Skocz do zawartości
BulletPOL

Rare Replay

Rekomendowane odpowiedzi

rare-replay.jpg

 

Rare Replay - 30 najlepszych gier. Jedna wyjątkowa kolekcja.

 

Tytuł: Rare Replay

Producent: Rare

Wydawca: Microsoft Studios

Platforma: Xbox One

Data wydania: 04 sierpnia 2015

 

Na 30 rocznicę Rare zbiera przygody swoich kultowych bohaterów w 30 grach ze wszystkich dekad. Od pierwszych klasycznych gier w 2D do największych hitów na Xbox 360 - Rare Replay udostępnia prawdziwy skarb dla starych wyjadaczy i początkujących graczy.

 

Niezwykły pakiet trzydziestu mniej lub bardziej znanych gier z portfolio założonego w 1982 roku studia Rare, które na przestrzeni trzech dekad wsławiło się m.in. takimi seriami, jak Banjo-Kazooie, Donkey Kong, Perfect Dark oraz Viva Piñata. W zestawie znalazły się produkcje wydane pierwotnie na różnych platformach sprzętowych w latach 1983-2008. W pakiecie, przygotowanym we współpracy z firmą Microsoft zabrakło jednak tytułów, do których prawa posiada koncern Nintendo.

 

rare_collection_720.jpg

 

Wszystkie dostępne w pakiecie tytuły zostały zremasterowane pod okiem ich oryginalnych twórców i przystosowane do współpracy z konsolami oraz kontrolerami Xbox One.

Całość uzupełniono rzecz jasna pokaźnym zestawem osiągnięć Xbox Live, pozwalającym wzbogacić swój wynik GamerScore nawet o 10.000 punktów.

 

Pełna lista gier dostępnych w ramach Rare Replay:

1. Jetpac (1983)
2. Atic Atac (1983)
3. Lunar Jetman (1983)
4. Sabre Wulf (1984)
5. Underwurlde (1984)
6. Knight Lore (1984)
7. Gunfright (1986)
8. Slalom (1987)
9. R.C. Pro-Am (1988)
10. Cobra Triangle (1989)
11. Snake Rattle N Roll (1990)
12. Digger T. Rock (1990)
13. Solar Jetman (1990)
14. Battletoads (1991)
15. R.C. Pro-Am II (1992)
16. Battletoads Arcade (1984)
17. Killer Instinct Gold (1996)
18. Blast Corps (1997)
19. Banjo-Kazooie (1998)
20. Jet Force Gemini (1999)
21. Perfect Dark (2000)
22. Banjo-Tooie (2000)
23. Conker’s Bad Fur Day (2001)
24. Grabbed by the Ghoulies (2003)
25. Perfect Dark Zero (2005)
26. Kameo: Elements of Power (2005)
27. Viva Pinata (2006)
28. Jetpac Refuelled (2007)
29. Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts (2008)
30. Viva Pinata: Trouble in Paradise (2008)

 

Rare Replay E3 Announce Trailer


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewnie jedyny którego to nie rusza. Zagrałbym tylko w Perfect Dark. I znając siebie trwałoby to jakieś 10 minut. Mimo, że wykarmiony przez ponga i kumpli nie jestem w stanie grać w stare gry. Ich grafika i archaiczność po prostu mnie odrzucają. Było kilka wyjątków ale zliczyłbym je na palcach jednej ręki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt że jest to jedna z najczęściej pre-orderowanych pozycji na Amazonie to faktycznie dziwne :P

A tak na serio to jest kilka gier w które można by było zagrać, chociażby przy piwku. Dla większości tych zamawiających ma to pewnie w dużej mierze wartość kolekcjonerską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może i kupię. W sklepach grę można znaleźć za ok. 100zł, więc za taki pakiet jest to atrakcyjna oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się dogadają z Nintendo i Japońce niech się skupią na samych grach. Jakby Zeldę wypuścili na XO biorę nawet w oryginale :P

Tej kolekcji Rare nie wezmę, choć mam sentyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj to mnie Banjo-Kazooie z 98 rusza, bo pamiętam jak szczałem czytając recenzję w Grach Komputerowych. Ale ogólnie mam odwrotnie do killa. Ja w stare gry mogę grać godzinami i mi się nie nudzi. W jednej z poprzednich prac wyrabiałem się z dziennymi obowiązkami w godzinę dwie, a pozostałem spędzałem nad emu C64, więc jakby zrobili taki pakiet retro z takimi tytułami jak Blue Max, Striker, North & South, Who Dares Win, Bomb Jack, czy Paperboy to bym brał za każde pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfect darki bardzo fajne dla mnie na pewno do przejścia zwłaszcza podrasowana jedynka z Arcade ktòrej nie zdazyłem kiedyś ograć (sytuacja jak z Halo 1 A ) , Batlletoads teź będzie grane przy jakimś melanżu :) Conker to wersja z N64 nie z pierwszego x-a szkoda trochę bo tamta oprawa robiła pamiętam . Reszta może poza Kameo i Banjo mnie nie ineresuję za bardzo , ale sam pack oceniam bardzo pozytywnie dużo tu fajnych dodatkòw .

Knight Lore zxSpectrum miażdzy większość idyczkòw konkurencji :)

Edit: ale w Perfekcie z x360 to dosłownie zemulowali framerate już nie pamiętam ile tam było ale niedługo po poczàtku trochę hardcore się robi , dobrze że chodziło mi głòwnje o jedyneczkę :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch , uprzejmie donoszę że framerate troszkę ( Edit : Już ukończyłem i jest w kratkę mimo wszystko ) został poprawiony przynajmniej w Zero :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to błąd emipku ale dziś w gdyńskim takowym dostałem nowke w folii za uwaga, uwaga 49zl!!!! Za ta cenę battle toads plus concera można ograc aż milo ;) może ktoś ma blisko siebie empik i obada bo warto skorzystać (chociaż wesze błąd sklepu w.którym kupilem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi potwierdzić język polski w Pinatach ?

Chcę kupić córce bo mam wersję US i jest samo narzekanie i tłumaczenie wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Piniata jest po polsku jakby jeszcze kicia to interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, SephiroT napisał:

Pierwsza Piniata jest po polsku jakby jeszcze kicia to interesowało.

 

Skąd miałeś RARE? (w takiej zacnej cenie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alledrogo jeden sklep ma za 59 zł.

Darmowa przesyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×