Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tak :) właśnie to miałem zrobić ! ^>^ dzięki za pomoc

Edytowane przez mrmarko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dostalem dziś gierke, grałem chyba z 5 h...ta gra jest znakomita, choć ma niedociągnięcia. Fabuła jest dobra i gameplay, nie żałuje wydanych pieniedzy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram od wczoraj i nie moge sie odciagnac od gierki :) bardzo wciagajaca fabula, ciekawe (czasami BARDZO!) misje poboczne, i fajny sposob poruszania sie po miescie :) jezeli inFamous byloby radiostacja to cytujac Krystyne from Poland z GTA IV: "ja kocham ta radiostacje!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czu misje zaznaczone kolorem żółtym to misje poboczne ? Czy jakie ? Bo nie chce przypadkiem wpakować się w misje w której muszę zrobić coś złego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czu misje zaznaczone kolorem żółtym to misje poboczne ? Czy jakie ? Bo nie chce przypadkiem wpakować się w misje w której muszę zrobić coś złego :D

Misje oznaczone jako żółty wykrzyknik w kółku to misje poboczne. Jeżeli kółko jest wypełnione na niebiesko to możesz je wykonać tylko, jeżeli jesteś dobry(dodają ci one wtedy pozytywnej karmy), jeżeli wypełnione na czerwono, to tylko jeżeli jesteś zły(dodają ci one wtedy negatywnej karmy), żółty wykrzyknik w przeźroczystym kole to misje neutralne i z każdą karmą możesz je wykonać(nie zmieniają karmy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.Teraz męczę się z kurierem żniwiarzy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj skończyłem grę drugi raz na hard i jest banalnie. Teraz stunty, a potem najgorsze, czyli zbieranie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zbieranie wcale nie jest takie zle :) ja gram dopiero 1 raz a juz na prawde sporo mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj skończyłem grę drugi raz na hard i jest banalnie. Teraz stunty, a potem najgorsze, czyli zbieranie :(

Platynka wpadła? Ja mam za sobą dopiero 4 godziny. Granaty rządzą (przyklejanie!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh te stunty są be ;x

Wie ktoś może jak pokonać lecącego przeciwnika w walce wręcz ? O co w tym chodzi ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zamówiłem inFamous. Dobrze, że tu nie ma pająków i mogę grać spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wlącze nową gre to stare Shardy znikną?

Bo mam już 314 i nie wiem czy dozbierac czy leciec juz na Harda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, jestem po pokonaniu drugiego bossa, i powiem wam, że strasznie mnie wciągneła, zrobiłem 100% na pierwszej wyspie, prawie wszystko na drugiej(został mi fotograf, nie wiem jak zrobić siatke pulsacyjną, czy jakoś tak, w mocach jej nie ma, wie ktoś jak ją zrobić?). Podoba mi się bardzo fabuła, o dziwo nie jest przewidywalna, jak w niektórych grach. Obecnie oceniam grę na 9/10, ponieważ na dłuższą metę, zadania poboczne się powtarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym filmem? Jakiś pół kreskówkowy wypełniający fabułę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Platynka wpadła?

Haha, za wcześnie. Nie mogę zrobić banalnego stunta: błyskawica w powietrzu i grom na przeciwniku. Często naciskam kółko przed opuszczeniem przycisku namierzania, przez co rzucam granatami. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dzis chodze sobie po gieldzie z zamiarem zbycia jednego z 2 socomow, i nagle podchodzi do mnie typek z tekstem, daj pan 120 zl + tego socoma a dam panu nowe InFamous, oczywiscie sie zgodzilem, odpalilem i szok, gra zrobila na mnie jeszcze wieksze wrazenie niz demko :), duzo rodzajow misji pobocznych, im dalej tym trudniej, gra wbrew recenzja mi w ogole nie chrupla, a zadymy juz robilem, ogolnie bardzo pozytywne wrazenie, kto nie gral a sie waha, niech bierze.

@up

ten byl latwy akurat hehe :D ja nie moge wyhaczyc teraz stunta za oddanie typowi granata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
ten byl latwy akurat hehe :D ja nie moge wyhaczyc teraz stunta za oddanie typowi granata.

Tzn. jeszcze stuntów nie nabijałem, 15 wpadło przy okazji. Tego ostatniego próbowałem kilka ale nie wychodziło więc zacząłem przechodzić grę ponownie.

Z tym zacinaniem to poczekaj do 3 miasta, czasami zmula jak cholera.

Wie ktoś co to są te Dead Dropsy? To te paczuszki co pojawiaja sie po zabiciu niektórych przeciwników?

Edytowane przez Speedraid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Dropsy to jest intel z talerzy satelitarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Dropsy (przetłumaczone na Skrzynki kontaktowe) to takie małe satelity na dachach niektórych budynków. Znalezienie wszystkich 32 to banał - Nie dośc, ze są pokazane na radarze to radar jeszcze nas do nich kieruje ;P Mi osobiście znalezienie wszystkich zajęło 15 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dead Dropsy (przetłumaczone na Skrzynki kontaktowe) to takie małe satelity na dachach niektórych budynków. Znalezienie wszystkich 32 to banał - Nie dośc, ze są pokazane na radarze to radar jeszcze nas do nich kieruje ;P Mi osobiście znalezienie wszystkich zajęło 15 min.

Radar? Ahhh... no tak. A ja ich szukałem na ślepo. No ale przynajmniej kilka odłamków zgarnąłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś wie gdzie na śląsku (okolice Katowic, Tychów, Bielska-Białej) można kupić grę najtaniej? Z tego co się orientuję to nie ma tutaj oferty tak korzystnej jak ta w MM w Warszawie (gra+film za 169zł) - szkoda :confused:.

A może się mylę?

Edytowane przez Parker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wie gdzie na śląsku

A może się mylę?

W Bielsku 200zł jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice Giełda Komputerowa tam dostaniesz pewnie za 160-180.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×