Skocz do zawartości
Yamajczyk

Smite

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam kompanów do wspólnej gry w alphe smite ktora wyszla niedawno. Gram czesto ale w roznych godzinach moj psnid Yamajczyk. Zapraszam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk jest. Może się przetestuje ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zapraszam w takie gry nie oplaca sie nawrt grac z randomami

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie najgorsza skoro już prawie 3h gram ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy to wypali czy kolejny free crap będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kolejny free-crap :) Ta gra ukazała się dużo dużo za późno na konsoli.

Będzie dokładnie taka sama sytuacja jak z Planetside 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przy tej grafice to gra mogła by śmigać w 60 klatkach. Niektórzy bogowie są spoko, a niektórzy mają takie beznadziejne skille, że słów brakuje. Najbardziej zapadł mi w pamięci mag który ma skille blisko dystansowe, a zarazem pada jak mucha. Czyli śmieć który służy do zarabiania pieniążków drużynie przeciwnej. Może po 30h gry coś by z tego "boga" było.

Free-crap? Możliwe.

Widzialem gorsze free crapy, lub co gorsze, płatne crapy.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że gra późno wychodzi to fakt. Free crapem gry bym zdecydowanie nie nazwał, biorąc pod uwagę że jest TOP3 gier MOBA na PC, które ostatnimi czasy są na tej platformie bardzo popularne . Mi w smite na ps4 gra się naprawdę miodnie, natomiast wątpię żeby gra miała przyjąć się w szerszym gronie graczy konsolowych. Szkoda bo standardowe podejście do gatunku MOBA jak w LoLu czy DotA na konsoli nie ma w ogóle racji bytu, a smite przez perspektywę TPP działa naprawdę sprawnie na kontrolerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiście, że kolejny free-crap :) Ta gra ukazała się dużo dużo za późno na konsoli.

Będzie dokładnie taka sama sytuacja jak z Planetside 2.

 

Nawet jesli Smite nie podejdzie konsolowej braci to zawsze jest Paragon od EPIC - nowsze.. ładniejsze.. błyska i świeci jak paciorki :P

Smite crapem nazwać nie można bo nie bez powodu gra jest tak populatna na PC

Gra może stać się popularna  (bez względu na jej wiuek) bo:

- jest za FREE (jak  WoT)

- jest po polsku (jak WoT)

- jest już popularna na PC (jak WoT)

 

gra może być niszowa bo:

- poczętkowo ilość opcji przytłacza (ja nadal gram na auto buy + skill ) - jak w WoT

- szybko rośnie poziom trudności w grze z innymi - jak w WoT

- jest stara i grafika nie powala (a jak wiadomo dzieciaki patrzą na grafikę) (chociaż WoT sobie świetnie radzi na konsoli - jak na razie)

 

Co do tego, że gra późno wychodzi to fakt. Free crapem gry bym zdecydowanie nie nazwał, biorąc pod uwagę że jest TOP3 gier MOBA na PC, które ostatnimi czasy są na tej platformie bardzo popularne . Mi w smite na ps4 gra się naprawdę miodnie, natomiast wątpię żeby gra miała przyjąć się w szerszym gronie graczy konsolowych. Szkoda bo standardowe podejście do gatunku MOBA jak w LoLu czy DotA na konsoli nie ma w ogóle racji bytu, a smite przez perspektywę TPP działa naprawdę sprawnie na kontrolerze.

 

Też gram w zamkniętych testach i bawię się przednie,, trochę błędów idać jak na dłoni.. grafika jeszcze się trochę poprawi w końcu to alpha.

 

Co do klasycznego podejśćia wszystko jest kwestią przełożenia sterowania. Skoro dało się z Diablo 3 to znaczy że się da w każdej grze izometrycznej.. (byl przecież Guardians of Middleeartch MOBA na PS3)

​Zobacz jak wymagającą grą jest Helldivers.. wymaga precyzji.. szybkośći i dokładnośći :) więc da się :)

PS. Stworzyłem społeczność SMITE Polska - jesli chcecie to wyślijcie mi zaproszenie do znajomych  - pogramy razem ( PSNID:  Kenet)

 

Mam za sobą około 6-7h z grą - kilka wczoraj i kilka dziś... granie w pojedynke.. nie ma sensu, chyba że przeciw botom w co-opie z randomami..

Walka z innymi graczami ma tylko sens z grupą i ciągłą komunikacją..

poniżej zapis strumienia z dzisiejszej sesji gry -  nadal się przetwarza (w chwili pisania tego updateu posta)

są w nim zarówno mecze z botami jak i z graczami.

Edytowane przez Kenet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest naprawde taka zła, jak wyjdzie z bety napewno optymalizacja bedzie lepsza, wydaje mi sie ze 60fpsow to standard. Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kompanów do gry w Smite (najlepiej całej ekipy). Mikrofon i mutacja głosu obowiązkowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest full wersja, jest recka, ocena 9/10...Gra za free, wersja PL, pucharki, multi - pewnie wielu się skusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny gramy codziennie. Jeszcze nie ranking bo brak lvl i bogów na mistrzowskim. Założyliśmy nawet jakiś tam klan dla nagród. Teraz euro ale ogólnie gra nas z 5-6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do gry. Dopiero zaczynam także prosiłbym o wyrozumiałość. Gram codziennie głównie wieczorami, hs oczywiście jest.

nick: Saladyn81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na ranked? 3v3 lub 5v5. Jest nas 2-3. Na 3v3 ranga min Silver

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×