Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli najpierw wszystkim pomagać, a potem się odwdzięczać ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak się ukończyło grę (po wątku fabularnym), to czy jest jakiś sposób na szybkie zdobywanie doświadczenia ?? Bo brakuje mi jednego skilla po stronie dobra na max`a, a nie chce mi się zbierać pojedyńczych PD za ratowanie przechodniów, a brakuje mi koło 3 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jak się ukończyło grę (po wątku fabularnym), to czy jest jakiś sposób na szybkie zdobywanie doświadczenia ?? Bo brakuje mi jednego skilla po stronie dobra na max`a, a nie chce mi się zbierać pojedyńczych PD za ratowanie przechodniów, a brakuje mi koło 3 tysięcy.

z tego co mi wiadomo to nie. masz okazyjne walki z przeciwnikami albo bardzo rzadko chyba ze nie skonczyles wszystkich misji pobocznych to wtedy mozesz je porobic. jezeli je skonczyles to kiszka for you :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi wiadomo to nie. masz okazyjne walki z przeciwnikami albo bardzo rzadko chyba ze nie skonczyles wszystkich misji pobocznych to wtedy mozesz je porobic. jezeli je skonczyles to kiszka for you :(

Ja mialem 20 tysiecy nadmiaru expa po skonczeniu gry, wiec nie wiem jak kolega 2 posty wyzej robiac wszystko poboczne mogl nie miec max upgrade skilli, dziwne troszke o.o - mimo wszystko kolego, probuj szukac shardow no i ratowac przechodniow, innej opcji nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po paru misjach, jakieś pół godziny grania. Gra jest bardzo bardzo dobra. Grafika świetna, fizyka również, dobre lokacje, postapokaliptyczny klimat, misje narazie ciekawe, fabuła się rozkręca w najlepsze.

Polecam wszystkim, zwłaszcza w edycji limitowanej bo jest niewiele droższa od zwykłej a ładnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już jakiś czas w infamousa i nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest to gra, której twórcy długo grali w Assasina i wzięli wszystkie jego zalety przy okazji eliminując największe wady (m.in. monotonie!!). Brawa brawa brawa.

Imo gra zasługuje na mocne 8,5/10 a w moim rankingu to baaaardzo wysoka nota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem 20 tysiecy nadmiaru expa po skonczeniu gry, wiec nie wiem jak kolega 2 posty wyzej robiac wszystko poboczne mogl nie miec max upgrade skilli, dziwne troszke o.o - mimo wszystko kolego, probuj szukac shardow no i ratowac przechodniow, innej opcji nie widze.

Zrobiłem wszystkie misje, poboczne również. Może zależy od poziomu trudności na jakim się gra, ile exp`a się dostaje. Ja zacząłem od razu od najtrudniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem wszystkie misje, poboczne również. Może zależy od poziomu trudności na jakim się gra, ile exp`a się dostaje. Ja zacząłem od razu od najtrudniejszego.

Ja gralem na normalu, ale raczej nie ma takiej opcji zeby na trudniejszym mniej sie expa dostawalo, przewaznie jest na odwrot, im trudniej tym wieksza nagroda (vide fallout 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gralem na normalu, ale raczej nie ma takiej opcji zeby na trudniejszym mniej sie expa dostawalo, przewaznie jest na odwrot, im trudniej tym wieksza nagroda (vide fallout 3)

To nie wiem. Po ukończeniu gry zebrałem już około 4 tysięcy expa, więc może jakoś zgarnę te 3 dodatkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak przejde cała gre to bede mogł swobodnie chodzic po miescie i zrobic jakies trofea czy po przejsciu sa napisy od ostatniego save'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak przejde cała gre to bede mogł swobodnie chodzic po miescie i zrobic jakies trofea czy po przejsciu sa napisy od ostatniego save'a?

Przez ostatnie 8 postów toczy się o tym rozmowa. Nawet szukać nie musiałeś.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak przejde cała gre to bede mogł swobodnie chodzic po miescie i zrobic jakies trofea czy po przejsciu sa napisy od ostatniego save'a?

