Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Właśnie z tego szydzę, z postawy tego faceta, postawy bo personalnie nic do niego nie mam. Ale zaraz ci odpisze, że on to klepie bo jak pisać tego setny raz nie będzie to Konami (które czyta fora) nie będzie wiedzieć co ma poprawiać. A potem ci napisze, że nic z jego postu nie kumasz.

 

Graliście oprócz wersji na PS4 w PES16 na PS3? Moim zdaniem wypada to lepiej, mimo grafiki z zeszłej generacji. Ma ktoś podobne odczucia?

Edytowane przez Piekarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ja lubię gości, którzy cały czas narzekają na grę. Po 3 tygodniach od premiery sprzedają a i tak grają w nią cały czas hehe

W sumie to jest żałosne a nie śmieszne.

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Ludzie narzekają na call of duty, że zbyt dużo dronów, że zbyt futurystyczne, że stary silnik ale grają "Płaczą" grają bo nie mają alternatywy jeśli im nie pasuje BF proste! No i czekają na to, aż Activision "da im" coś mniej futurystycznego. Co mają kupić? FIFE? Simsy?

Bardziej żałosne jest wypowiadania się o grze w którą się w ogóle nie gra. Tak o tobie mówiłem.

PES mimo swojego upośledzenia jest jedyną gra w którą mogę pograć...

A propos czytania for przez Konami, to oni czytają tylko anglojęzyczne (ja pisałem ogólnie o community a nie o sobie i tym forum) , ale np taki Blizzard czyta też Polskie fora dotyczące Starcrafta 2... I to naprawdę małe oldschoolowe fora.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty ale czemu pytasz jakiego grajka wstawic skoro twierdzisz ze gra tak czy siak decyduje kto wygra? Jakie ma to wiec znaczenie wg ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź już skończ. :D

W tej grze mi się masa rzeczy podoba i bardzo wiele rzeczy mnie irytuje. I tak ma większość graczy. Jakbyś nie zauważył piłka nożna to najpopularniejszy sport. Nie dziw się że w to gramy mimo wad, skoro to jedyna sensowna wirtualna piłka nożna.

Zrozum, że im więcej grasz tym bardziej Cię wszytko irytuje, bo poznajesz grę. Czemu Neymar dokładnie po co drugim faulu od tyłu dostaje kontuzji ? Zawsze to samo. Czemu w ataku przyjmuje perfekcyjnie atomowe podania, a jak się cofa do obrony to po co drugim przejęciu piłka mu odskakuje na 3 metry ? Mógłbym długo komentować wspaniałe rozwiązania z tej części. O momentum można pisać książkę. Jakbyś rozegrał z 500 meczy to byś może zauważył jak Konami zrobiło z fizyki piłki kurwe, żeby kontrolować przebieg meczu. I tak, jak Ci konsola nie pozwoli to nie wygrasz, chyba że jesteś mistrzem PESa albo grasz z cieniasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Ludzie narzekają na call of duty, że zbyt dużo dronów, że zbyt futurystyczne, że stary silnik ale grają "Płaczą" grają bo nie mają alternatywy jeśli im nie pasuje BF proste! No i czekają na to, aż Activision "da im" coś mniej futurystycznego. Co mają kupić? FIFE? Simsy?

Bardziej żałosne jest wypowiadania się o grze w którą się w ogóle nie gra. Tak o tobie mówiłem.

PES mimo swojego upośledzenia jest jedyną gra w którą mogę pograć...

A propos czytania for przez Konami, to oni czytają tylko anglojęzyczne (ja pisałem ogólnie o community a nie o sobie i tym forum) , ale np taki Blizzard czyta też Polskie fora dotyczące Starcrafta 2... I to naprawdę małe oldschoolowe fora.

Gram tyle lat w pesa, że nie muszę grać 1000 meczy żeby poznać jego wady czy zalety np. momentum  Tobie to przeszkadza a mi nie, Ty  grasz i narzekasz a ja gram i nie narzekam he...

Rzadko gram ostatnio online a  to wnika z tego, że mam możliwość gać turnieje offline  z kumplami co byś wybrał???a jak wracam do domu to mam kilka innych tytułów w które lubię grać. Przynajmniej nie siedzę na forum i nie narzekam cały czas. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

32d8899b3a73aa8ce2790337d3bbad07.jpg

Skoro nie grasz online i nie znasz stanu gry to po co się wypowiadasz?

Pozwól, że skoro ja gram to będę wyrażał swoje zdanie do póki będę miał na to ochotę czy ci się to podoba czy nie. Obecnie gram MyClub awansowałem do 3 ligi i mimo pewnego spadku do 4 bo moi piłkarze maja nagle skrępowane nogi jak przy TS50 (taka to już gra) bo przegrywam mecz za meczem i nie mam na to wpływu to po zaakceptowaniu wszystkich wad gry bawię się całkiem dobrze. Co nie zmienia faktu że chciałbym aby w przyszłości piłki wyglądały inaczej, zupełnie inaczej.

Nie pozdrawiam....

