Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrał mistrzostwa Swiata a mnie nie interesuje jego morda tylko dobra, którą PES nie jest.

Paradoksem tej gry jest to, że ta gra jest nie dobra ale cały czas bym w nią grał :)... O ile serwery na to pozwalają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj sobie w co chcesz dla mnie PES jest crapem.

Jak nie chcesz to nie graj, ale nie zaśmiecaj wątku ciągłym swoim rozżaleniem jaka to chujowa gra jest. Każdy zna już Twoje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest teraz F2P więc problem sam się rozwiązał. Ja już się nastawiam psychicznie, żeby na 17 mieć zerowy hype. Jakby byle gówno mnie miało zadowalać to byłbym fanem FIFY. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram ale dąże do tego żeby ludzie zaczęli myśleć i nie kupowali szrotu :)

Wydaje mi się, że masz graczy za idiotów, prowadzisz swoją krucjatę, ale pozwól zdecydować innym czy to jest szrot czy da się pograć. Gra nie jest idealna, ale przy weekendowym spotkaniu z odpowiednimi używkami zabawa jest przednia. Online dywizje grałem przynajmniej 2 razy po kilka spotkań w tym miesiącu na łączu światłowodowym, lagów nie uświadczyłem, grało się komfortowo.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby online grało się tak jak offline, to bym grał do tej pory, a tak to sprawdziłem ostatnio i dalej dziadostwo. Jednak przydaje sie na kanapowe turnieje. Już nigdy na premiere żadnego pesa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj, przedwczoraj i dziś w myClub.

Za każdym razem to samo. Najpierw idzie mi dobrze. Wygram kilka meczy, potem zaczyna dłużej szukać i wybiera takich z ratingiem powyżej 700. Konami ma takie ficzery w tej grze, że naprawdę niech oni padną. F2P absolutnie nic nie zmieniło, bo w ogóle takich świeżynek nie daje. Oni mają ochronę. Cały ten gameplay, co to kur/wa ma być. Wszyscy robią 3 podobne akcję. Widzę te gole wyrównujące to bym wyebal to Konami w powietrze. Żeby ta seria naprawdę zdechla i nigdy więcej nie wydam na to pieniędzy. Staram się cały mecz, nikim nie wychodzę do przodu, ktoś walnie trójkąt a tam dziura. Napastnik 10m na około nie ma nikogo. Ktoś cały mecz podaje od obrońcy do napastnika na krzyżyk albo trójkąt i za każdym razem albo napastnik będzie przed obrońcą albo wybiegnie do przodu. Toczy się piłka do przeciwnika i nie mogę obrońcą wyjść przed niego bo mi gameplay nie pozwala. Odebrać piłkę koksowi to trzeba być w nim, a on obrońcy błyskawicznie odbiera. Miałem nadzieję po 15, ale nie spodziewałem się że Konami pójdzie w kierunku jakiejś ofensywnej kupy jeszcze bardziej. To f2p to też mam w dupie nawet jak dadzą w 17 bo bez wydawania kasy to drużyny nigdy nie zbuduje jak tu na kontrakty ledwie się zarabia, a z 200 losowań zwykłych piłek nie trafiłem żadnej czarnej. A ja im żadnej kasy już nie chce dawać.

Ja nie wiem jak można w to turnieje grać. Chce zobaczyć jakieś turniejowe mecze.

A już totalnie się ten PES kompromituje jak oglądam gole tygodnia. Jakbym widział Fife. Kiedyś się tworzyło akcję, strzelało z dystansu, a teraz jakieś piętki, jakieś gole z salt, dziwnych przewrotek. Naprawdę się nie dziwię, że nikt w to tu nie gra,a temat prawie martwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w tym tygodniu pograłem, bo plusa odnowiłem i jedyny sens to robić friendly match i grać 3-4 gwiazdkowymi, ale też napisze nazwę pokoju NoRealNoBayernNoBarca! to i tak 9/10 osłów wybierze Real. Ale mniejsza o to, bo w gówno już nie będę grał. Granie w Division to kompletna porażka, ale to wie każdy. Pograłem trochę te turnieje, ale to i tak jest do dupy. Bramki z dupy. Akcje z dupy. Wszystko do dupy. Nigdy więcej pesa. Ten na kanapowe wystarczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie wszystko z dupy. Nawet te dobitki. Ktoś strzela całą mocą w bramkarza, a i tak piłka poleci pod nogi napastnika. Co chwile napastnik do bramki z piłka wchodzi po 3 dobitkach. No i największych fail tej gry. Cały te taktyki zrobione są na zasadzie "kamień, papier, nożyce". Niby ok, ale raz cały mecz atakujesz napastnicy prawie nie kryci, podajesz do nich po ziemi przez pół boiska, a za chwilę nie możesz za połowę wyjść, bo wszyscy napastnicy kryci, pomocnicy wszystko przejmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale płaczecie.

