Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pojawiły się jakieś newsy odnośnie Drit4?
Mam nadzieję, że nadchodzącą premiera WRC7 zmusi producenta do dodania zawartości. Dirt 4 jest dla mnie świetny i odkąd go mam nie gram w Dirt Rally, gra w ogóle mi się nie nudzi ale fajnie było by zobaczyć więcej lokalizacji, aut itp.
WRC 7 to przykład na to, że może być około 12-13 lokalizacji.
Swoją drogą ciekawy jestem nowej odsłony WRC, podobno model jazdy ma być odświeżony i lepszy niż wcześniej, tras dużo, dobrego licencja na rajdy WRC

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra,  dziwi mnie że tak mało opinii. W niektórych mistrzostwach poziom trudności jest taki, że leci się na maxa i pokonuje zakręty na farta, aby być pierwszym i nie ma czegoś takiego jak nauczenie się trasy, bo albo przejedziesz przez zakręty idealnie albo nie. Nie wiem też skąd opinia że w porównaniu do rally jest mega prosty. Widząc po pucharkach to zaledwie 1.5% ludzi skończyło karierę :D. Na pewno niedzielny gracz nie przejdzie jej na 1 miejscu nawet na najniższym poziomie trudności. Gdy pokazałem znajomym co mi gadali jaki hardcore w rally, że dirt 4 prosty itp. i dałem im wyścig, którego nie mogłem przejść przez jakiś czas w klasykach nikt nie ukończył go na 1 miejscu hahaha i to na najniższym, a zaczynali z poziomu +80% exp i schodzili niżej. Początek łatwy to fakt, ale później to życzę powodzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest świetna ale DR jest chyba lepszy, zwłaszcza do grania na kierownicy.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Kolos28 napisał:

Gierka jest świetna ale DR jest chyba lepszy, zwłaszcza do grania na kierownicy.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

Na kierownicy pewnie rally super, ja niestety gram na padzie i poszedł on w odstawkę po zakupie dirt, ale bez wątpienia warto mieć obie gry. Z ciekawości zapytam, przeszedłeś już całą karierę w dirt 4, bo jestem już dość daleko w niej i nie wiem czy to tylko u mnie tak jest, ale aby być pierwszym nawet na najniższym poziomie trudności muszę mieć idealny przejazd, i wygrywam z zapasem czasu 0,1s gdzie od następnego rywala dzieli mnie przepaść 30sek +. Jakby gra sama ustawiała mi poziom pierwszego zawodnika do mojej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tobie, że mam dosyć ograniczony czas na granie i gram przeważnie tylko swobodne przejazdy. Tak samo teraz z WRC 7. Odpalę sobie kilka odcinków i tak mi się najlepiej gra. Mam zamiar przejść karierę zarówno w D4 jak i WRC 7 ale to za jakiś czas

P.S.
Też gram na padzie chociaż kierownice posiadałem do zeszłego piątku

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, to powiem Ci że jak czytałem recenzję i jak pisali, że krótka kariera to byłem rozczarowany, a ja gram już kilkadziesiąt godzin i jej jeszcze nie przeszedłem, a grałem we wszystkie dirty i ten jest chyba najdłuższy, ale najmniej zróżnicowany w pewnym sensie.  Pograłem zarówno na trybie gracz, potem na symulacji i nie jest to tak, że gra na graczu przechodzi się sama, a na symulacji czysty hardcore. Dla mnie poziom trudności w dwóch trybach jest ten sam, jedynie zmienia się lekko model jazdy, ale raczej nie jest on trudniejszy, a wymaga innego wczucia się, ale po kilkuset wyścigach nawet na graczu gra się "łatwo" po przełączeniu na symulację. Po rally myślałem, że taki dirt 4 to pikuś, a obecnie mam wrażenie że recenzenci nie przeszli tej gry do końca,. a pograli z 10h (po połowie każdego trybu). Nie mam bezpośredniego porównania, bo ani dirta ani rally jeszcze nie ukończyłem, ale mogę powiedzieć że w obu przypadkach to jest wyzwanie. I z pewnością 4 to najtrudniejszy dirt. Myślałem, że mi się wydaje, ale jak zobaczyłem, że tylko 1 na 100 osób ukończyła licencję H-A to to mówi samo za siebie.