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem co ma na celu Twoje powtarzanie w kolko tego samego. Do wszystkich chyba juz dotarlo, ze jest sporo rzeczy, ktore Ci sie nie podobaja. IMO to jest ich nawet wiecej, niz plusow.

Jak napiszesz to samo 100 razy, czujesz się lepiej? Moze zaloz bloga i tam wrzucaj tego typu wpisy.. Tutaj to juz chyba nikogo nie obchodzi, co masz do powiedzenia ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam chorobę psychiczną :D tak jak pisze przedmówca: nie chodzi o to ze ktos zabrania mu miec własnego zdania, beka ze on ze sto razy napisał to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie bardzo rozumiem co ma na celu Twoje powtarzanie w kolko tego samego. Do wszystkich chyba juz dotarlo, ze jest sporo rzeczy, ktore Ci sie nie podobaja. IMO to jest ich nawet wiecej, niz plusow.Jak napiszesz to samo 100 razy, czujesz się lepiej? Moze zaloz bloga i tam wrzucaj tego typu wpisy.. Tutaj to juz chyba nikogo nie obchodzi, co masz do powiedzenia ;d

Nikt innych wątków nigdy tu nie podejmuje :)

Jeszcze czekam na pocisk od Janusza, ale on myśli zawsze 2 dni co odpisać.

Zresztą to nie ja zacząłem ten wątek 2 dni temu. Ale dyskusja o tym zawsze skutecznie uaktywnia trolle. Tak czy inaczej temat nie żyje jeśli nie narzekamy na PESa :D I jak pisalem wyżej, wielokrotnie próbowałem poruszać różne wątki, ale nikt nie chce lub nie ma wiedzy aby temat rozwijać.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Graliście oprócz wersji na PS4 w PES16 na PS3? Moim zdaniem wypada to lepiej, mimo grafiki z zeszłej generacji. Ma ktoś podobne odczucia?

Ja grałem w Fife i mam odczucia ze to ona lepiej wypada. Skusiłem sie po twoim wpisie i przyznaje Ci rację. Ja co do fify to miałem uprzedzenia wyniesione jeszcze z PSXa. A dodatkowo ominął mnie okres PES od 2007-2012. W okresie którym wielu przeszlo na fife. Mam odczucie ze ogolnie FIFA poszła drogą PESa. Po sukcesach Pesa zaczęła z niego czerpac z większym lub gorszym skutkiem. Kto pamięta te dwie gry sprzed 15 lat to wie jak było. Teraz to dwie podobne gry. Może przy graniu 30 godzin tygodniowo są inne odczucia. Edytowane przez skaminski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt innych wątków nigdy tu nie podejmuje :)

Jeszcze czekam na pocisk od Janusza, ale on myśli zawsze 2 dni co odpisać.

Zresztą to nie ja zacząłem ten wątek 2 dni temu. Ale dyskusja o tym zawsze skutecznie uaktywnia trolle. Tak czy inaczej temat nie żyje jeśli nie narzekamy na PESa :D I jak pisalem wyżej, wielokrotnie próbowałem poruszać różne wątki, ale nikt nie chce lub nie ma wiedzy aby temat rozwijać.

Jest na tym forum, a i pewnie nie tylko na tym prezentowana, typowa polska mentalność, aby tylko narzekać U większości szklanka jest w połowie pusta.... Grand ma rację, że typowo merytoryczne pytania, wypowiedzi są oporowo zlewane przez forumowiczów, i może chcąc w jakikolwiek sposób się wypowiedzieć jedzie ostro, wtedy spotyka się z odzewem... Nie wiem czy połowę Was chciałbym spotkać w realu, bo bym się tylko zdołował. Wieczne narzekanie.... Pes to jest typowa gra, którą się kocha i nienawidzi... I czuję, że jakby fora działały prężnie kiedyś, kiedy były te wszystkie "super" części bez wad to i tak znalazły by się osoby, które by po nich jechały... Dużo aspektów irytuje mnie w tej grze, ale ocieka miodem, zagrywam się w nią oporowo na ile tylko pozwala mi kręgosłup i obowiązki życia codziennego ... Nie ma lepszej piłki, więc grać w tą i nie narzekać!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co narzekać. Ewidentnie tryb myClub poszedł w stronę ludków, którzy chcą płacić za dobry team. Mam TS99, połowa teamu w tym tygodniu strzałeczki w górę i co przychodzi mecz z gościem TS71 a ja ani sztycha nie mogę zrobić. Drużyna na pełnej staminie a moi poruszają się jak muchy w smole. Gościu klepał mnie jak chciał, a ja co z 5m do bramki trafić nie mogę. Odpuszczam ten tryb i moim zdaniem w Online Division się zajebiście gra. Tam czuć piękno tej gry. W ogóle tak jakby było więcej animacji względem myClub albo to tylko moje złudzenie. W tym tygodniu bardzo popularne jest Napoli, natomiast Bayernu nie idzie spotkać :biggrin: po ostatnim nieudanym weeku też pewnie taki trend będzie bo nasza gwiazda nie szarpnęła nic to będzie Bayern na zielono hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online Competition pograj.