Od kilku tygodni jest w tym temacie TYLKO ujadanie na Pesa.

Po cholere w to brniecie, logujecie się na forum żale wylewacie?

Gra nie podeszła, sprzedaję i temat zamknięty.

Rozumiem raz we frustracji napisać dosadny komentarz "na dowidzenia".

Ale tu stale te same osoby płaczą.

Współczuję waszym kobietom gdy się spłuczka zepsuje czy kran rozcieknie...

Tak ubolewać tygodniami nad swoim losem na wirtualnej murawie... godne politowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godny politowania jest twój tekst nic nie wnoszący do tematu.

Paradoksem jest to, że Ci którzy krytykują tych co jada po grze nie potrafią napisać o PES 2016 nic dobrego, zero pozytywów czy kontrargumentów. Jak wejdzie noob i zapyta jak coś zrobić to cisza :O mam wrażenie, że Ci co bronią PESa graja w niego co najwyżej kanapowo i nie potrafią zrozumieć, że Online i offline to 2 różne gry, a narzekania dotyczą w 90% trybów online.

Tak na serio to gdyby nie pojazd po PESie to nie było by co tutaj czytać juz tydzień po pre.

Wesołych Świąt

Jeśli kogoś interesują piłki nożne bez handicapów i od niezależnych twórców to wyszła open beta gameplay football na PC.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES od zeszłorocznej edycji zrobił spory progres.

Jeżeli tak wam gra nie podchodzi, to najlepiej sprzedajcie konsolki, kupcie PS2z tak wielbiinym PES6 i tam zapewne znajdziecie tonę miodu.

Posty typu "chora gra", "za rok nie kupuję" są BARDZO WIELE wnoszące do tematu.

A za dziesięć miesięcy te same osoby będą się produkować w temacie PES17...

Uzupełnijcie kolekcję w jakąś ciekawą grę fabularną, rozbudowanego RPGa i frustracja na swoją dziurawą obronę onlie powinna przejść.

Wesołych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PESa niedługo nie będzie więc looz.

Ok, poszukaj np moje bezproduktywne posty gdzie napisałem, że PES jest chory a ja nie kupuje, albo poszukaj te które poparlem argumentami. Następnie napisz, że piszę głupoty popierając to argumentami i wtedy może powstać bardzo ciekawa i merytoryczna rozmowa.

Bo ty tymczasem wkomponowujesz się w słabą opozycję która pisze PES jest super bo jest i juz a mnie wkurza to, że go krytykujecie.

Stary, jesli gra jest dobra to hejt sfrustrowanych idiotow ginie w morzu HAJPU.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym że kupiłem grę cyfrowo. Tak bym to sprzedał na 100% gdy wyszła wersja F2P. Po prostu jestem w szoku po tym jak dobre było demo, nawet full online przez miesiąc gdy ping był dobry, a jakie to scierwo teraz.

Edytowane przez chrono87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odnosiłem się bezpośrednio do Ciebie, a do ogółu syfu jaki w tym temacie powstał.

Odnoszę wrażenie, że te płaczki poza wirtualną piłką życia nie mają.

Nie twierdzę, że gra jest super, nigdzie tego nie napisałem.

Jednak gra się przyjemnie, gra daje mi sporo radochy.

Jeżeli mam grę na której się zawiodłem to odkładam na półkę, napiszę ewentualnie jakiś post w temacie tej gry nie zachęcający do kupna (np. Assassin’s...) i tyle.

Nie wracam do tematu co 3 dni aby sobie pomarudzić bo szkoda mi na to czasu.

I naprawdę dziwię się tym wszystkim wpisom stale narzekających frustratów.

No chyba, że to kółko 13latków nie wiedzących co z wolnym czasem robić to dla mnie zmienia punkt widzenia tego śmiesznego ujadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ta gra posiada kosmiczny potencjał, fenomenalny gameplay przytloczony niezrozumiałymi decyzjami Konami które sprawiają że z kosmosu mamy bagno.

Po drugie.

Gier nie robią maszyny tylko ludzie tacy jak my. Ludzie robiący gry też czytają fora internetowe. Fora to także feedback...

Konami jest ostatnio zbyt małe aby ktoś czytał Polskie fora, ale wiele przemyśleń z tego forum można przewalac na inne (anglojęzyczne) które czyta Konami lub na Twitter.

To czytają tez inne studia /wydawcy którzy w pewnym momencie zauważą lukę do wypełnienia i może dadzą nam grę piłkarską która da takie doznania o jakich nam sie marzy.

Wiec nie uważam, że powinniśmy się zamknąć czy przestać narzekać na to co z serią robi Konami, bo to co robią to skandal.

