Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Krystian ale mnie to wkur....bo wchodzę do budynku i za chwilę jestem 10 metrów przed.

...z medalami mam to samo, zrobione wszystkie tygodniowe i nowe się nie pokazują.

Ładuje się następny mecz i pokazuje że nie wybrano do śledzenia medalu, mecz się zaczyna i dalej mam tylko szare tygodniowe-zrobione

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać na patcha i ogarniecie serwerów, bo ja na szczęście jeszcze nie miałem większych problemów z lagami (raz może się może zdarzyło, tak że wszyscy stali w miejscu). Za to ping mam największy (ok 100-110) na dominacjach, ale czytałem że serwery tego trybu siedzą w jednym kraju, dlatego tak jest. 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej pisał o nie naliczaniu DMG jak używa działek. Ja zauważyłem kilka razy takie coś podczas normalnej walki w zwarciu. Wale do przeciwnika w plecy. Dwa magazynki bo kamper stoi i celuje gdzieś daleko nie reaguje ze jestem za nim. Jemu Ptk życia nie ubywa. On się odwraca robi małe bum i tyle.

Dopiero teraz wychodzą bugi gry. Chyba trzeba czekać na patch :38_worried:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kuźwa nie mogę ubić 20 chłopa w jednym team deathmachu. A jak się już uda bo miałem 22 nawet to się okazuje że asysta zaliczona jako zabicie się nie wlicza pomomo tego że przecież w tabeli widnieje jako zabicie. Mecze trochę za krótkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Veroni napisał:

 

 

Ktoś wcześniej pisał o nie naliczaniu DMG jak używa działek. Ja zauważyłem kilka razy takie coś podczas normalnej walki w zwarciu. Wale do przeciwnika w plecy. Dwa magazynki bo kamper stoi i celuje gdzieś daleko nie reaguje ze jestem za nim. Jemu Ptk życia nie ubywa. On się odwraca robi małe bum i tyle.

 

 

Dopiero teraz wychodzą bugi gry. Chyba trzeba czekać na patch :38_worried:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

O to to, najczęściej na Monte Kappa :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hitmarki raczej wchodza, polecam upload filmu i analize w slowmo, zobaczycie czy bylo dobrze przycelowane, jak tak to chetnie to zobacze,

 

@wojcik_dan  odnosnie 20 killi w tdm to polecam snajpera, bron gewehr 95 i mapke  skraj monarchi.

 

Tutaj skrót meczu jak wbiłem z ostatnim killem a wymiataczem nie jestem 

 

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bany4KHDR napisał:

hitmarki raczej wchodza, polecam upload filmu i analize w slowmo, zobaczycie czy bylo dobrze przycelowane, jak tak to chetnie to zobacze,

 

@wojcik_dan  odnosnie 20 killi w tdm to polecam snajpera, bron gewehr 95 i mapke  skraj monarchi.

o proszę jaki analityk ;) Ze swoimi też tak robisz :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, bany4KHDR napisał:

hitmarki raczej wchodza, polecam upload filmu i analize w slowmo, zobaczycie czy bylo dobrze przycelowane, jak tak to chetnie to zobacze,

 

@wojcik_dan  odnosnie 20 killi w tdm to polecam snajpera, bron gewehr 95 i mapke  skraj monarchi.

 

Tutaj skrót meczu jak wbiłem z ostatnim killem a wymiataczem nie jestem 

 

Jaką masz ustawioną czułość sterowania normalnie i w zoomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mike1422 napisał:

Jaką masz ustawioną czułość sterowania normalnie i w zoomie?

wtedy mialem ruchu 80 a celowania 75 o ile mnie pamiec nie myli teraz ruchu 90 a celowanie chyba dalej 75 sprawdze w domu + mam kontrolfreeki na galkach

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR te nakładki na pad warte są pieniędzy jakie za nie wołają na alledroggo ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@schranz gra sie tak jak przeciwnik pozwala :jaro:

@Veroni sprowadzalismy wieksza ilosc z USA od producenta, mielismy jakis kod rabatowy i w sumie wyszlo duzo taniej, ogolnie sobie chwale

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany4KHDR napisał:

hitmarki raczej wchodza, polecam upload filmu i analize w slowmo, zobaczycie czy bylo dobrze przycelowane, jak tak to chetnie to zobacze,

 

@wojcik_dan  odnosnie 20 killi w tdm to polecam snajpera, bron gewehr 95 i mapke  skraj monarchi.

