Skocz do zawartości
sieniu

Liga MRL-Formuła Gulf 1000(Starty chwilowo zawieszone)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Kwalifikacje  wręcz idealne ,4 oczko nawet bym nie pomyślał,start wyścigu bardzo słaby ,zbytnio ostrożnie i mało agresywnie ,gdzie większość bez litości leci po lakierze i delikatnie opiera się na konkurencji, ( muszę tego się nauczyć ) Tempo wyścigowe do pierwszego zjazdu niezłe,dużo walki wyprzedzań.

Po Pit Stop masakra brak tempa, słaba trakcja i prawdopodobnie opony nie te (chyba deszczowe) nie trzymały i dwa okrążenia przed końcem zerowa trakcja.

No cóż mimo to wyścig świetny jest jeszcze trochę do poprawienia,(zwłaszcza Pit Stop ) ...Ściga się z wami naprawdę ...nikt tu za free nie oddaje pozycji :thumbsup:

i najważniejsze że jest czysto...       do następnego.

Edytowane przez yelon65
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Kwalifikacje  wręcz idealne ,4 oczko nawet bym nie pomyślał,start wyścigu bardzo słaby ,zbytnio ostrożnie i mało agresywnie ,gdzie większość bez litości leci po lakierze i delikatnie opiera się na konkurencji, ( muszę tego się nauczyć ) Tempo wyścigowe do pierwszego zjazdu niezłe,dużo walki wyprzedzań.

Po Pit Stop masakra brak tempa, słaba trakcja i prawdopodobnie opony nie te (chyba deszczowe) nie trzymały i dwa okrążenia przed końcem zerowa trakcja.

No cóż mimo to wyścig świetny jest jeszcze trochę do poprawienia,(zwłaszcza Pit Stop ) ...Ściga się z wami naprawdę ...nikt tu za free nie oddaje pozycji :thumbsup:

i najważniejsze że jest czysto...       do następnego.

KARA DLA TACHO !! JUMPSTART !!!!!! WSZYSTKO WIDAĆ NA FILMIE ! HAHAHAHAHAHAAHA

Edytowane przez KamaczoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamaczo jak potwierdzicie ile pkt karnych jest za taki paro cm skok do przodu to daj znać. :D To dodam do tabeli wyników.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamaczo jak potwierdzicie ile pkt karnych jest za taki paro cm skok do przodu to daj znać. :biggrin: To dodam do tabeli wyników.  :P

Ja myśle że zabieramy wszystko co delikwent zgromadził od początku sezonu. I jeszcze minus 50 pkt tak od firmy :biggrin: hehehehehe

Edytowane przez KamaczoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhaha. :D Może jednak póki co skończmy na upomnieniu, bo przez takie kary to nikt ścigać się nie będzie chciał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie, po pewnym czasie kare da tak ktoś mi mówił


mataman ty pieronie najpierw shadowa poza tor a potem yelonka ( 3i4 zakręt( :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Touring cary to sport kontaktowy :)

A tak na poważnie, to widoczność na boki jest mocno ograniczona w tej grze.

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się , jedziesz obok i jet bardzo duży martwy punkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączycie sobie trening pobawcie się wjazdem do Pit Stop z wymianą opon ,,,co tam się dzieje :shok: chcesz na mokre daje slick i odwrotnie,jedziesz na deszczówkach  chcesz slick  a tu guzik znowu deszczówki i tak bawiłem się przez godzinę,jak chcesz powrócić na slick to musisz wrócić do garażu, w innych samochodach tego problemu nie było,ciekawe czy to błąd czasowy czy stale powtarzający się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to nie deszczówki wam zakłada tylko opony ze złym ciśnieniem i dlatego taki problem z temperaturą?

Mi opony zakłada dobre , ale zawsze muszę tracić czas na ustawienie ciśnienia w oponach bo wartości są totalnie losowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, no to mnie rozgryźliście, nie ma co ukrywać, gdyby nie to parę cm na starcie, wyścig bym przewalił na cacy ....  :biggrin:

 

A poważnie to Kamaczo rozumiem twój ból ... tyle treningu, a tu Cie kolo na padzie robi he he he  :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest propozycja aby dziś pojechać  30 minut treningu  ( coś namieszać w secie ) plus 20 okrążeń  (sprawdzić sobie tempo wyścigowe )  tak około godziny 20 lub 21 ?

pogoda  stała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjmuję propozycję, można nawet pojechać godzine :) ale to bardziej 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok będe  :thumbsup:  to czekamy  do 21

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam trening jakie czasy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 1-39 nie pokonane
 

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z Yelonem zrobiliśmy symulacje niedzieli czyli 40 okrążeń, pogoda Random, wyszło "Light Rain" - kiszka. Ten tor mnie nie leży jakoś, opony się przegrzewają, softy zużyły się w 20 okrążeń, paliwo 1.6 na okrążenie. Najlepszy czas 1:39:xxx który można bez problemu pobić :) Także Kamaczo ćwicz, może odrobisz straty :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod koniec tempo miałeś  niesamowite :yes:  jeszcze trochę muszę popracować  żeby  wbić się w takie tempo 

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tempo, zagadywalem Cię heheh. Z dupy jakoś mi sie jezdzi, nie leży mi ten tor. Ale będą następne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś trenuje wieczorem ? Trzeba by się przejechać bo przez cały tydzień przejechałem raptem kilka kółek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×