok: Zapatrzyłem się na oponki i dzwon w ścianę na pierwszej szykanie, prawie bez hamowania.  :sad: 13 minut zjazd do pitu mi zajął. Nagrodą czas kółka 3:56.687? coś koło, bo zapomniałem zapisać powtórkę. I chyba trzeci w GT3.

 

Gratulację dla Wszystkich!!!

 

Ja dostałem zapro jak były już kwali. I ta musiałem wyjść i zresetować, bo kamerka była tylko ze zderzaka? Jak wbiłem drugi raz, nie udało się zrobić czasu.

 

Szkoda, że przy takim planowaniu nie wszystko się udało.

Edytowane przez Leniucholik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny wyscig pomimo kilku wad gry i błędów naprawde rewelacja, troche koncentracja nieraz zawodziła ale udało sie dojechać do mety i to całkiem wysoko bo drugi w klasie GT3. Jesli chodzi o powtórkę to nie dało jej sie zapisać bo ważyła wiecej niz 1GB ;)

Gratulacje dla wszystkich ktorzy ukończyli ten wyscig i dla tych co podjęli próbę :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie zapisałem powtórki bo chyba mataman się zbytnio pospieszył i szybko wyłączył tabelkę. Żadnej strategii pitstou nie zapisywałem, więc moze dla tego nie miałem problemu, po prostu przy wjeździe do pit sobie wszystko edytowałem i było ok. Coś tam z nakrętką też usłyszałem podczas zmiany. Wkurzyła mnie natomiast mega bzdura. Ukończyłem wyścig z ok 2-3 L po czym auto przejął auto pilot(coś jak w GT po ukończeniu wyścigu) i pokazał się czas dla reszty. I dostałem karę dyskwalifikacji bo na najdłuższych prostych zabrakło paliwa i auto stanęło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórka dopiero za rok czy może szybciej? Bo już się nie mogę doczekać :D

 

 

Na jakimś krótszym torze, żeby się więcej działo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie zapisałem powtórki bo chyba mataman się zbytnio pospieszył i szybko wyłączył tabelkę. Żadnej strategii pitstou nie zapisywałem, więc moze dla tego nie miałem problemu, po prostu przy wjeździe do pit sobie wszystko edytowałem i było ok. Coś tam z nakrętką też usłyszałem podczas zmiany. Wkurzyła mnie natomiast mega bzdura. Ukończyłem wyścig z ok 2-3 L po czym auto przejął auto pilot(coś jak w GT po ukończeniu wyścigu) i pokazał się czas dla reszty. I dostałem karę dyskwalifikacji bo na najdłuższych prostych zabrakło paliwa i auto stanęło. 

Jak tak sobie pomyśle to ta kara była realistyczna :p , W rzeczywistości też byś dostał karę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo realistyczna, w rzeczywistości po zakończeniu wyścigu auto przejmuje auto pilot i cisnie na maxa  do pitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok napewno będzie następny wyścig na Le Mans ;) Może coś się pomyśli o całej serii wyścigowej endu jak było by zainteresowanie.

@piotras, host nie ma wpływu na czas wyświetlania tabelki ;)

Panowie o dupę roznieść taka organizację , jak się robi restart to należy grę wystartować jak wszyscy powrócą do pokoju, a tak zostawiliście mnie bez zaproszenia i odpaliliście Kwali ,a po pięciu minutach jak one już trwały to Mati posłał mi zapa na którego nie można było wbić i później pisze mi ze pokój jest pełny, i nie można dołączyć,cały tydzień siedzenia w dupę poszedł , szkoda że nie pamiętacie o wszystkich pozdro :down:

Nie no byłeś przecież chyba? Tylko cie wyrzuciło z tego co kojarzę?

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo realistyczna, w rzeczywistości po zakończeniu wyścigu auto przejmuje auto pilot i cisnie na maxa  do pitu.

Tak czy siak tak mala ilosc paliwa by nie wystarczyla zebys dojechal i zostalo jeszcze do kontroli  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu co tu się doszukiwać czegoś sensownego bo był, to po prostu śmieszny bug. Co mnie obchodzi co robi z autem autopilot po zakończeniu wyścigu? Wyskoczył czas chyba 300 sekund dla reszsty i tylko dla tego auto jechało. Przecież gdyby wszyscy skończyli od razu by się pokazała tabelka. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że gra uznaje, że koniec jest w momencie kiedy minie to 300 sekund lub gdy ostatnia osoba na torze przetnie linię mety i kończąc przed tymi ograniczeniami jesteś zdany na łaskę bota ^^

 

Jako, że jest mój pierwszy wyścig on-line od kilku lat to niestety muszę stwierdzić, że jesteśmy bardzo daleko od naprawdę dobrej i dopracowanej gry wyścigowej :(

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×