Jeśli nie grałeś to tryb ten wciągnie cie jak bagno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to co ja gram wieczorami dywizje mi wystarczą.W competition grałem, ale na to potrzeba więcej czasu. Ostatnio tanki mnie wciągnęły, lecz jak mnie wku... to odpalam PESa by oklepać(jak się uda;-))kogoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Fife i mam odczucia ze to ona lepiej wypada. Skusiłem sie po twoim wpisie i przyznaje Ci rację. Ja co do fify to miałem uprzedzenia wyniesione jeszcze z PSXa. A dodatkowo ominął mnie okres PES od 2007-2012. W okresie którym wielu przeszlo na fife. Mam odczucie ze ogolnie FIFA poszła drogą PESa. Po sukcesach Pesa zaczęła z niego czerpac z większym lub gorszym skutkiem. Kto pamięta te dwie gry sprzed 15 lat to wie jak było. Teraz to dwie podobne gry. Może przy graniu 30 godzin tygodniowo są inne odczucia.

bardzo sie ciesze. Bo sobie pograsz fajnie online, nawet słabymi zespołami, matchmaking tu akurat istnieje. Tak- Fifa 16 przypomina PESa. Ludzie ją skreslaja tylko z uprzedzen tudziez grajac z dwa mecze, a piłki trzeba sie nauczyc w miare.

Jade po PESie bo jestem nim rozczarowany. Ostatni kapitalny PES to 13. Gdy jakims cudem konami wróci z fajną gra, wroce i ja. Nie jestem idiotą jak co niektórzy co uwazaja "fifa guano, pes JAKI BY NIE BYŁ lepszy"

Btw w tym roku jako pierwsza gre kupilem PESa. Sprzedalem go po 3 dniach ostrego szarpania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt innych wątków nigdy tu nie podejmuje :)

Jeszcze czekam na pocisk od Janusza, ale on myśli zawsze 2 dni co odpisać.

Zresztą to nie ja zacząłem ten wątek 2 dni temu. Ale dyskusja o tym zawsze skutecznie uaktywnia trolle. Tak czy inaczej temat nie żyje jeśli nie narzekamy na PESa :biggrin: I jak pisalem wyżej, wielokrotnie próbowałem poruszać różne wątki, ale nikt nie chce lub nie ma wiedzy aby temat rozwijać.

Ja ci cisnę??? Po prostu mamy odmienne zdanie i tyle. Nie odpisuje od razu bo czasami nie mam czasu w pracy czytać forum.

Zresztą zakończmy to bo po co zaśmiecać forum.

P.S. A jakie wątki poruszać jak się nic nie zmienia w pesie.

 

Do tych co grają  online competition - chodzi o lagi/zamulenie jak się awansuje do 16.

Jak gram kwalifikację czy też mecze ze znajomymi nie mam lagów ( ogólnie w tej wersji o dziwo nie mam lagów bo w 15 miałem masakrę) a gdy już wejdę do 16 to automatycznie jest lag. Też tak macie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakby chciał zobaczyć jak gra koleś co ma ponad 1800 rating to proszę bardzo  

 

Mieszka w Arabii Saudyjskiej czyli jakieś 6500 km od UK gdzie mieszkam i był lag około sekundy.Grało się fatalnie i nie wiele mogłem zrobić.Kolega mi napisał że miał malutkie opóźnienie....

Jak dla mnie to oszust bo nie ma szans żeby zrobić taki rating.... 

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arab miał hosta i tyle. On grał normalnie, a Ty na lagu. Ale chyba nie było tak źle mogłeś podawać z pierwszej. Co mnie dziwi to, że mało się kiwaliście. Ogólnie na dwóch schematach.  Ale może tak się gra w PESa w meczach na szczycie :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma sie odrobine opoznienia to sie kiwać nie można ,a co mówić na takim lagu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież takie coś to co drugi mecz w wykonaniu Ronaldo czy Lewego. I zmora PESA 16 czyli gk nie piąstkujący tego poza bramke czy w bok a przed siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież takie coś to co drugi mecz w wykonaniu Ronaldo czy Lewego. I zmora PESA 16 czyli gk nie piąstkujący tego poza bramke czy w bok a przed siebie.

Hehe nie czaisz :P tu chodzi o starego dobrego R.Carlosa. Po prostu mi się czasy świetnej piłki przypomniały :)

 

Nie wiem czy byś wypiąstkował bombę Carlosa :biggrin:

 

Co do bramkarzy to zależy jak patrzeć. Jak oglądasz mecze to nie raz kiksy się zdarzają. Wiem wiem to gra i nie powinno tak być ale to jest PES :P

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, przez 1,5 roku nie odpalałem PS4, pytanie głównie do graczy manualnych.

 

Interesuje mnie sama rozgrywka, gameplay, pełna kontrola nad podaniami, strzałami itd. Myclub, twarze, cieszynki i tym podobne pierdoły mnie nie obchodzą.

 

Której grze bliżej do symulacji, EA czy Konami ?

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES, zdecydowanie :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×