Skocz do zawartości
sieniu

Liga MRL-Formuła Gulf 1000(Starty chwilowo zawieszone)

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka decyzja w sprawie pogody?

Mnie osobiscie denerwuje jazda w deszczu, oraz praktycznie losowosc przy zmianie opon wiec jestem za tym, abysmy jechal dzis na bezchmurnej pogodzie, ewentualnie jakas mgla czy zachmurzenie.

Co wy na to? Przynajmniej poscigamy sie leb w leb od poczatku do konca.

Ja ci powiem tak jak ty mi kiedyś "jak ci się nie podoba to nikt ci jeździć nie każe"

Deszcz dodaje kolorytu , jazda na sucho jest dla ciot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak jak ty mi kiedyś "jak ci się nie podoba to nikt ci jeździć nie każe"

Deszcz dodaje kolorytu , jazda na sucho jest dla ciot :)

 

Chłopie, Ty na suchym jechałeś gorzej niż źle, a mówisz o deszczu ... ? :)

 

 

A jeśli chodzi o wyścig, jestem bardzo zadowolony. Dużo walki, czystej walki. 

U mnie gra zachowała się tak jak powinna, niczego nie bałazje :D

 

Następny tor jest świetny, będzie dobra zabawa :)

 

Edytowane przez Tachograf
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Katall został zdyskwalifikowany. Ale co mam zrobić z Polo? Dać połowę pkt czy ile? Bo jak pamiętam to on stał od 34 okr obok zakrętu i się nie ruszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni sędziowie zadecydować (chyba są tacy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, Ty na suchym jechałeś gorzej niż źle, a mówisz o deszczu ... ? :)

 

 

A jeśli chodzi o wyścig, jestem bardzo zadowolony. Dużo walki, czystej walki. 

U mnie gra zachowała się tak jak powinna, niczego nie bałazje :biggrin:

 

Następny tor jest świetny, będzie dobra zabawa :)

 

Powiem to ,raz żebyś zrozumiał bo te ciągłe docinki z twojej strony zaczynają mnie już mocno irytować ... pier### się .  Jeżdżę tu czysto rekreacyjnie , nie mam żadnego interesu w tym żeby się w ogóle szykować do wyścigów na padzie, gry nie odpalałem ponad przez ponad tydzień ,a tor widziałem pierwszy raz na oczy ,a jedyne co miałem w samochodzie zmienione to ciśnienie opon. Więc i tak uważam że jak na te okoliczności 1,14,9 było niezłym wynikiem.

Są dla mnie serie ważne i takie w których po prostu jeżdżę , a póki co liczy się rFactor i europejska Enrurance Series i  Formula 3.

 

Widzę, że Katall został zdyskwalifikowany. Ale co mam zrobić z Polo? Dać połowę pkt czy ile? Bo jak pamiętam to on stał od 34 okr obok zakrętu i się nie ruszał.

A co miałem zrobić jak mnie gra wydymała i zakładała złe opony i po 2 okrążeniach opony z tyłu 165 styłu i samochód pływał na prostych??...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem to ,raz żebyś zrozumiał bo te ciągłe docinki z twojej strony zaczynają mnie już mocno irytować ... pier### się .  

 

zluzuj lejce, nie bierz sobie do serca moich docinek, ale też zrozum, nudny jesteś jak flaki z olejem, gadasz o jakichś bzdurach podczas wyścigu, rozpraszasz ludzi, hejtujesz i próbujesz na siłę wmówić innym że Clio Cup to shit, po co ? Może lepiej zrezygnować.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo jesli miales zle dobrane ogumienie to kosztem pozycji zjeżdżasz do PIT zmieniasz i jedziesz dalej a nie zatrzymujesz sie i uwazasz ze tak bedzie okej. Tak sie nie robi,nawet jesli traktujesz to tylko jako odskocznie od innych serii wyścigowych,a wydaje mi sie ze jesli uwazasz sie za simracera to tym bardziej powinieneś byc odpowiedzialny i takie zachowanie jest conajmniej nieadekwatne,mało tego za ten wyscig otrzymasz tylko polowe punktów aby troche cie zdyscyplinować :)

Tyle z mojej strony ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później niż bym chciał ale jest. Relacja z Hockenheim.

 

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo jesli miales zle dobrane ogumienie to kosztem pozycji zjeżdżasz do PIT zmieniasz i jedziesz dalej a nie zatrzymujesz sie i uwazasz ze tak bedzie okej. Tak sie nie robi,nawet jesli traktujesz to tylko jako odskocznie od innych serii wyścigowych,a wydaje mi sie ze jesli uwazasz sie za simracera to tym bardziej powinieneś byc odpowiedzialny i takie zachowanie jest conajmniej nieadekwatne,mało tego za ten wyscig otrzymasz tylko polowe punktów aby troche cie zdyscyplinować :)

Tyle z mojej strony ;)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Zapisana strategia przed wyścigiem i co dwa razy mi deszczówki założyli??!!! To jak niby według ciebie miałem jechać skoro po dwóch okrazeniach opony nadawały się na śmietnik bo przy 165 stopniach to samochód ci na prostych pływa...

