Skocz do zawartości
vann

Star Ocean: Integrity and Faithlessness

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślinię się na myśl o tej grze, będzie tu ogrom rzeczy do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez, pięknie to wygląda tak oldschoolowo ale z odpowiednią grafąi rozmachem .

Crafting i rozwój postaci na pewno nie zawiedzie bo seria z tego słynie, system widac że nadal daje rade .

No i ta cała banda latająca po mapie :), Ten ostatni filmik sprawia że się jaram ta grą jak dawno żadnym jrpg .

Tym bardziej że naprawdę uważam tą serię za świetną no poza 4 która była przeciętna .

Czuję że SO powraca na właściwe tory .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crafting mi zeżre masę czasu w tej grze i będę się przy tym bawił jak dziecko :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku jestem pewny że starcia w tej grze to małe mistrzostwo świata hype na ten tytuł u mnie z każdym dniem wzrasta heh.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie to samo, co przy personie 5. Można w to grać nie znając kompletnie wcześniejszych części? Wygląda to strasznie ciekawie i nabrałem ochoty na jrpg:p

Pytanie tylko, czy to, persone czy finala:p (poza tym, że najlepiej wszystkie :p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dzieje się między 2 a 3, ale to jest ponoć restart serii więc jak najbardziej można w to grac nie tykając poprzednich części. ( tak jak z finalami każda gra o czym innym tylko wizytówki serii się powtarzają )

Star wyłazi za miesiąc i ma dobrą cenę jak za nówkę 189zł więc myślę że warto zapoznać się z tym tytułem, po za tym do Finala to ograsz , a na Personę to sobie jeszcze w cholerę poczekamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to chyba trzeba się tematowi bliżej przyjrzeć:p akurat będzie co robić jutro w robocie :) filmików zapowiedziowych widzę jest pierdyliard, mam nadzieje, że któryś pokazuje tak ogólnie o co w grze chodzi :)

Edit: Dobrze widzę, że mimo biegania całą watahą to walczy się tylko jednym gościem? I to chyba też nie turowo ani nic? W sumie mi pasuje :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie w tej grze wizualizacja broni? Z tego co pamiętam to chyba w poprzedniczkach tego nie było, a bardzo to psuje odbiór jak dla mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nie pamiętam ale wydaje mi się na 90% że zmieniał się wygląd broni w 4 części jak chyba w każdym jrpg - tylko armory się nigdy nie zmieniały. Ciekawi mnie natomiast czy będą jakieś stroje tak jak w serii Tales of

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark cholera Ty tu jesteś specjalistą od tej serii, ale wydaje mi się na bank że w 4 tego nie było, chyba że na ps3 zmienili, ale na X tego nie miałem.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nigdy tego nie było w SO i po cichu liczyłem że może dodadzą to w najnowszej odsłonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menusach broń wyglądała inaczej ale już we własciwej grze nie była widoczna tylko podstawowy oręż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo jeśli nawet podczas walki wygląd broni będzie taki sam przez całą grę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie nic nie znalazłem o tym, ale może nie umiem szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się odważy obejrzeć :rofl:  Ta gra miała jednego z największych mindfuck'ów jakie widziałem, plus genialne intro i aż 19 zakończeń.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin... challenge accepted:D chociaż może lepiej jakiś lets play razem z walkami bo samo oglądanie cut scenek może znudzić po czasie, + wolałbym wersję undub z japońskim audio :>

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj że będziesz oglądał?  Ja wymiękłem po 30min. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 58 sekundy jest nadzieja na wizualizację broni.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ewidentnie widać że ten główny koleś w ciągu tego trailera biegał z 3 różnymi mieczami więc będzie dobrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że twórcy jRPG zatrzymali się w poprzedniej epoce?

Zmiana wyglądu miecza to jest maksimum na jakie można liczyć? :)

Oprócz wyższej rozdzielczości i lepszych tekstur to ta gra wygląda jak RPG z czasów PS2, nawet w FFXII było więcej detali na mapie.

Przecież te pomieszczenia są tak puste, że aż ciężko w to uwierzyć że to jest gra AAA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też to zauważyłem ale tutaj myślę że chodzi głównie o to że ta gra wychodzi w Japonii również na PS3 dlatego tak to wygląda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę się zgodzić z Wami, jRPG'i jeżeli chodzi o obecną generację mogły by z łatwością się pojawić na ps3 ( co w 95% jest obecne w Japonii, bo u nas są wszyscy przy kasie i każdy ma ps4, a ps3 się pozbył :24_stuck_out_tongue: ).

FF XV będzie chyba pierwszym prawdziwym jRPG'iem z grafą na poziomie ps4, bo taka Zestiria wygląda po prostu biednie jak na dzisiejsze standardy, Star Ocean też mógłby wyglądać o wiele lepiej , ale ponoć jakiś niewielki budżet na niego mieli, więc cholera ich tam wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jrpg teraz  to praktycznie same porty z ps3 (w tym SO) i psvity. Dopóty nie będzie jrpg z grafiką z ps4, dopóki w Japonii ps3/psvita będą popularne.

Do tego Star Ocean raczej nie miało budżetu gry AAA. Rzadko który jrpg obecnie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby gra miała to coś, co ciągnie żeby w nią grać.

Jak zaczynam grać i mam "motylki w brzuszku" to pieprzyć grafikę , ale ostatnio tak miałem jak grałem w Ni No Kuni, a ta gra kosiła wizualnie :blush:.

W Star Oceanie mnie rajcuje cała banda na ekranie, temu kto to wprowadził do tej gry bym postawił flachę, wreszcie jest "normalnie" że tak napiszę, a nie reszta ekipy siedzi w ciemnej dupie :O plus system walki w tej serii dla mnie jest zaraz po Talesach i w każdej części czerpałem z niego dużo frajdy.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×