Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A u Niemców dobre promocja jest na wersję slim. W Media Markt przy odbiorze lub wysyłce wersja 500GB kosztuje 199€. A na Amazonie jeszcze wczoraj z wysyłką była po 206€.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tez rozmyslam nad kupnem w MM. Bo odjac te bony to wychodzi 1620zl. To taniej chyba ciezko bedzie wyrwac jak myslicie ? i nie wiecie czy te bony GAZ idzie kupic na stacji czy tylko BENZ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić paliwo lub dowolna usługę lub towar. Wszystko masz opisane w regulaminie promocji.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany, meska decyzja podjeta. PS4P zamowione ! Nie ma zle, upgrade konsoli z PS4 na PS4P wyniosl mnie 6stówek ;)

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, opłaca się teraz zamówić PS4P czy lepiej poczekać na jakieś bundle, czy coś, a jak będą jakieś bundle to w ile po premierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze na poczatku moze nie byc bundli bo bundle to beda robic ze staryszych modeli.. musza jakos oproznic magazyny. Chociaz w grudniu na swieta moze sie cos pojawic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie, opłaca się teraz zamówić PS4P czy lepiej poczekać na jakieś bundle, czy coś, a jak będą jakieś bundle to w ile po premierze?

Lepiej poczekać, najlepiej jak wyjdzie Scorpio albo zapowiedzą Ps5. Wtedy będą dobre przeceny Pro i nieźle bundle :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej poczekać, najlepiej jak wyjdzie Scorpio albo zapowiedzą Ps5. Wtedy będą dobre przeceny Pro i nieźle bundle

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Dam Tobie złota radę bo hooy mnie strzela jak słyszę /czytam rady typu poczekać bo będzie to czy tamto... To za ten roku poczekaj jeszcze jeden i będzie jeszcze taniej...

Za sze można czekać i tak do usranej...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde tez rozmyslam nad kupnem w MM. Bo odjac te bony to wychodzi 1620zl. To taniej chyba ciezko bedzie wyrwac jak myslicie ? i nie wiecie czy te bony GAZ idzie kupic na stacji czy tylko BENZ ?

Hmm to chyba może być najtańsza opcja, ale trzeba się pospieszyć.. Pewnie taniej nie będzie a auto trzeba zatankować a i Ps4 Pro by się przydało...

Nie będzie problemu z tą promocją jak jest to zamówienie przedpremierowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja miałem olać PS4 pro a tymczasem dzisiaj zaczęła umierać moja premierowa Ps4 (już po przejściach) i chyba zdecyduje się jednak na zakup wersji PRO, zamiast wskrzeszać trupka. Jeszcze muszę się namyślić  :24_stuck_out_tongue: Zupełnie nie śledziłem tematu PS4 pro, czy coś się zmieni jeśli chodzi o edycje gier, czy będzie jedno wydanie a na PS4 Pro będzie jakiś ewentualnie patch który doda opcje z większym zakresem rozdzielczości, opcji graficznych?

Gdzieś mi się kiedyś rzuciło w oczy że Sony da możliwość jakiegoś tam przekopiowania danych ze zwykłego PS4 na PS4 Pro więc może jeszcze ta moja udźwignie taki ciężar i co ważniejsze dane przerzuci...

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dam Tobie złota radę bo hooy mnie strzela jak słyszę /czytam rady typu poczekać bo będzie to czy tamto... To za ten roku poczekaj jeszcze jeden i będzie jeszcze taniej...

Za sze można czekać i tak do usranej...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

To była ironia, najwyraźniej przez ciebie niezrozumiała, ja swoją Ps4p już zamówiłem. Czekać to można ale na przystanku autobusowym. Przy Ps4p nie ma sensu czekać bo znając życie w przeciągu 2 max 3lat wyjdzie kolejna konsola sony. Czasy 10letnich generacji już minęły.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie jedno wydanie, po prostu na P4P bedzie mozna wybrac wyzsze ustawienia graficzne mi sie wydaje...