Więc co według ciebie miałem zjeżdżać do pitu co 2 okrążenia czy stwarzać zagrożenie na torze jadąc na deszczowkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niewiesz ze mozna wjeżdzając do PIT-u edytować strategie. Kosztem 5-10sec. Kazdy znas miał jakis problem w tej grze i jakos znajduje sie rozwiązania. I jest to lepsze rozwiazanie niz stawanie na torze. Tyle w temacie bo odpowiedziałem ci na prywatna wiadomosc

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu a ty myślisz że ja głupi jestem i tego nie zrobiłem??!! Zjechalem raz na zapisanym a za drugim razem edytowalem, i co? NIC, dalej miałem deszczówki .

Gra w tej kwestii to jest totalne nieporozumienie

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam cie za głupka, ale ja sie nie spotkałem z takim czymś ze jak zrobiłem Edycie wjeżdzając do PIT to dostawałem drugi raz te same opony

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyścig nie zaliczam do udanych ale też nie było najgorzej. Głupi błąd na starcie i kara. Od mniej więcej 25 okr. błędy, błędy i brak skupienia co równało się strasznie nie równym tempem i kiepską pozycją. Gratulacje chłopakom na podium i całej reszcie która wytrwale jechała do mety. :)

Do zobaczenia w Cadwell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo Ty to taki awanturnik widzę jesteś :biggrin:

W lidze NHL podziękowali Ci bo byłeś bujczuczny

Z klubu w Fifie wszyscy wyszliśmy i zostawiliśmy Cię samego bo nie szło się z Tobą dogadać.

A tutaj też widzę że za dużo przyjaciół nie masz :laugh:

 

Ja tam jeżdżę na padzie rekreacyjnie ale wyniki mam lepsze od Twoich :whistling:  Ogarnij się bo takiemu zawodowcowi nie przystoi tak odstawać ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ligę NHL to sam podziekowalem bo się nie lubię z idiotami uzerac :)

Ze mną się szło dogadać, z madryckim elektoramtem nie szło :)

Gra jest tak słaba ze nawet jej na tygodniu nie odpalam bo szkoda nerwów do póki gry nie naprawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

Wyścig był w miarę ok,jedynie spinka z Wyso,na zakręcie wypadł z toru i spostrzegłem tam szanse dla siebie,wyprzedziłem go i myślałem że jest za mną a w szykanie już obok mnie,za bardzo nie miałem jak mu miejsce zostawić,i chyba troszkę otarliśmy się.

Dzięki wszystkim za wyścig, za czystą ścigankę i zapraszam na film

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu a ty myślisz że ja głupi jestem i tego nie zrobiłem??!! Zjechalem raz na zapisanym a za drugim razem edytowalem, i co? NIC, dalej miałem deszczówki .

Gra w tej kwestii to jest totalne nieporozumienie

Mam przegrane online prawie 50h i nigdy nie miałem problemu z oponami. Zawsze przed wyścigiem sprawdzam strategie i jak do tej pory zero problemów. Ty masz jakieś nonstop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo za zamieszanie ja się jednak muszę wycofać póki co z rywalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przegrane online prawie 50h i nigdy nie miałem problemu z oponami. Zawsze przed wyścigiem sprawdzam strategie i jak do tej pory zero problemów. Ty masz jakieś nonstop

Właśnie o to chodzi ze ja pierwszy raz teraz miałem... Nie liczę wyścigu na Silverstone bo tam problem był ze zmianą pogody:)

Ale notoryczne zakladanie opon deszczowych w boxie zdarzyło mi się po raz pierwszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda na cadwel jest jak smiganie po pit lane :) masakrycxnie wąski tor. Bedzie gorąco. Zapoznanie toru na padzie z czasem 1:11:446

Edytowane przez marcinn06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yelon starałem się zostawić Ci miejsce w tej szykanie, ale widząc po nagraniu za dużo go tam nie było a ja już praktycznie leciałem w przeciwległą ścianę.

Tam po prostu nie było miejsca na dwa samochody :P

 

Wydaje mi się, że wyścig jeden z lepszych jakie zostały rozegrane w tej serii, niestety nie byłem w stanie utrzymać tempa czołówki czego żałuję, bo z przodu zapewne było bardzo fajne ściganie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cadwel  Park  jest bez Pit Line ?


Wyso  spoko tylko w czasie wyścigu sumienie trochę mnie gryzło czy nie przyczyniłem się że tam wyleciałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten tor w tej specyfikacji nie posiada pit line wiec musze wprowadzić zmianę toru. Następny tor to Snetterton 200. Przepraszam za zamieszanie nie sprawdziłem tego moj blad

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×