Skocz do zawartości
sieniu

Liga MRL-Formuła Gulf 1000(Starty chwilowo zawieszone)

Rekomendowane odpowiedzi

Dory ja dzis odpadam. Mam chrześniaka na karku wiec pewnie on przejmie mi konsole do gry w destiny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie Setup !! Cena do uzgodnienia .... HEHEHEHEHE  :laugh:

 

Totalnie nie moge rozgryźć tego bolidu , tak podsterownym pojazdem to w życiu nie jeździłem. D-R-A-M-A-T !

Edytowane przez KamaczoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam ostatnio oferowałeś swoje ustawienia na allegro  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale ją dziś pasuje. Jestem styrany po wycieczce i trochę obolaly po glebie, a to powoduje że mi się najzwyczajniej nie chce. Wychodzi na to że o podium w gulfie mogę zapomnieć. Cóż, nic na siłę.

Milego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno oczko wyżej :laugh:

a tak poważnie szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje:

post-62274-0-77612900-1440361978_thumb.j

 

Najlepsze czasy okrążeń:

post-62274-0-68229600-1440361993_thumb.j

 

Wyścig:

post-62274-0-32377100-1440362003_thumb.j

 

Tabela:

post-62274-0-92307300-1440417953_thumb.j

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja (topru_pl) 4 bylem, w tabeli mam NS.

fajny wyscig do momenty sprawdzenia przeze mnie jak bardzo mozna scinac zakrety ;-). Nauczylem sie ze gra nie ostrzega tylko na 10s blokuje gaz ;-).

Potem kolejne moje zdziwienie jak sie zorientowalem, ze w boksie czekaja az nacisne "Close".

Gdyby nie te bledy to mysle, ze walka o 2 miejsce trwala by dluzej, a tak P4 nie jest zle jak na pierwszy raz.

Szacun dla Shadowa - Koks na padzie, musze potestowac setup ktory podeslal ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig nudny. Od startu do mety pełna dominacja.

Do paru osób a w szczególności do Wyso mam prośbę abyście przestrzegali niebieską flagę. Czy to tak trudno zjechać na bok i trochę zwolnić?

Póki co masz ostrzeżenie ode mnie Wyso bo nic się ostatecznie nie stało ale następnym razem nie blokuj mi drogi na siłę.

 

 

Pełny wyścig: http://www.twitch.tv/shadow_18_08

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie mam małe zastrzeżenie co do niektórych członków ekipy.
Jesli chodzi o pierwszy i drugi wyscig nowej seri,brak zgłoszenie o nie obecności kierowców
Szymik24
Kasza92
Mario666pl
Wyso52
To samo dotyczy sie drugiego wyscigu zero jakiej kolwiek informacji ze strony:
Szymik24
Katall_96
Kasza92
Mario666pl

Panowie konsekwecja braku jakiej kolwiek informacji jest odejmowanie punktów a w konsekwencji usunięcie z listy startowej. Szanujmy sie i jesli nie macie ochoty na wspólna rywalizacje dajcie znac, to w tedy połączę dwie serie w jedna i zawsze bedzie komplet. A tak to az sie przykro robi ze na liście 16 a jedzie 7. Tak wiec karę otrzymują nastepujące osoby
Szymik24 -2pkt
Kasza92 -2 pkt
Mario666pl -2pkt

Reszta z listy otrzymuje upomnienie bo był to ich pierwszy raz jak sie nie stawili na wyscigu i o tym nie poinformowali. Szanujmy sie wzajemnie a daleko zajdziemy. Pozdrawiam


Wysłane z mojego iPhone 5
przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyso jechal w drugim wyscigu.

Przepraszam moj blad zle spojrzałem na zdjęcie z wynikami

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniek też się pokazał ale miał problemy z netem i ciągle go wywalało.

A Mario przed 2 wyścigiem dał znać, że go nie będzie bo nie widzę żadnej informacji na forum.

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Maniek, to ze był tego nie wiedziałem. A co do Mario666pl to szczerze nie widziałem nigdzie zadnej informacji o jego nieobecności mozesz mnie na kierować na ktorej stronie.

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd chciałem napisać CZY napisał jakieś info przed wyścigiem w Dubaju. Bo go nie było ani w 1 ani w 2 wyścigu.

Edytowane przez Shadow_18_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem zrozumiałem po chwili o co ci chodziło ;) Faktycznie brak info w dwoch wyścigach tak wiec kara :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem dziwne problemy z siecią na ps4, wszystkie inne urządzenia działały bez zarzutów. Zdarzylem jedynie zrobić jedno kółko na treningu i kaput.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow_18_08

 

Oczywiście masz rację, powinienem Cię puścić od razu, lecz myślę, że warto też wziąć pod uwagę, ze ja z Topru walczyliśmy o pozycję, on systematycznie mnie doganiał a ja musiałem puszczać Cię dwa razy, bo gdy puściłem Cię po raz pierwszy popełniłeś błąd i byłem zmuszony znów Cię wyprzedzić.

 

Dodatkowo próbowałeś dublować na zakręcie zaraz przed bardzo długą prostą, z tego co wiem miałeś ogromną przewagę nad drugim, chyba nic by się nie stało jakbyś wyprzedził mnie na prostej, ryzyko kraksy zminimalizowane do zera a i ja straciłbym mniej czasu.

Tak jak mówię, oczywiście nasz kontakt to moja wina ale trzeba też brać pod uwagę, że inni rywalizują między sobą w szczególności jeżeli ma się minutę przewagi nad drugim.

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze wiem, że każdy walczył ale jeśli jadę koło w koło z dublowanym to nie myślę o tym, że na zakręcie będzie mi drogę zajeżdżał. Wystarczyło że zahamowałbyś "1 m" wcześniej. Wjechałbyś wolniej w lewy zakręt ale mógłbyś szybciej wyjść na prostą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc na początku chciałem Cię puścić przed tym lewym zakrętem, potem stwierdziłem, że mnie nie wyprzedzasz i właśnie czekasz na prostą więc starałem się wrócić na optymalny tor jazdy.

W każdym razie sorki.

Edytowane przez Wyso52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej nic się ostatecznie nie stało. Więc NO PROBLEM. :)

 

Do WSZYSTKICH kierowców uczestniczących w następnym wyścigu tj. Laguna Seca uprasza się o maksymalną ostrożność podczas jakiegokolwiek manewru wyprzedzania, a także podczas dublowania. Powodem jest to, że tor jest wąski i wszędzie po za asfaltem jest piach który wciąga jak magnes. 

 

Dziękuję za uwagę i mam nadzieję na udany wyścig dla każdego. Amen. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sie Shadow martwic nie musisz wyprzedzaniem, no chyba ze tych co bedziesz dublowal. Pewnie znowu od poczatku do konca samotny nudny wyscig dla Ciebie ;-).

Lepiej podrzuc jakie czasy krecisz, coby se dodac 2s i wiedziec kiedy mozna skonczyc trening zeby sie bic o 2 miejsce ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×