Skocz do zawartości
sieniu

Liga MRL-Formuła Gulf 1000(Starty chwilowo zawieszone)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim, założyłem post na żylecie, ale chętnie podłączę się pod Formula Gulf jeśli polecimy na harcorowych ustawieniach( post w Ginetta cup ). Pozdro.

 

To ile wedlug Ciebie zyskujemy jezdzac na roznych kamerach i z wlaczonym HSem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keine anung, ale widzę, że nie ma w was entuzjazmu więc po prostu przemilczmy mój post, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakladam, ze dzisiaj ktos bedzie chcial jechac trening na catalunyi, ja, niestety ale najwczesniej bede o 21:15 a bardzo bym chcial sie z wami przejechac. moglibyscie poczekac chwilke na mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ilu jest chętnych na dzisiejszy trening?

Ja bym pojeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglibyscie mi wyjasnic pare spraw zwiazanych z naszymi oficjalnymi wyscigami? (moze niektore trywialne, ale dla mnie niekoniecznie z powodu braku doswiadczenia z ta gra i braku czasu na dokladne testowanie wszystkiego)

 

1. kiedy bedzie wiadomo ile okrazen jedziemy bo 1h to takie troche za ogolne, ciezko okreslic ile paliwa bedzie potrzeba?

2. czy da sie wymusic w grze jeden pit stop czy po prostu "na gebe" kazdy z nas musi zjechac?

3. czy bedziemy miec wymyszone dwie rozne mieszanki opon, czy moze bedzie dozwolona jazda na tych samych rodzajach opon w dwoch stintach?

4. jakie opony dostaje sie na wyscig? te, na ktorych w Q najlepszy czas zrobilismy czy te, ktore mielismy na samym koncu w Q?

5. jak sie sprawdza zuzycie opon podczas wyscigu i w boksie?

6. jak sie sprawdza uszkodzenia samochodu podczas jazdy?

7. czy po zakonczeniu Q da sie jeszcze edytowac strategie?

8. czy da sie zmienic strategie z oponami i paliwem podczas wyscigu nie tracac czasu? to znaczy czy da sie to zrobic jadac a nie pauzujac?

9. czy jak podczas wjazdu do boxu edytuje strategie to blokuje przejazd innym jadacym za mna kierowcom?

10. jak nagrywacie wyscigi, bo z tego co mi sie wydaje PS pozwala domyslnie zapisac ostatnie 15min lub ewentulanie odpalic od aktualnego momentu nagrywanie 15minutowego pliku. na forum widzialem, ze mieliscie cale wyscigi zapisane. (sklejaliscie recznie kilka plikow w jeden?)

11. czy obowiazkowy zjazd do boksu zaklada rowniez wymuszenie zmiany opon albo dotankowywanie? czy moze wystarczy zmienic jedna opone ;-)?

12. i moze by sie jeszcze ktos wypowiedzial jak bardzo zuzywaja sie opony, to znaczy po ilu mniej wiecej okrazeniach miekka opona nie nadaje sie do konkurencyjnej jazdy, a moze twarda przetrwac powinna caly wyscig?

 

z gory dzieki za wskazowki. i sorry jak cos wydaje sie oczywiste dla niektorych, albo jak cos sam powinienem sprawdzic. ale naprawde ciezko mi wygospodarowac wiecej czasu na treningi.

ostatnie pytanie, zszedl ktos ponizej 1:45 w Q?

 

ja dzisiaj okolo 21 powinienem byc online, wiec mozna by cos potrenowac razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zazwyczaj pare dni przed wyścigiem już jest podana liczba okrążeń w pierwszym poście obok nazwy toru.

2. Chyba nie da się wymusić, ale nie ma to znaczenia ponieważ liczba okrążeń jest na tyle duża, że nie przejedziesz wyścigu na jednym baku (przynajmniej tak było w clio, nawet nie wiem ile litrów wchodzi do gulfa)

3.Opony są dowolne, poza tym w gulfie są tylko suche i deszczowe więc nie wyobrażam sobie jechać na deszczowych w słońcu bo przepisy tak nakazują ;p

4. Gra chyba nie jest tak zaawansowana, na starcie wyścigu dostajesz nowe oponki, niezależnie od tego w jakich jechałeś w kwali.

5. Nie da się sprawdzić, sam musisz to wyczuć.

6. Przy mocniejszych uszkodzeniach wyskakuje "usterka mechaniczna" ewentualnie inżynier mówi, że masz coś uszkodzone.

7. Po zakończeniu już nie, ja osobiście ustawiam wszystko w ostatniej minucie kwalifikacji.

8. Tak, możesz to zrobić, gdy wjedziesz do alei serwisowej wyskakuje Ci tabelka, tam możesz ustawić wszystko i jeżeli się postarasz to zdążysz zanim samochód dojedzie do mechanika i nie stracisz ani sekundy.