 

Tutaj skrót meczu jak wbiłem z ostatnim killem a wymiataczem nie jestem 

 

 

2:27 DAT AIM ASSIST :jaro:

Idealny przykład jak nie powinno się wybierać mapy pod TDM i dominację. Dziś do kamper-noobków na tej wieży z moździerza waliłem, ostry ból doopy mieli :listek: 

Popykałem trochę na dominacji, automatico nieźle z biodra klepie :banderas:Za to z SMLE MK III praktycznie nic nie wchodziło, średni czy bliski dystans, za każdym razem gryzłem piach, chyba gorszy dzień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, schranz napisał:

ale lamerstwo, standardowe strzelanie do kaczek .

ale nikogo nie interesuje raczej Twoja opinia.

A jak masz problem to napisz do Bravo Girl...

1 godzinę temu, bany4KHDR napisał:

wtedy mialem ruchu 80 a celowania 75 o ile mnie pamiec nie myli teraz ruchu 90 a celowanie chyba dalej 75 sprawdze w domu + mam kontrolfreeki na galkach

a celowanie w zakładce zaawansowane, tam gdzie masz czułość dla konkretnych zoomów masz standardowo na 100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@bany4KHDR te nakładki na pad warte są pieniędzy jakie za nie wołają na alledroggo ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

W moim odczuciu dają, m. In. W codzie na pewno ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem swoją opinie ale widzę ból dupy co poniektórzy mają.

Każda opinia na forum jest mile widziana.

Bravo girl to pewnie prenumeratę masz, no i widze też o czułości z kolegami lubisz porozmawiać .

EDIT 

ok już rozumiem tytuł małego członka zobowiązuje :1_grinning:

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, schranz napisał:

Wyraziłem swoją opinie ale widzę ból dupy co poniektórzy mają.

Każda opinia na forum jest mile widziana.

Bravo girl to pewnie prenumeratę masz, no i widze też o czułości z kolegami lubisz porozmawiać .

 

Twój stary:) Sram na opinię, która wyraża krytykę dla zasady, napisałeś to po to żeby napisać i nic to nie wnosi do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do celowania, to warto jeszcze ustawić sobie odpowiednią czułość pod dane przybliżenie:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a celowanie w zakładce zaawansowane, tam gdzie masz czułość dla konkretnych zoomów masz standardowo na 100?

Standardowo

1+3@tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie wejść na serwer coś zapowiadali ze będę robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mike1422 napisał:

ale nikogo nie interesuje raczej Twoja opinia.

A jak masz problem to napisz do Bravo Girl...

a celowanie w zakładce zaawansowane, tam gdzie masz czułość dla konkretnych zoomów masz standardowo na 100?

Jak masz czułość stala zolnierza włączoną to nie musisz nic w zaawansowanych zmieniać, tam sobie tylko pod kazdego zoooma zmieniasz czulosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę na wspólne granie to zapraszam ;) psn: Blokee_

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam również, jak ktoś chetny na podboje to id nenesior

 

kd 3+

 

ptfo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, One™ napisał:

W moim odczuciu dają, m. In. W codzie na pewno ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Daja i to duzo i nie tylko w cod. Ale jak ktos nie ogarnia to kontrolfreek pro z niego nie zrobi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Wyższe analogi napewno zwiększają precyzję. Ja już nie potrafie grać na niskich. Druga sprawa, że nie trzeba kupować drogich Control freaków. Na allegro można kupić fajne nakładki do 20 zł lub trochę droższe za 40zł. Nazw nie pamiętam. Te za 20 to Jelly coś tam.

Ja natomiast poprzez Cronus Maxa podłączam pada Elite z X1 i też jest zajebiście ale na każdym innym padzie mam nakładki

@bany4KHDR Gewehr 95 faktycznie daje rade. Dzięki za cynk.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×