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze by czerpać fun z gry a Dirt 4 daje mnóstwo frajdy. Jedynie za mało tras oraz zbyt mało urozmaicone są lokalizację.
Już sru z licencją ale to i czym napisałem to duży minus tej produkcji

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,  gra daję mnóstwo zabawy i satysfakcji. Niestety trasy są trochę monotonne, finał rally cross zawiera 5 mistrzostw każdy po 6 taki samych wyścigów, łącznie 28 kółek x 5 lokacji... widać, że twórcy chcieli na siłę tą grę przedłużyć. Dla mnie ta gra jest easy to play, hard to master :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dla urozmaicenia warto mieć Dirt4 oraz WRC 7, które na prawdę mnie pochłonęło. Lokalizacji 13, trasy urozmaicone, licencja WRC, grafika przynajmniej na poziomie Dirt, w mojej opinii jest ładniejsza ale nie odpalałem jeszcze D4 na nowej konsoli

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Dlatego dla urozmaicenia warto mieć Dirt4 oraz WRC 7, które na prawdę mnie pochłonęło. Lokalizacji 13, trasy urozmaicone, licencja WRC, grafika przynajmniej na poziomie Dirt, w mojej opinii jest ładniejsza ale nie odpalałem jeszcze D4 na nowej konsoli emoji4.png

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Kolos ,zapytam z ciekawości jeszcze raz.To ty przegadywałeś się na YT z tym palantem ,Martinusem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale do niego nie dociera co mam na myśli poprzez słowo półsymulacja.
Ja już o nim zdanie sobie wyrobiłem i anulowałem subskrypcje.
Koleś kompletnie się nie zna, zmienia zdanie jak rękawiczki.
Wystarczy obejrzeć jego pierwsze filmy pod Assetto Corsa jak się wyśmiewał z gry a teraz ją wywyższa itp.
Dla mnie WRC 7 nie jest symulacją ale nie jest totalnym arcade jak on to nazywa. Arcade to NFSdy itp. Zresztą fachowcy od simracingu również uważają WRC 7 za pół symulacje i uważają tą grę za bardzo dobrą

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marnuj czasu na dyskusje z nim ,bo to kompletny bufon.Grał całe życie na konsolach ,teraz poskładał kompa za 30 koła i już mu się większość gier nie podoba , a konsole to tostery.Miesiąc temu nawijał że Gran Turismo Sport nie kupuje bo będzie słabe,że czeka na Project Cars 2.Nie dostał jej za darmo to się obraził i powiedział że takiej słabej gry ,z tak słabą grafiką nie kupi.

Jako człowiek dla mnie jest nikim.Też już z nim miałem spinę.Zmienia zdanie jak wiatr zawieje.Tak jak powiedziałem wcześniej,daj sobie z nim spokój.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koleś jest straszny. Uważa się za znawcę a często sam sobie zaprzecza.
Assetto Corsa i WRC 7 to dwa przykłady.
Nie dostaje gier od wydawców to obraża się na gry i wmawia, że jest ble...
Już nie marnuje czasu na pogawędki z nim tylko gram w WRC 7 bo daje masę funu.
Czuć prędkość aut, masę ich, moc, trzeba pamiętać o drodze hamowania, czuć każda nawierzchnię, śnieg, błoto, lód itp.

Dirt 4 również jest świetny ale zbyt mało tras i lokalizacji

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah parę razy oglądałem tego Pana, i parę razy w błąd mnie wprowadził co do gry :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@senor
Ja się Tobie zbudzi Dirt4 to polecam sprawdzić WRC 7. Ustawisz sobie jazdę bez asyst i powinno Ciebie pochłonąć
Ja po zmianie konsoli nawet nie instalowałem D4 bo WRC 7 strasznie mnie wciągnął.
Nie powiem Dirt 4 ma swoje mocne strony jak chociażby historyczne rajdy, polski pilot, lepsze warunki pogodowe i zapewne niebawem sięgnę znowu po tą grę ale póki co w WRC 7 czuć kurz, palące słońce w krajach takich jak Meksyk, Argentyna, Australia. Czuć mróz w pięknej scenerii Monte Carlo, Szwecji oraz błotniste tereny Finlandii i Wali. A do tego mamy piękną wieś w Polsce, śliczna Portugalię, Włochy i nie tylko...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, oczywiście że kupię wrc 7 już mnie wystarczająco namówiłeś :D. Żadnych asyst nie włączam w wyścigach.

