Skocz do zawartości
beardo0

2DS & 3DS & N3DS

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update, może nie wygląda tak zjebiście jak kromka z chleba 2ds, ale ma swój urok:

 

 

2iqxt7a.jpg

Edytowane przez beardo0
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up. Jest moc! Moja xl to wersja biala, ogralem na nią wszystko co mnie interesowało (jakieś 25 gier i czekam... W sumie sam już nie wiem na jaki tytuł... Ale bravely, m&l dream team, Luigi mansion 2, monster hunter 4 czy laytony to tytuły co mi dziesiątki godzin zajebistego handheldowego grania skradly.. W sumie od siebie polecam z ds jeszcze okamidena oraz twewy (zajebistego gry!!). Ps grał ktoś w star Fox 64? Myślę czy przed nową częścią na wiiu się nie zaprawić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto ograł Bravely Default może mi napisać, czy gra od 4 rozdziału, rzeczywiście jest tak powtarzalna jak na to wskazują niektórzy gracze? Ogarnąłem, że trzeba powtarzać wszystko 4 razy, ale podobno można iść ostro na skróty i załatwić ponowne przejścia pierwszej części gry w kilka godzin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra jest bardzo powtarzalna ale na handheldzie i do tego do czego ma służyć nie uważam że to minus, tytuł wymaga od nas sporo grindu aby podołać dalszym bossom oraz aby masterowac klasy poszczególne. Jak konczylem grę miałem na liczniku 130 godzin z czego 50 to grind, misje poboczne to okolo 30 a około 70 to fabuła która wzorowana jest na ff4-ff5. Dla mnie najlepszy tytuł na 3ds i czekam na kontynuację ;)

Z RPG od siebie bo tak samo dobre jak BD tylko że w innym klimacie - the world end with you : mistrzostwo!!!!

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra jest bardzo powtarzalna ale na handheldzie i do tego do czego ma służyć nie uważam że to minus, tytuł wymaga od nas sporo grindu aby podołać dalszym bossom oraz aby masterowac klasy poszczególne. Jak konczylem grę miałem na liczniku 130 godzin z czego 50 to grind, misje poboczne to okolo 30 a około 70 to fabuła która wzorowana jest na ff4-ff5. Dla mnie najlepszy tytuł na 3ds i czekam na kontynuację ;)

Z RPG od siebie bo tak samo dobre jak BD tylko że w innym klimacie - the world end with you : mistrzostwo!!!!

 

A weź idź z tym emo-jRPG ;P Doceniam, ale nie jestem fanem systemu walki - nie mam zręcznych "koreańskich" palców. W ogóle uważam, że rpg z DS'a są przereklamowane, ostatnio srogo zawiodłem się na Radiant Historia. Kwestia gustu. Za to mojego N3DS'a kocham całym sercem. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z początku byłem sceptycznie nastawiony do Zeldy Triforce Heroes, ale w demko w 3 os gra się spoko.

 

Zagadki są ciekawe i angażują wszystkich graczy, przez co gra się z bananem na twarzy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie...wiadomo coś o usłudze MyNintendo ? Słyszałem plotki że miało to działać na zasadzie konta online do którego będą dodawane nasze gry. Dzięki czemu bez potrzeby przenoszenia ich z konsoli na konsole bedzie można je pobierać na nowych sprzętach w razie awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na święta zakupiłem 2ds, do konsoli dodawana była gra New super Mario bros 2. Jedyny kod jaki dostałem to do nintendo clubu, jak wpisuje go w eshopie wyskakuje błąd. Pisałem do sklepu w którym zakupiłem konsole jednak oni skierowali mnie do wsparcia nintendo. Nawet na pudełku od konsoli nie ma informacji o gratisowej grze, czy ktoś z was miał podobną sytuację lub zna rozwiązanie mojego problemu?

Edytowane przez himus11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolce powinieneś mieć już zainstalowane New Super Mario Bros 2  :)

 

Nintendo Club już nie działa, więc nic po kodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolce powinieneś mieć już zainstalowane New Super Mario Bros 2 :)

Nintendo Club już nie działa, więc nic po kodzie.

