Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@wnt na każde 1000 postow masz opcje zmiany

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam ponad 800 do napisania. Zaczynam od teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nabijesz i nie pojdzie to daj znac adminowi zeby ci odblokowal bo sa bugi na stylach i nie zawsze idzie z automatu

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wnt napisał:

Jak zmieniles nick na forum?

Pro to Slim, tylko jedna wartwa extra, zeby bebechy pomiescic (zapewne wentylator bedzie wiekszy lub nawet dwa male beda montowane).

 

Pro jest wysokosci starej PS4, na zywo kazdy sprzet wyglada inaczej. Ja sie o wyglad nie martwie, to jest i tak najmniejszy problem. Boje sie o glosnosc dzialania.

Pro jest wyższe od pierwotnej PS4 i też bardzo obawiam się o kulturę pracy. Martwi mnie to, że premiera sprzętu jest już "zaraz", bo za równy miesiąc, a temat bardzo ucichł i tak naprawdę nie mamy ani zachęcających porównań graficznych ani żadnych konkretów na temat tego czy wszystkie gry będą oferowały co najmniej dwa tryby renderowania (4K i 1080p) jak w przypadku RotTR. Może być tak, że większość devów nie będzie miało czasu czy budżetu i zrobi downsampling z pseudo 4K (z problemami z płynnością) i tyle będziemy mieli w 1080p za cenę poboru przeszło 200W z gniazdka i pewnie niezłego szumu wiatraka. Mam wrażenie, że Sony samo nie wie po co nam to Pro i co tak naprawdę zaoferuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Pro byloby tak kiepawe to nie wprowadzaliby tego na rynek, bo to koszty. Bardziej obstawiam, ze cisza jest, zeby userzy nie wymysili na devach patchow do starszych tytulow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wnt napisał:

Jesli Pro byloby tak kiepawe to nie wprowadzaliby tego na rynek, bo to koszty. Bardziej obstawiam, ze cisza jest, zeby userzy nie wymysili na devach patchow do starszych tytulow.

To byłoby trochę głupie, bo jednak czymś trzeba zachęcić ludzi do kupna sprzętu. No i czy koszty są aż tak duże? Toż to PS4 z większym zasilaczem, GPU w postaci gotowca (niżej taktowany Polaris) i podkręconym Jaguarem. Wiele prac projektowych nie było tu raczej prowadzonych. Nawet obudowa to recycling wcześniejszych pomysłów. Poza tym będą zarabiać na każdym egzemplarzu od dnia premiery (według Jima Ryana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama karta robi robote, to Polaris na poziomie rx480. Zobacz jakie ceny tego sa. Na pewno spadkow ponizej 30 fps nie zobaczymy na Pro przez 2 lata. Potem moze byc problem a nie chcialbym za 2 lata przepraszac za slowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno spadkow ponizej 30 fps nie zobaczymy na Pro przez 2 lata. Potem moze byc problem a nie chcialbym za 2 lata przepraszac za slowa

Kłopot to dopiero będzie jak Pro będzie miała problem ze spadkami fps dwa miesiące po premierze.

Dwa lata po premierze Pro będziemy witać nową generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, HarDy napisał:

Kłopot to dopiero będzie jak Pro będzie miała problem ze spadkami fps dwa miesiące po premierze.

Dwa lata po premierze Pro będziemy witać nową generację.

W 1080p? Nie ma szans. W pseudo 4k? Who cares.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo kolejna produkcja w natywnym 4K na pro - Thumper (PS4) - sie dzieje sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj mam teraz rozterke. 333 euro za PS4 Slim 1 TB z FIFA 17 i drugim padem. Cena zajebista. Szlag, czekac na Pro, czy brac Slima......!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wnt napisał:

Ajjj mam teraz rozterke. 333 euro za PS4 Slim 1 TB z FIFA 17 i drugim padem. Cena zajebista. Szlag, czekac na Pro, czy brac Slima......!!!

ja wziolbym pro zawsze bedziesz mial nowsza konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczekałbym na Pro. Sam za 2-3 tygodnie rozstaje się z moim PS4 i czekam na premierę PRO. Skoro wszystkie gry i tak mają działać, a wydadzą jeszcze patche do polepszenia, to nie ma się co zastanawiać. Oczywiście jeśli budżet Ci na to pozwala.

Swoją drogą mam nadzieję, że dadzą patche do niektórych gier w celu przyśpieszenia ładowania i wczytywania się danej gry np. w UFC2 mogliby wydać taki patch, bo to żmudne czekanie za każdym razem strasznie irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym bral pro, nie tyle nowszą co mcniejszą, poza tym mozna streamowac i wrzocac materialy bodaj w 1080p no i lepszy performance w VR w razie jakiby kiedys zeszlo z ceny bylo warte uwagi, podobnie jak tv 4k z dobrym HDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam. Poczekam na PRO. Na pewno beda promocje z grami i padami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, wnt napisał:

A tam. Poczekam na PRO. Na pewno beda promocje z grami i padami.

promocja czy nie bedziesz mial powiedzmy ze lepsza i nowsza konsole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Chazy_Chaz napisał:

promocja czy nie bedziesz mial powiedzmy ze lepsza i nowsza konsole :)

Jakbym kupil Slima to znajac siebie za miesiac bym sie wkurw***, ze musze miec Pro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wnt napisał:

Jakbym kupil Slima to znajac siebie za miesiac bym sie wkurw***, ze musze miec Pro :)

mam fata i slima wlasnie w domu i pro w drodze hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za dużo kasy chyba hihi.

Ja mam tylko fata i póki co to może po nowym roku zakupie pro :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chazy_Chaz napisał:

mam fata i slima wlasnie w domu i pro w drodze hehe

I jak Ci sie ten Slimek sprawuje? Padek troche poprawili? Juz nie trzeszczy, jak V1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pady od samej premiery konsoli i poza faktem, że te pady to chińskie gówno, to akurat nic mi nie trzeszczy, więc nie wiem o co chodzi. Każdy plastik jak mocno ściśniesz w dłoni to trzeszczy, nawet "cudowny" elite od MS.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Chazy_Chaz napisał:

mam fata i slima wlasnie w domu i pro w drodze hehe

 

Kaz cały w ekskrementach :kaz:     

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Patricko napisał:

Mam pady od samej premiery konsoli i poza faktem, że te pady to chińskie gówno, to akurat nic mi nie trzeszczy, więc nie wiem o co chodzi. Każdy plastik jak mocno ściśniesz w dłoni to trzeszczy, nawet "cudowny" elite od MS.

 

Prawda, ja kupilem konsole jak wyszla kolejna rev. sprzetu, ale pady sa dobrze spasowane, DS3 ktore maja 3 lata za to trzszcza okropnie. 

W DS4 przyczepic sie mozna do paru rzeczy (w tym jakosci elementrow - jak te gumeczki pod triggerami) ale nie do spasowania. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, wnt napisał:

I jak Ci sie ten Slimek sprawuje? Padek troche poprawili? Juz nie trzeszczy, jak V1?

zadne mi nie trzeszczały :) a slima tyle co 2 tygodnie przed premiera testowałem tego dostałem wczoraj i czeka na kupca :) udalo mi sie wyrwac za 149.99 funtow z fifa 17 ( sklep game zrobił mega błąd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zadne mi nie trzeszczały a slima tyle co 2 tygodnie przed premiera testowałem tego dostałem wczoraj i czeka na kupca udalo mi sie wyrwac za 149.99 funtow z fifa 17 ( sklep game zrobił mega błąd)

lol to jest dobra cena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×