Ehh, mozesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jeszcze jedno pytanie. Gram teraz po dobrej stronie mocy, czy jak skończę grę i zacznę grać jako zły to czy jest to jakaś osobna kampania czy dalej to samo tylko że inne (ciemne) moce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jeszcze jedno pytanie. Gram teraz po dobrej stronie mocy, czy jak skończę grę i zacznę grać jako zły to czy jest to jakaś osobna kampania czy dalej to samo tylko że inne (ciemne) moce ?

Główne misje fabularne są takie same, za to inaczej się sama fabuła rozwija (cut-scenki itd). Dodatkowo masz osobne 15 dedykowanych misji pobocznych dla złego bohatera

Dobra, jak się ukończyło grę (po wątku fabularnym), to czy jest jakiś sposób na szybkie zdobywanie doświadczenia ?? Bo brakuje mi jednego skilla po stronie dobra na max`a, a nie chce mi się zbierać pojedyńczych PD za ratowanie przechodniów, a brakuje mi koło 3 tysięcy.

W Infamous im wyższy poziom trudności tym mniej expa leci. Trochę to bez sensu, ale cóż zrobić... Jeżeli już ukończyłeś fabułę i trofea wpadły to zmniejsz poziom trudności, exp za pokonanych przeciwników, uzdrawianie itd będzie leciał szybciej. Zawsze to jakiś sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Infamous im wyższy poziom trudności tym mniej expa leci. Trochę to bez sensu, ale cóż zrobić... Jeżeli już ukończyłeś fabułę i trofea wpadły to zmniejsz poziom trudności, exp za pokonanych przeciwników, uzdrawianie itd będzie leciał szybciej. Zawsze to jakiś sposób.

Dzięki za info, właśnie o to mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gigawatowe ostrza są strasznie cienkie, upgrady to zwiększają im siłe (i tak zabijąją na 1 cios), włączenie ich marnuje czas, kończą sie po 1 uderzenie. Super nowa moc w EK

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ukonczona po dobrej stronie mocy, wszystkie trofea zdobyte poza tymi ktore trzeba miec po zlej stronie. krotko mowiac gierka wypas, zero nudy, zaskakujaco dlugi gameplay, moja ocena to mocna 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przechodzilem bez zbytniego pospiechu ale tez bez zbednego szwedania sie, wykonalem wszystkie misje poboczne i nie wiem czy jest jakis licznik podany ale tak na moje oko to bedzie dobrze ponad 20h a jak na gre zrecznosciowo przygodowa to jest wystarczajaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te gigawatowe ostrza są strasznie cienkie, upgrady to zwiększają im siłe (i tak zabijąją na 1 cios), włączenie ich marnuje czas, kończą sie po 1 uderzenie. Super nowa moc w EK

przydaja sie do niektorych stunt'ow i ogolnie do ciezkich sytuacji. plus wygladaja fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jestem na początku drugiej wyspy. Gra z otwartm swiatem, a co najważniejsze nie nudzi, zobaczymy jak będzie kilka godzin później.

PS. To co mi się podoba, to możliwości Cola, wspinaczka, skoki, super mocy, czuć, że to my jesteśmy panem tego miasta.

Obecnie mocne 8 +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zakupiłem Infamous, i je rozpakowuje z foli , i zobaczymy te piekne ocenki wasze w praktyce :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, mi platynka wpadła, jedna z przyjemniejszych platyn;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem godzinę po rozpakowaniu gry i ograniu. W przeciwieństwie do innych ja wypiszę same minusy bo plusów za dużo by wymieniać :

- początkowe ustawienia kamery - co za idiota ustawił odwrócone jako default ?

- karma - przechodnie latają i fruwają podczas rozwałki ale punktów karnych ani widu ani słychu...

- autosave - co z tego, że mogę zapisać grę skoro to nic nie daje..

Jak dla mnie gra jest świetna a to tylko dotychczasowe spostrzeżenia. A i na koniec pytanko : brat chce mieć u mnie save ale nie wiem czy można mieć kilka slotów a swojego "progressu" nie chcę poświęcić aby się o tym przekonać. Wie ktoś coś na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć czemu naprawianie mostu jest złe? :unsure: Dostałem za tą misję trochę złej karmy. Gram jako dobry. Nie dostałem nawet przemyślenia Cola o tym co zrobić by być zły / dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×