W głównym menu gry niema :(. Też znalazłem informację ze już od jakiegoś czasu klub nintendo przestał istnieć. Gdyby nie fakt że kupiłem konsole na cdp.pl, byłbym przekonany ze mnie oszukano. Niżej zamieszczam zdjęcie pudełka na którym nie ma żadnej informacji odnośnie gry.93adbde8d18840edebacd450f26158b6.jpg Edytowane przez himus11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się jeszcze raz z cdp.pl, z tego co mi gość przez telefon powiedział to czekają na odp nintendo w tej sprawie. Dziękuję za pomoc w mojej sprawie, postaram się was poinformować o końcowym wyniku sprawy. :P

Edytowane przez himus11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie...wiadomo coś o usłudze MyNintendo ? Słyszałem plotki że miało to działać na zasadzie konta online do którego będą dodawane nasze gry. Dzięki czemu bez potrzeby przenoszenia ich z konsoli na konsole bedzie można je pobierać na nowych sprzętach w razie awarii.

 

N zamierza opuścić erę kamienia łupanego jeśli chodzi o konta użytkowników. Wygląda jednak na to, że zaczną od Japonii, a ..uj wie, kiedy wprowadzą MN do EU. NintendoID w obecnym kształcie to żenujący żart. Ze względu na przesiadkę z 3DS'a na N3DS'a straciłem całe DLC do FE:Awakening, bo  sprzedałem pierwszą konsolę, zanim kupiłem nową. Naprawdę cenię sprzęt Nintendo i wypuszczane na niego tytuły, ale "wielkie N" dyma swoich lojalnych klientów bez lubrykantów. Konta to jedno, wprowadzanie "zupgradowanych" konsol (patrz DSi, N3DS) to drugie. No ale frajerzy tacy jak ja i tak kupią... :teehee:

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N zamierza opuścić erę kamienia łupanego jeśli chodzi o konta użytkowników. Wygląda jednak na to, że zaczną od Japonii, a ..uj wie, kiedy wprowadzą MN do EU. NintendoID w obecnym kształcie to żenujący żart. Ze względu na przesiadkę z 3DS'a na N3DS'a straciłem całe DLC do FE:Awakening, bo  sprzedałem pierwszą konsolę, zanim kupiłem nową. Naprawdę cenię sprzęt Nintendo i wypuszczane na niego tytuły, ale "wielkie N" dyma swoich lojalnych klientów bez lubrykantów. Konta to jedno, wprowadzanie "zupgradowanych" konsol (patrz DSi, N3DS) to drugie. No ale frajerzy tacy jak ja i tak kupią... :teehee:

. Ja bym powiedział ze nie dyma tylko nie zdaje sobie sprawy z tego jak upośledzone, upiardliwe jest ich zwalony na maksa kod sieciowy akurat.. Kupiłem na wiiu tytułów i dlc za jakieś 4000 zł łącznie i nie chce nawet myślec co sie stanie jeśli konsola odejdzie do "lepszego swiata" z jakiegoś powodu.. Czy odzyskam te gry? Czy będę mógł je pobrać czy te około 4000 pójdą sie jeb....... W sumie ktoś z was zna odpowiedz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak kiedyś Nintendo wyjdzie z jaskini, to będziesz mógł ponownie pobrać gry na nową konsolę, jak w cywilizowanych sprzętach od Sony i M$. Gierki są dalej przypisane do sprzętu (nie do konta) i jedyną opcją jest transfer - ale do tego są potrzebne sprawne konsole. Serwis ma zdaje się większe możliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie wlasnie pozbylem sie wiiU i mam chetke na pokemony tylko ktora wersja mnie zadowoli i na jaka konsolke 3ds 2ds?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie karty pamięci wchodzą do n3ds?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z E-Shopem w N3DS. Region w konsoli ustawiłem na Polskę ale z niewiadomych powodów sklep mam w języku niemieckim. Najgorsze jest to że konsola nie może się połączyć ze sklepem. Nie wiem dlaczego bo nie znam niemieckiego. W jaki sposób ustawić w sklepie język na angielski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj na forum ppe.pl, tam jest że się tak wyrażę "większy ruch" w dziale N. Większa szansa, że ktoś ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×