Jeśli dostaniemy grę która sprawi, że spadną nam kapcie, będę podniecony pisał dzień w dzień, że spadają mi kapcie mimo wieku grubo po 30! Jeśli zaś gra będzie słaba i nie będzie dla niej nadzieji to ją sprzedam i zapomnę o niej jak o FIFIe.

Po trzecie

Np ja mam masę kumpli z ps4 90% to poważni ludzie z biznesami którzy kupili konsole tylko i wyłącznie dla piłki nożnej.

Od jakiegoś czasu mamy ładne mebelki w postaci konsol...

Możesz ich nazwać placzkami ktorzy poza graniem świata nie widzą ale też latać w FarCry z jednego końca wyspy na drugi koniec po źdźbło trawy nam się nie chce.

Przydała by się wypasiona piłka nożna...

Kurde trudno na telefonie pisać długie komenty :/

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami nie ma kasy i teamu aby Zrobić dobra piłkę,ja przy pesie bawię się dobrze,ale przed premierą f2p o wiele lepiej,teraz ich serwery nie wytrzymują co drugi mecz Opóźnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami juz mają dobry gameplay. Ale idiotyczne decyzję sprawiają, że zamiast mieć ultimate football game mamy arcade Sunday football :D

Krótkowzrocznosc Konami nie różni się niczym od krótkowzrocznosci naszych rządów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było nie wstawiać bramkarza na kacu po świątecznej libacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z bramkarzami to jest dziwna sytuacja... Zdarzają się klopsy ale dziś grałem w MyClub i co robił Buffon to szok, mega nie realistyczne to jest jak wszystko wyjmuje jak jest akcja sam na sam to wchodzi 9/10 a nie 2 bramki i nie ważne czy stoi Kuszczak czy Neuer. Przypominają mi się Fify z lat 90... Bomba z pola karnego i bramkarz łapał... Neymar 94 ovr nadzbyt często koło bramki, sztucznie utrudniają grę żeby za łatwo nie przychodziło strzelanie bramek, to nie jest dobry sposób!

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie ze szfagrem maraton kanapowy.

4 godziny ciągłych potyczek.

Tak dobrego Pesa jeszcze nie było, a w pamięci mam odsłony od ISS98.

Online wiadomo... rożnie to funkcjonuje.

Na szczęście mam możliwość częstego "kanapowego grania" i konsola miodem przecieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem przed chwilą PES2016 nie grałem chyba od dówch miesięcy. Zagrałem dwa mecze United z gościem na Chelsea, później zagrałem z konsolą przeciwko Liverpoolowi. Gry się bardzo różnią offline i online. Niestety gra jest słaba, gameplay online wygląda jakby biegały kukły na sznurkach. Największą bolączką są strzałki i to właśnie ratuje jako tako offline, powinny być randomowe, żeby nie dawać lepszym zespołom jeszcze większej przewagi. Na offline nie było czuć skryptów, online to jest jakaś paranoja, dodatkowo gra chodzi wolniej, widać przy podaniach, gra nie reaguje tak szybko. Przydałoby się, żeby takiemu Neurowi wylosowało fioletową strzałkę i od razu mecze by wyglądały innaczej. Za niedługo gra ląduje na alledrogo nie ma już nadziei, brak w tym roku swobody na boisku, jest mało miejsca. AI świruje grając na necie, obrońcy lub najbliższy zawodnik zamiast biec do piłki leci w siną dal. Bramkarze zachowują się identycznie jak w Fifie, podobne skrypty, na koniec rzuty roźne to jakaś tragedia, nie da się bronić przeciwko koksom. Jak chciałbym drugą Fife to bym ją sobie kupił, znowu rok bez piłki :biggrin:

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem 10 meczy 8 zwycięstw 2 remisy. Wszystko działało jak należy. Dziś odpalam wszystko zamulone. Hazard mija się z co drugim podaniem, jak przeciwnik podaje między obrońcami to niemożliwe jest odebrać piłkę pressingiem. Oczywiście wszystkie trójkąty wchodzą jak w masło, a z R2 wpada największa szmata. Jeden mecz wygrany, jeden przegrany i tak cały czas. Wczoraj gameplay fenomenalny, obrońcy nie do przejścia, wszyscy żywi, a dziś muchy w smole. Ta gra to dla mnie mega zagadka. O co tu chodzi.

Edytowane przez chrono87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj sprzedałem Pesa na alledrogo dzisiaj wysłałem pocztą. Jeden z najszczęśliwszych momentum, przepraszam momentów w tym roku :D Za rok pewnie kupię pre-ordera jak zwykle chyba, że rozum mi podpowie a nie emocje i historia jak to miało zawsze miejsce. Proponuje zróbcie to samo, super uczucie :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz to zrobiłem dawno ( cudowny Momentum) i nie ma mowy o kupnie edycji 2017

Chyba, że MYCLUB będzie odłączony od retaila i free to play od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×