Niestety obecnie również pochłonęła mnie forza horizon 2 i 3,  gra cudowna, nie dziwię się że zebrała takie noty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wróciłem do Dirt 4, bylem ciekawy jak wygląda na PS4 Pro a przy okazji chciałem sobie porównać do ogrywanego przeze mnie WRC 7.

A więc tak graficznie , zupełnie inaczej i ciężko wyłonić zwycięzcę ale grałem teraz w Michigan w deszczu i jak to pięknie i naturalnie wyglądało w D4...

 

Co do modelu jazdy to w Dirt 4 w trybie gracz jest jakby nieco podobny do WRC z wyłączonymi asystami ale jest łatwiej. WRC łatwiej stracić panowanie itp.

WRC 7 w trybie amator z włączonymi asystami aż tak diametralnie się nie różni z trybem profesional a przełączenie Dirt z trybu Gracz w tryb Symulacja zmienia całkowicie jazdę, czuć napęd na tył, przód bądź na 4 koła. Muszę sprawdzić czy WRC 7 ma auta z napędem na przód bądź tył bo tymi co jeździłem to chyba tylko z napędem na 4 koła

Ogólnie podtrzymuje zdanie, że w WRC 7 podłoże oraz warunki pogodowe odgrywają różnice ale w Dirt 4 w trybie Symulacja trzeba bardziej panować nad gazem, pedałem hamulca itp.

Ogólnie obie gry są świetne, WRC idzie w kierunku pół stymulacji gdzie czuć auto, jego prędkość, trzeba pamiętać o o drodze hamowania. Do tego ma świetnie zaprojektowane 13 lokalizacji, posiada licencje WRC, dzielony ekran a więc fajnie gra się na jednym ekranie. Dirt 4 ma niby tylko 5 lokalizacji ale ma za to generowane losowo, posiada historyczne rajdy, ma lepsze warunki pogodowe a sama zmiana trybu na symulacja zmusza nas bardziej do uczenia się auta.

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja weekendowa na Dirt 4 a więc może kogoś te screeny przekonają
cc1dede73006af9a70dd12d214e473b1.jpgcb09a328cc848cb3afc394279d257bb4.jpg8c7fd4f96031f6c4088dc8dbc530b71e.jpgeac78a2757fd08629decb3d4fd4d9b73.jpg784589b5581f13d6b757dbd8d8151dae.jpg89f1c439178be0c0c6b506e0ef19f782.jpg

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może co trzeba zrobić żeby wpadło trofeum : "Uwielbiam poniedziałki: zepsuj sobie poniedziałek" ??

 

Aha i czy też macie takie pustki w turnieju profesjonalistów??

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Panowie wiecie może co trzeba zrobić żeby wpadło trofeum : "Uwielbiam poniedziałki: zepsuj sobie poniedziałek" ??


Musisz całkowicie rozwalić samochód właśnie w poniedziałek. Najlepiej ustaw najwyższy poziom trudności, tryb symulacji, odpal akademię, i przypier**l w ścianę na pełnej kur**ie.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra nawet na pada. Pokonywanie kolejnych odcinków to czysty fun.

Plus za polską wersję, grafika średniawa , widać że bez enhanced

Jak ktoś ma Xbox Game pass to koniecznie trzeba sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gierkę i jedna rzecz, która mnie denerwuje w sterowaniu padem to podczas hamowania zwykłym hamulcem koła nie skręcają, auto leci prosto jak podczas poślizgu, gdy w zakręcie chcę przyhamować aby zarzuciło pojazdem to się nie da i rozumiem, że tego nigdzie w ustawieniach nie zmienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

Kupiłem gierkę i jedna rzecz, która mnie denerwuje w sterowaniu padem to podczas hamowania zwykłym hamulcem koła nie skręcają, auto leci prosto jak podczas poślizgu, gdy w zakręcie chcę przyhamować aby zarzuciło pojazdem to się nie da i rozumiem, że tego nigdzie w ustawieniach nie zmienie?

Jak chcesz przyhamować by autem zarzuciło , to użyj ręcznego.To podstawa w rajdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawiłem tak jak chciałem ale teraz nie mogę cofać :-D w dirt rally działalo to normalniej^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×