Dane mozna przezucic za pomoca sieci z jednej konsoli na druga.. Ja sobie zrobilem zrzut na pendriva...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jak mam serię 6 Samsung 4K, ale nie posiada ona HDR to raczej nie nadaje się ten TV pod PlayStation Pro?

samsung ue40ju6400

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak gier w 4k nie będzie, wiec do netflixa Ci starczy. :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, Reku napisał:

Tylko co z tym HDR :1_grinning:

 


Gier w HDR nie odpalisz, ale bez HDR będą normalnie działały. Tylko nie będzie to wyglądało odpowiednio dobrze. Ja mam TV Full HD wyłącznie ale ze względu na awarie swojego PS4 pewnie postawie na PRO i będę grał na tym TV Full HD póki za jakiś czas nie zmienię pewnie na 4k, będę miał PS4 bieda Pro :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reku napisał:

Tylko co z tym HDR :1_grinning:

 

Tryb hdr jest przereklamowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkoda :/ dają w zestawie jakiś kabel hdmi pro z HDR to może jakiś boost :1_grinning: bo kontrast mam duży, 900 PQI. 

Specjalnie nie przycebulaczylem i dałem 2400 zł za 40 cal, a potem po niecałym miesiącu jakieś HDR wprowadzali :1_grinning:

Edytowane przez Reku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Reku napisał:

To szkoda :/ dają w zestawie jakiś kabel hdmi pro z HDR to może jakiś boost :1_grinning: bo kontrast mam duży, 900 PQI 

900, to bardzo malusio :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciul z tym :1_grinning: jak mówiłeś, przereklamowane pewno, parę gier na krzyż dostanie na początku i tyle :1_grinning:

Chyba się opłaca zmienić po 2,5 roku 

Screenshot_20161014-020952.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa za 2.5roku pro będzie takie Pro jak dzisiaj Ps4.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 roku to i tak dlugo. Do PC ludzie po roku dodaja wiele rzeczy, karta graficzna za tysiaczek, RAM za 2 stowki, nowy SSD za 4 stowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wili23 napisał:

Tryb hdr jest przereklamowany :)

Nie jest przereklamowane tylko trzeba miec dobry TV do tego :24_stuck_out_tongue: Widziales HDR na TV z jasnoscia powyzej 1000cd/m2 ? Ja widzialem, i roznica jest widoczna bez specjalnego wpatrywania sie w obraz... A to i tak dopiero namiastka tego co bedzie mogl przedstawic nam HDR, Standard HDR10 (ewentualnie Dolby Vision) przewiduje maksymalną luminancje na poziomie 10 000 nitów i to bedzie dopiero kupa w majtach ! A ludzie leca do sklepow kupuja teraz dziadowskie TV 4K z HDR  za kilka kafli i mysla ze maja super. A matryce 4K z tanich telewizorow sa obecnie dziadowskie bo to dopiero poczatkowe generacje paneli 4K przewaznie z natywna matryca 50hz. To juz lepiej kupic dobry FHD a z 4K HDR zaczekac jeszcze kilka lat zanim modele z jasnoscia 1000cd/m2+ stanieja. BO obecnie to nie ma sensu bo bedziecie mieli HDRa ale w zasadzie tylko na papierze. Chyba ze stac was na te najdrozsze modele... Takze jesli nie macie TV z jasnoscia powyzej 1tysiaka to dajcie sobie spokoj z HDR bo zobaczycie zaledwie jego malutki procencik...

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Frog__PL napisał:

Nie jest przereklamowane tylko trzeba miec dobry TV do tego :24_stuck_out_tongue: Widziales HDR na TV z jasnoscia powyzej 1000cd/m2 ? Ja widzialem, i roznica jest widoczna bez specjalnego wpatrywania sie w obraz...

Ja mam tylko 2400 PQI, ale i tak biore pro :24_stuck_out_tongue: Wiadomo cos na temat filmow w 4k ze sklepu sony?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, wili23 napisał:

Ja mam tylko 2400 PQI, ale i tak biore pro :24_stuck_out_tongue: Wiadomo cos na temat filmow w 4k ze sklepu sony?

 

PQI ? A co to niby jest ? ;) Polecam poczytac artykul i nie sugerowac sie tym parametrem w ogole :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Jak i innymi sztucznymi parametrami jak Mhz liczone w setkach czy tysiacach :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

http://www.pcworld.pl/news/403235_2/Kupowanie.telewizora.czyli.spacer.po.polu.minowym.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×