9. Nie, w boksie samochody przez siebie przenikają.

10. Ja nie nagrywam, może ktoś inny coś poradzi.

11. U nas masz zjechać do boksu, co tam zrobisz to twoja sprawa i z tym zmienianiem jednej opony to sobie nie żartuj bo byli tacy co zmieniali tylko jedną na deszczówkę i w burzy jechali mając 3 slicki i jedną deszczówkę :D

12. W gulfie i clio nie ma podziału na miękkie i twarde a w innych klasach nie jeździłem tak długich wyścigów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już tak na marginesie, proszę nie kombinować, bo komisja sędziowska zacznie ostre kontrole w boksach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby Sieniu z precyzował co znaczy W wyścigu obowiązkowy jest jeden pitstop. Czy jest obowiązkowa zmiana kół? Chodzi o to, że pitstop to też zatankowanie bez zmiany opon. Dzięki temu stoi się krócej w boksie ale ryzykuje się dużą stratą czasową pod koniec wyścigu. Więc wcale tak kolorowo nie jest. ;)

10. Ja i Yelon nagrywam na żywo nagrywarką AverMedia HD 2 i edytujemy później. Sieniu natomiast zapisuje powtórkę i nagrywa ją bezpośrednią na konsoli i edytuje w ShareFactory.

Edytowane przez Shadow_18_08
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowal ktos zuzycie opon? na moim setupie wychodzi, ze przy 35 kolkach bede potrzebowal dwoch pit stopow. wam tez sie tak opony zuzywaja? czy moze mam jakis dziwny setup?

Jeszcze pytanie odnosnie opon, bo ja widzialem podczas moich testow, ze sa rozne opony na suchy tor. w grze online bedzie tylko dostepna jedna mieszanka na sucho (Wyso pisal, ze w gulfie tylko jeden rodzaj opon na sucho i mokro jest dostepny)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W garażu masz do wyboru tylko suche i deszczowe. Gdy zjeżdżasz do boksu masz: miękkie, średnie, twarde, przejściowe, deszczowe i bardzo deszczowe. W Renault też tak było. Nie wiem czy to nie jest jakiś błąd gry po prostu. A co do opon to wydaje mnie się, że mnie starczało na ok. 20 okrążeń.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tachograf, Mario666pl, Kasza92, katall_96, Szymik24.

 

Są proszeni o podanie numerów aut. Jutro wyścig i warto by wiedzieć kto jakim autem jedzie żeby nie było zamieszania na starcie.

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oponami to po prostu blad, w ustawieniach konfiguracji gulfa sa tylko dwa rodzaje opon, za to gdy zjedziemy do pit stopu mamy ich wiecej, jest to przygotowane pod bardziej zaawansowane samochody.

Nie zaleznie czy wybierzesz miekkie, twarde, srednie to dostaniesz opony na suchy i niezsleznie czy wybierzesz deszczowe czy silny deszcz dostaniesz opony na mokry, bo po prostu ten samochod ma tylko 2 rodzaje opon.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update 2.8GB ;-)... Downloading update file...

 

gra online niedostepne bez updatu.

Kazdy go juz sciagnal? ja jestem jedynym?

Zapytam niesmialo czy moglibysmy przeslunac wyscig o godzinke?
 

Edytowane przez tprudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka mataman myslalem ze sie zmieszcze spokojnie :) oczywiscie przyjme na klate kare za wyścig. Mialem problem z kierownica i jechalem na padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krew mniw zalewa, ze patcha nie sciagnalem wczesniej.

czekam na filmy i wyniki bo strasznie ciekawy jestem jak bym wypadl na waszym tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP 1,44,xxx

Gratki dla pierwszej 3 trenig daje przewage :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje:

post-62274-0-87674800-1439758133_thumb.j

 

Najlepsze czasy okrążeń:

post-62274-0-49960200-1439758151_thumb.j

 

Wyścig:

post-62274-0-02407400-1439758161_thumb.j

 

Tabela:

post-62274-0-27562600-1439807533_thumb.j


Hmm. Trening? Po patchu trochę się zachowanie auta zmieniło i na szybko setup zmieniałem (40 min) przed wyścigiem. Także trening nie ma nic do powiedzenia.  :whistling:

Edytowane przez Shadow_18_08
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka mataman myslalem ze sie zmieszcze spokojnie :) oczywiscie przyjme na klate kare za wyścig. Mialem problem z kierownica i jechalem na padzie...

Na powtórce wygląda to tak, że ledwo dotknąłeś mojej prawej strony i twój bolid eskplodował :D

Detekcja kolizji w tej grze jest pierwsza klasa :P

Żałuję tylko że przez to, nie udało się pościgać z Kamaczo i Matim bo tempo mieliśmy podobne.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistosci tez wydawalo mi sie ze moge ewentualnie lekko przytrzec ci prawa strone :) niestety jakas trampolina tam byla. W kwali tez ktos mnie przytarl i od razu banda byla ;) tutaj kazde namniejsze dotkniecie jest rownoznaczne z koncem wyscigu.

Proponuje aby bylo sprawiedliwie nałożyć na mnie karę -8 pkt. Zmarnowałem wyścig i tobie i sobie...

Edytowane przez marcinn06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×